Hamile olma ihtimalim var mı?

3Senedir birlikteyiz bu sene nişanlandık ama nişanlım son 5aydır habire bebek isteğini dile getirdi evlenir evlenmez çocuk yapalım demelere başladı bide habire evlenmeden yapsak nolur yakında evlenicez zaten hemen evleniriz hem dedi bende yok çekip duruyodum cinsel hayatımız zaten var ama 5aydır korkarak yapıyodum bilerek hamile bırakır mı diye ama 2 ay önce ilişkiye girdik o gece çıkmak istemedi hafif geldi gibi oldu ben ittim hemen adet görmüyorum 1ay 2haftadır ve kasıklarımda hafif bir şişkinlik var gibi duruyo aynada yan bakınca nişanlıma test yapalım diye zorluyorum bosver 1 hafta daha bekleyelim diyip gecistiriyo beni bise 2 hafta önce uyurken parmağımda bir acı hissettim iğne gibi bişeydi niye parmağıma batırdın dedim yanlıslıkla oldu uyu sen ben silerim elini uyanma devam et dedi acaba habersiz kan testimi yaptı ve her seferinde bana zaten varsada dert etme 3 ay sonra evlenicez varsa eğer çocuğumuzu yıpratma diye sert çıkışıyo :S hamile olma ihtimalim var mı?

Güncellemeler:
Bu arada adet zamanımda kan yerine kahverengi gibi koyu bir akıntı geldi ama kan gelmedi hiç

0|0
55

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...