Hamile olma ihtimalim var mı?

3Senedir birlikteyiz bu sene nişanlandık ama nişanlım son 5aydır habire bebek isteğini dile getirdi evlenir evlenmez çocuk yapalım demelere başladı bide habire evlenmeden yapsak nolur yakında evlenicez zaten hemen evleniriz hem dedi bende yok çekip duruyodum cinsel hayatımız zaten var ama 5aydır korkarak yapıyodum bilerek hamile bırakır mı diye ama 2 ay önce ilişkiye girdik o gece çıkmak istemedi hafif geldi gibi oldu ben ittim hemen adet görmüyorum 1ay 2haftadır ve kasıklarımda hafif bir şişkinlik var gibi duruyo aynada yan bakınca nişanlıma test yapalım diye zorluyorum bosver 1 hafta daha bekleyelim diyip gecistiriyo beni bise 2 hafta önce uyurken parmağımda bir acı hissettim iğne gibi bişeydi niye parmağıma batırdın dedim yanlıslıkla oldu uyu sen ben silerim elini uyanma devam et dedi acaba habersiz kan testimi yaptı ve her seferinde bana zaten varsada dert etme 3 ay sonra evlenicez varsa eğer çocuğumuzu yıpratma diye sert çıkışıyo :S hamile olma ihtimalim var mı?

Güncellemeler:
Bu arada adet zamanımda kan yerine kahverengi gibi koyu bir akıntı geldi ama kan gelmedi hiç

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşım, sen önce bu kafadan bir kurtul. Birey olmayı unutmuşsun. Kendi özgürlüğünden taviz vere vere adamın esareti altında esir gibi kalmışsın. Eczaneye bile gidemiyorsun evinden kalkıp da, tanıdıklar var diyorsun, tamam. Başka ilçelere onsuz gitmeme nişanlım kızıyor diyorsun, daha neler. Evlenmeden önce böyleyse, evlendikten sonra seni berbat bir hayat bekliyor demektir. Zaten yazıyı okurken başı kapalı bir kadın profili belirdi gözümün önünde.

0|0
    0|0
    • Hayır tesettürlü değilim sadece belirli sebeplerden dolayı çıkartmıyor platonik aşık olan biri var bana çevremden karşıma çıkar diye korkusu var o yüzden izin vermiyo bir yere gidicegin zaman haber ver ben bırakırım hemde seni görmüş olurum der izin vermemesi sadece bu cevremdeki bir cok eczaciyida tanidigim icin ben alamiyorum arkadas ortamimdan hepsi o baska yerden alip gelebiliyo ama bide hic almadigim icin cekincemde var hep o alirdi testi bu sefer oda almiyo banada aldirtmiyo acaba hamileyimde aldiririm korkusumu yasiyo anlamiyorum

• Olabilir. Açıkçası bu şekilde bir düşüncesizlik ve bencillik yapmış olması seni ezip geçmesinin ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. Saygı ve anlayış sorgulanmalı. Senin hayat planını bilemeden seni eve kapatmaya çalışır gibi çocuğu eline vermek istemesinin ne anlamı vardı?

• Ya oda bende evlendikten 2 sene sonra falan yaparız diyoduk ama çevresindeki arkadaşları aniden çocuk sahibi oldu ve sürekli bebek ziyaretlerine gittik 6 7 yere buda baya etkilendi hemen yapalım demelere başladı arkadaşlarıda gaz verdi bende yok çektim evliliğin tadını yaşayamayız olmaz diyip durdukca buda baya sinir oldu istemiyomusun benden cocuk triplerine girdi ya bilmiyorum ama insallah degilimdir affedemem cunku kendimi biliyorum beni kandırması cok koyar bana

Erkekler Ne Diyor 4

• Daha bugün kuzenimin evine aile hakimliğinden doktorlar geldi, gebelik sürecini kontrol etmek için. O da nişanlı, bir ton rezillik çıktı. Aile yapınızı bilmiyorum ama evlenmeden hamile kalırsan olacakları iyi hesapla. Damat bey son anda evlenmekten vazgeçerse napcan. Ya da sen evlenmekten vazgereçersen? İyi düşün bunları.

0|0
    0|0
  • habersiz kan testi nasıl yapacak? senden belirli miktarda kan alması lazım onu kanın pıhtılaşmadığı vakumlu tüpe doldurup lab.'a götürmeli.

en iyisi dışarı çıktığında eczaneden 1 tane test al.

0|0
    0|0
    • Hayır küçük damlalık kan testleri var idrar testi gibi ya aldirtmiyo zaten alamam tanidik eczaci cok anca nisanlim alir oda almiyo ve banada almiycaksin diyip duruyo

• başka eczanemi yok?

• Bunun için ovulasyon döneminde olman lazım..

0|0
    0|0
    • Sanırım o donemlerimdeydim

• Ozelden bende yazamamm

• peki siz bilirsiniz..

• bu kadar düşünesiye bir test yap

0|0
    0|0
    • Yaptiramam gidip alicak bir eczaci yok nisanlim bu konularda rahat bulabiliyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Eczaneden alacağın gebelik testi için neden nişanlı nezaretine ihtiyaç duyduğunu anlamadım.

0|0
    0|0
    • Çünkü alabileceğim eczacıları tanıyorum bir çoğunu nişanlım daha rahat bu konularda benim almam duyulmasına sebep arkadaş ortamında

• Yapmayın allah aşkına milyon tane eczane var. Hiç mi bulunduğunuz ilçeden dışarı cıkmıyorsunuz. Komik. Bu kadar bağımlı olmak cidden komik.

• Hayır çıkmıyorum nişanlım götürüp getirir anca diğer türlü kızıyor

• ne saçma bir durum

0|0
    0|0
  • Hahahahaha eger bu troll degilse kizim sen gercekten malsin acik net

0|0
    0|0
  • Nişanlına niye soruyorsun git test al bu kadar sorumsuzlukta olmaz ki

0|0
    0|0
    • Testi ben alamam cunki cevremdeki bir çok eczaciyi taniyorum arkadaslarimda var duyulsun istemiyorum şu an erkek arkadasima soyluyorum arabayla git uzak bir yerden al diye anlamiyo habire erteliyo

• Sen git başka yerlere bak anlattıklarına göre hamile olma ihtimalın çok yüksek bu kadar süre de mutlaka bir yolu bulunması gerek

• Eger hamileysem kesicem kafasini onun eger oyle bir hata yaptiysa bana buyuk kavga cikarticam :(

Yükleniyor...