Bunu kullanmalımıyım kii (lutfen bakın) ?

makat çatlagı icin'fuggy' adlı kullanıyorum dogru biseymi yapıyorum acaba faydası olurmu?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ben almanyada doktorum, makatinda catlak oldugunu nasil anladin? sebebini biliyormusun? Biraz detay yazsan daha rahat yönlendirebilirim..
    Fuggy kullanman atese ispirtoyla müdahele etmek gibi birsey.

1|0
    0|0
    • sevgilimle anal yapıcaktık fakat bir kere git gel oldu cıkardık hemen ertesi gün aynadan baktım miniminnacık bir yara gibi biseyvardı bide tuvalete cıkamıyorum anal sonrası kabızlık normalmi yasım tutmadıgı icinde eczaneden çaktırmadan ne kremi alabilirim

• senin dedigin ilacımı alayım eczaneye danıştıgımda farklı bişey önerirse onumu alayım?

• Mushil ilaci onlarin tavsiyesi olabilir ama digeri benim dedigimi kullan..

Erkekler Ne Diyor 7

• merhba makat çatlagı için pomat kullan krem yaglıdır, mesela bepanten pomat kullanırsanız daha iyi olur yaglı çatlaıgı derinleiştirir

1|0
    0|1
    • bepanten pomat yaglimi? yara derinlesirmiki

• gecer yani dimi yapmicam zaten geceer dimi ya

• tabiki geçer canım lütfen asla yapma allahın kesin emri olurmu hem ahiretini hemde dünya yurdunu bir zevk için yapma o geçer illaki ilk yapan sen degilsin

• bir mantar kremine konulabilecek en şirin isim.

0|0
    1|0
  • doktormu verdi kafana göremi kullanıyorsun?

1|0
    0|0
  • Doktora gittin mi?

0|0
    0|0
  • Fuggy mantarsal hastalıklar için kullanılır. Makat çatlağı ile ilintisini bulunmuyor. Yanlış yani.

0|0
    0|0
  • Makata dikkat etmek gerek cok zorlama

1|0
    0|0
    • ne kremi kullanmalıyım catlak icin

• Bilemedim hic catlagim olmadi benim favori melemim teramisin, mantat mi var fuggy kullaniyon mantar kremi gibi geldi

• Ver makattan sen sonra yarıldı de. Geber ulan it.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...