Bayanlar sevgilinizi çok seviyorsunuz ve bakiresiniz ama onun olmak istiyorsunuz anal seks yapar mısınız??

Kız arkadaşımla birbirimizi çok seviyoruz ve sevişiyoruz ama bakire ve 2-3 defa anal sex denedik önce çok istekli başlıyoruz ama daha sonra onun canı yanmaya başlıyor ve bırakıyoruz sonra yeniden yapmak istiyor onuda zorlamak isttemiyorum siz bu durumda olsanız ne yaprdınız.

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• hayır yapmam...o zaman bakire olmuş olmucamki..o nasıl bakirelik..giren girmiş..güldürmeyin ya..

2|6
    0|1
    • ahahah giren girmiş :D adamda onu diyo işte tam girmedi yarıda bıraktık caiz midir ahahaha :D

• oral yapanda bakire değildir anal yapanda...penis bir yere girdimi o kızda bakirelik kalmaz..dahada açık konuşamam..anlayın işde.

Kızlar Ne Diyor 13

• arkadan ver ver sonra ay ben bakıreyım boyle bakırelıgın icine tukureyımm . arkadan vercegine önden versin aynı şeyyy

2|5
    0|0
    • sonuç olarak versin diyosun yani :D

• ÖYLE vercegine evet versin . oyle bakirelik olmaz vercek vercek sona karsısına baskası cıkcak bakıremısın dicek evet bakıreyım dicek boyle bakırelık olurmu :D

• buna pis kurnazlık derler. Kadın kocasını bu şekildemi kandıracak? Kimse ile yatmadım. Aldatmanın alası bu.

1|2
    0|0
  • O sevgilisi adam olsun beklesin nikahını kıysın da herşeyi yordamınca yapsın ...

1|1
    0|0
  • Aşka bak Mk. :D

2|4
    0|0
  • anal yap oral yap sevis emma ben bakireyim de oldu ozaman

2|1
    0|0
  • nefsine düskün kiz tehlikeli

yarin bürgün hasta olsan aldatir

ben öptürmem bile evlenmede önce

1|4
    1|0
  • Ne biçim bir anlayışınız var sizin

Ne biçim bir ahlakınız var.

Hala mı anlayamıyorsunuz birşeyleri.

Anal yapan kızın neyi bakire?

Kocasını kandırsın diye yapıyorsunuz hep bunları ama, aldatan aldanır.

Bekaretinde adı değişti artık

kimse havlamasın hiç

BAKİRE=ZAR mantığının en büyük ispatı bu sorular.

1|3
    0|2
  • Yapmazdim kotu

0|0
    0|0
  • bunu benden istemez bile..

0|0
    0|0
  • haftada 1 defa yapın bence çok değil oda katlansın artık.

0|2
    1|3
  • yapmam sizde yapmayın boşverin

1|2
    0|0
  • Yapmam

1|1
    0|0
  • g.tte keramet olsaydı içinden b.k çıkmazdı boşver sen öyle şeyleri efendi efendi işinize bakın

1|5
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence yapmamalısınız,

önemli konu şu, şimdi senin kız arkadaşın bakire olsa ne olur, anal ilişki yapmış, muhtemelen oral ilişki de yapmıştır. şimdi kendi kafasında bakire ama bakire olmayandan daha kirli bence ilk önce bunun farkına varmalı.

1|0
    0|0
  • ilerisini düşünüyormusun cinselligi yasamak için neden kıza acı cektırıyorsun su sabun var evliligi dusunmuyorsan cek ellerını kızın ustunden hayatını mahvetme evlenmeyi dusunuyorsan seviş ama ters ilişki yasama ileride bu sorun olur sızın ıcın...

2|0
    0|0
  • öncelikle kayganlaştırıcı kremler kullanmalısın su bazlı bir parmağınla birazcık alıştırmalısın, sonra girmelisin girince içinde biraz beklersen alışacaktır. kendini sıktığı için acıyor bence, içinde yavaş hareket ederek alıştırabilirsin.

0|0
    1|0
Yükleniyor...