Devlet hastanesinde eliza testi yaptirsam aileme haber verilir mi?

Eski sevgilimle oral denememiz olmuştu ve aylar sonra dudagimda uçuk çıktı ve geçti korkumda haklı olabilir miyim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• 180 gun pencere donemi olabilen bir hastalik..6 ay bekleyin ve ozel bir laboratuarda yaptirin testi.. Hickimseye ne ozel nede devlet hastanesi haber veremez bu suc.. tek istisna il saglik mudurlugune sonuc pozitif olursa bildirilir ve tedaviye yonlendirilirsiniz

0|1
    0|0
    • Soyle ki dudagimdaki o uçuk sevgilimle o iliskimizden 3 4 ay sonra çıktı ayrıca ucugum sabit ve aynı yerde iki defa çıktı yani internettede okudguma göre genital bölgenin iç kisminda çıkan uçuk aids belirtisiymis

• Yarin yaptirabilirsiniz o zaman.. o ucukta muhtemelen yuzde 99.99 sandiginiz seyin belirtisi degil

• çok sağolun:) ayrıca bugün bir bloggerin yazısını okudum bu tarz bir ilişkiden aids bulaşmazmış ve uçuk stresten çıkarmış

En İyi Kız Görüşü

• Ben yurt dışında okuyacağım dönem okulun isteği üzerine yaptırmıştım. Negatif çıktığı zaman haber vermezler ama pozitif çıkarsa haber vermek zorundalar sağlık bakanlığına ve ailene çünkü bulastirabilirsin.

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkür ederim
      Bir konuda danisabilir miyim? Aids belirtisi tam olarak şunlar değil mi genital bölgenin içinde uçuk ve ateş kusma kilo kaybi.. bir kaç sitede dudak ucugu diyordu fakat her sitede yazmıyor bu yani sadece dudak uçugu ve örneğin dış genitaldeki sivilce aids belirtisi değil dimi

• Hic bir fikrim yok boyle bir şüphem olduğundan değil formalite icabı yaptırmıştım. Ya umarım oyle biseyin yoktur belkide sadece strese girdigin içindir. Ayrica nette her okuduguna inanma netteki tanilara gore benim şu an coktan olmem gerekiodu bas agrisinda bile 😊 ve nolursa olsun testi yaptirman gerektigini dusunuyosan yaptir çünkü cevrendeki insanlarida tehlikeye sokarsin. Ayrica ailen duydugunda bu illaki cinsel birlesmeyle oldu diye bisey yok kan veya tukuruk yoluylada bulasabilir. Yani cevrendekileride kendinide tehlikeye atma

Erkekler Ne Diyor 3

• alet pistir :)

0|0
    0|0
  • hayır verilmez gizli tutulur hepatit b hepatit c hiv hastalıklar sağılık bakanlığı bildirimi zorumlu

0|0
    0|0
    • bilgi hasta dışında kımsye verilmez

• Işte evet o yüzden korkuyorum?(

• anladım

• Haber vermezler merak etme. Sevgilin kendine bakmıyor mu? Niye böyle bir şey oldu? Dikkat edin bir dahakine.

0|0
    0|0
    • Ayrıldım korkum o yüzden :(. Kendisi saglikci fakat bir güvensizlik oluştu bende

• Test temiz çıkar merak etme. Sen git yaptır testi.

• Korku var

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...