Adet sancısını geçirmek için ne önerirsiniz?

Sıcak su torbası demeyin o zararlı yardım edin lütfen?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• sıcak su torbası enfeksiyonu artırır, sıcak su torbasını ayaklarına koyarsan agrı daha çabuk geçer ve kasıklarına dogru hafif masaj yapın , ve birde pencereden içine temiz hava çek bu dolaşımı hızlandıracaktır ve ayaklarını çorap giy, agrı kesicisi alırsanız parasetamol içerikli agrı kesici kullanın , naprosyn içerikli olmasın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ada çayı yap sıcak tut ayagını patik felan giy

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk basamak ağrı kesicilerdir. İkinci basamak ise doğum kontrol hapı (aralıklı ya da devamlı) olabilir. 3 ay sonra yeterli kontrol sağlanmamışsa ameliyat yapılabilir. Bu ameliyatta kamerayla karnın içine bakılır. Ultrasonda tespit edilip, tedavi ediliyor. Kısa dönem için menopoza sokan ilaçlar ve hormonlu spiral diğer tedavi seçenekleridir.
    BUNLARI YAPIN RAHATLAYIN
    Sıcak uygulama
    Alt karına koyulan sıcak su torbaları, rahmin kan dolaşımının hızlanmasına yol açarak ağrıyı azaltacaktır. Ilık duş almak, ayaklarını sıcak su içinde bekletmek de fayda sağlar. Önerilen ısı 40 derecedir.
    Beslenme önerileri
    B ve E vitaminleri ile magnezyum içeren ilaçlar ağrıyı azaltır. Bitkisel çayların kaslar üzerindeki gevşetici etki yapar, bu dönemde papatya çayı ve rezene çayının yararlı olur. Kahve, çikolata, kola, çay gibi kafein içeren gıdaları tüketmemek gerekir

0|1
    0|0
  • ilaç ?

0|0
    1|0
  • cinsellik yap. dicem buda zararlı

0|0
    0|0
  • sıcak bir suya çamaşır suyu ve porçöz atıyorsun çıkan dumanıda derin derin içine çek 15 dk sonra adet sancın kalmayacak.

0|0
    1|0
    • zehirliyon mu len beni

• işte ölüyosun ağrı mağrı kalmıyor

• hahahaçoğ komiğ

Kızlar Ne Diyor 3

• Muz ye cok iyi geliyo bana gercekten bak bu dedigimi ciddiye al nette arastirabilirsin

1|1
    0|0
  • Sıcak su torbasının nesi zararlı? Bele koymanın zararı olduğunu duymadım.

0|1
    0|0
  • Zararlı değil sadece karnına değil ayak altına koyman gerekiyor bitki çayı da içebilirsin geçmiş olsun :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...