Hamile olduğunuz da nasıl doğum yapardınız?

Ben şöyle düşünüyorum ilk çocugumda ameliyat isterdim kocamıda düşünürdüm vajinam genişlerse zevk alamaz haksız mıyım?

• Normal Doğum
    68% (26)82% (27)75% (53)Oy Ver
  • Sezeryan (ameliyat) Doğum
    32% (12)18% (6)25% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• vajına yapı geregı kendını toparlayan bır organ. gereklı bakımlar yapılmadan bıle vajına bır sure sonra kendını toparlayacaktır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o organ doğumdan sonra kendini toparlıyo zaten öyle her isteyeni de sezaryene almıyolar sanırsam risk olmadığı sürece normali gibi olamaz...

0|0
    0|0
    • özel hastaneye gittinmi öyle bir alıyorlarki sezeryana hatta fazla para almak için özellikle sezeryan diye direten doktorlar var ayrıca normal doğumun tam olarak nezaman gerçekleşeceği bilinemediğinden yeri geliyor o kendine doktor diyebilen yaratık bunumu bekleyeceğim deyip anne adayını yeri gelip korkutup yeri gelipte telkinle sezeryana yönlendiriyor.

Erkekler Ne Diyor 11

• Normal çıkartın bacılar

0|0
    0|0
  • Valla normal doğuma yatkın bir vcudum olmadığını düşünüyorum 😂

0|0
    0|0
  • Hamile kalsam normal doğum yaparım ayol :D hahaha

0|0
    0|0
  • Aklı bacakarasında olan bir kadın şekil A

0|0
    0|0
  • Herşeye rağmen ben normal doğum derim

0|0
    0|0
  • burdamısn

0|0
    0|0
  • 1. doğumu sezeryan yaparsan diğerlerinide sezeryan yapmak zorunda kalıyorsun. kocamı düşünürüm diyorsun ama lohusalık döneminde zaten vajinan toparlanacak. ayrıca ameliyata giriyorsun 1 hafta yataktasın üzerine dikiş izleri filan bence daha kötü.

0|0
    0|0
  • Cevaplardan aydınlandım ya...

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin normal doğurur isterse genişlesin her şeyin çözümü var

0|0
    0|0
  • Sezeryan olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Normal doğum ama suda istiyorum aslında. He tabi sağlık el verişli olursa. Sezeryan vucüd kesiği ve ayağa kalkamamk çok zor önceden hastane dahi yoktu unutma. Yengem de normal doğumu şu şekşl anlatır, balın ortasına parmakla bastır ve çek nasıl ilk açıldığında zamanla kapanıyorsa vajinada topluyor kendini. Normal doğum hem bebek içinde sağlıklı.

0|0
    0|0
  • İlk sezaryen yaparsan sonrasında normal doğum yapamıyorsun ama.

1|0
    0|0
  • İlk doğumun sezeryansa ikincide öyle olmak zorunda

1|0
    0|0
  • Keşke normal doğum yapmaya cesaretim olsaydı, büyük ihtimal ben sezeryan olurum.

0|0
    0|0
  • Normal doğum daha sağlıklı

0|0
    0|0
  • cahilce konusmalar bunlar, birincisi oyle bir durumyokhele bu zamanda, ikincisi evlat soz konusu kocan halt etsin...

0|0
    0|0
Yükleniyor...