Nişanlım bebek istiyo ve hamile olabilirim napcam ben?

3 senedir birlikteyiz 1 yıldır nişanlıyız düğünümüze 2ay kaldı ve 5aydır bebek yapalım nasılsa evlenicez diyip duruyo erkene alırız tarihi diyo neyse konuya geliyim 2ay önce birliktelik yaşadık zaten yaşıyorduk ama içimden çıkmamak için zorladı az bisey geldi ama ben hemen ittim adetimden 2 hafta sonra oldu bu olay bende sert çıkıştım eğer hamile kalırsam çekip giderim aileme açıklayamam bunu senide affetmem bunu bil terk ederim seni dedim bana baya sinirlendi 1buçuk aydır adet görmüyorum ve adet zamanımda koyu renkte bir akıntı geldi 3 gün kadar sürdü test yaptık ama sonucunu bana göstermedi testten sonra yine yaptıracam dediğimde yok bisey hamile değilsin yaptirmiycaksin diyip sinirlenmeye basliyo evliligi aceleye getiriyo 2 ay sonra evlenicez buna guveniyo ama test lafını duyunca ya da insallah degilimdir diyince bana patliyo sigarayı bıraktırdı aşırı ilgili eğer hamileysem ve evlendikten sonra bana bunu söylerse onu affedemem aileme erken doğum yaptım yalanınıda söylemem boşanırım korkum bu.. ve test yapmamam için yemin ettirdi bana ve o zaman adet görmüyorum sorun car kist olabilir hastaneye gidicem diyorum olmaz diyo açıklama yapamıyo bende baya kızdım oda arkadaşının çalıştığı hastaneye götürdü beni ordaki bayan kist var dedi ama hiç ilaç vermedi ilaç yazmıyormusunuz dedim oda bir kaç vitamin ilacı verdi ne alaka olduğunu anlamadım sonra hamilelik aklıma geldi ve daha önce kistim vardı şekil olarak hiç kiste benzetemedim nişanlım o kağıdıda aldı sakladı ilerde lazım olur belki rahatsızlığın olursa diye bende dursun dedi beni fazla safoz bellemeye çalışıyor iyice sizce hamile olabilirmiyim? Bulantım yok ama 2 haftadır aşırı yemek yiyorum korkuyorumda onu terk etmemden korkuyo olabilir mi? yanıtsız bırakmayın beni :S

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Eger hamileysen cocugu aldirir misin buna ceseret edebilecek biriysen bence nisanlin ondan korkuyo olabilir

0|0
    0|0
    • Aldirmam ama nisanlimdan ayrilabilirim bana bunu yaptigi icin zaten cok konustuk bu konuyu eger mecbur birakirsan terk ederim seni cekip giderim herkesi silerim cocugu dogururum ama ikimizide goremezsin diye cok konusma gecti aramizda belki bundan korkuyodur diye dusunuyorum

• İyi fikirr 😉 tesekkur ederim canım

• Istedigin zaman yorum yapabilirsin canim sorun degil

Erkekler Ne Diyor 1

• erkeğe hızlı cıkmıs derlerde kadına dayanamamış bılmemne derler.. bu konuda erkeğe guvenmek dünyanın en aptal işi olsa gerek.. ayrıca adetın ustunden ıkı hafta gectı dedınız o günler tehlıkelı gunlerdır gebelik ıcın.. sız hamıle olabılırsınız!

0|0
    0|0
    • Valla kimse öyle diyemez tam tersi ben evlendikten sonra 2sene istemedigimi herkese anlattim soyledim o kit kafali evlenir evlenmez yapicam cocugu diyip duruyodu :S insallah degilimdir kafayi yicem dusunmekten

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok ilginc durumlar bunlar. Adetin bir bucuk ay gecmis idrarda cikar nisanlindan gizli idrar testi yap bes liralik testler var

0|0
    0|0
    • Yemin ettirdi ama alamam zorlasam söylermi ama onu terk edicegimide soyledim :( yinede anlatirmi

• Bol şans!

• Teşekkürler

• niye birliktelik yaşıyorsun kardeşim? zevke gelirken hadi yapalım bebek yapalım diyince ailemden utanırım. ailen görmüyor diye paklanmışmı oluyorsun umarım evlenemezsin

0|0
    0|0
    • 2Ay sonra düğünümüze beklerim

• Arkadaşım nişanlım degilmi bekaretimi ona verdim buda seni ilgilendirmiyor daha?

• İstediğine ver banane yahu ailemden utanıyorum dedin gorusumu yazdım. gorus bana kapalı değildi soruyu paylasarak elestirilere acık olman gerekir. sanane bir cevap olamaz. evlenicem diye kendini ıspat cabasına sokmus teskin ediyorsun evlende görelim sadece :D

• Naptinz kiz dugune kac gun var

0|0
    0|0
    • 2 ay sonra evleniyorummm 😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇

• Tabiki de kimin ne haddine kimse dile bile getirmez zaten :) Hayirli olsun.

• Teşekkürler :)

• hamilesin bence. ama bunun icin onu birakmana gerek yok. mutlu olmalisin. bak bebeginle seni bırakıp gitmiyo. aksine sizi istiyo. istersen ailene de yaln soyleme ama tutucularsa bilemicem. bak ben evlilik oncesi sekse karsiyim ama sizn icin olmus olan... iyisimi keyfini cikart ve mutlu ol anne oluyosun

0|0
    0|0
    • Ama ben hazır değilim buna hazır değilken bana bunu yapması beni mahveder zaten o kadarda söyledim 2 sene dolmadan olmuycak diye bile bile yaptıysa beni düşünmediği anlamına gelmez mi

• :) 2 ay sonra evleniyoruz bebisimizle cok mutluyuz

• inan sevindim. hayirli olsun

• Sizin beyniniz yok mu diyesim gelmiyor değil. Bu kadar riskli bir birliktelikten sonra neden ertesi gün hapı almaz ki insan. Kusura bakma herşeyi yapıp bunu düşünemiyorsan sorun var. Ağlayıp sızlama boşuna.

1|0
    0|0
    • Öyle bir hap mı var? Ondan bile haberdar değilim ben

• @yakamoz91 Haklısın banada hiç inandırıcı gelmiyor.😌

• Off inanmayın surda yardım istedik trolliycek olsam daha iyi seyler yazardım

Yükleniyor...