Kadin diyelim 7 veya 8 ay hamileyse esiyle nasil seks yapiyorlar?

Adamin seyi bebege gelmiyormu yoksa adanlar 9 ay seks yapmiyorlarmi karilatiyla?
O kadar bekleyebilirlerni?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 3 ay Annelik içgüdüsünün yerleşmeye başlaması, annenin bebeği kaybetme korkusu ve genellikle bu dönemde yaşanılan hamileliğe bağlı bulantı ve kusma durumu ilk 3 ayda cinselliğe soğuk yaklaşılmasına sebep olabilir. Pek çok çift bu dönemde cinsel ilişkiye girmenin düşüğe yol açacağını düşünür ya da bu dönemde yaşanılan kayıplar cinsel ilişkiye bağlanır. Ancak bu dönemde yaşanılan düşükler genellikle fetüsteki genetik bozukluklara bağlıdır. İkinci 3 ay Annenin hamileliğe daha çok alışması, göğüslere ve cinsel organlara giden kanın artışıyla beraber, cinsel dürtüler normale dönebilir, hatta artabilir. Bu nedenle hamileliğin 2. trimesterinde (2. üç aylık periyot) cinsel ilişki sayısı artabilir, normalden farklı olarak ardı ardına orgazm olma durumu gözlenebilir. Son 3 ay: Annenin kilo alması, büyük bir karın, hareket kısıtlılığının artması, sırt-bel ağrılarının artması, vulvadaki artan ödeme ve mantar enfeksiyonundaki artışa bağlı olarak, ilişki sırasında ağrı hissedilmesi yine anne adayını cinsellikten uzaklaştırabilir. Cinsel ilişki sırasında penis fetusla kesinlikle temas etmeyeceğinden cinsel ilişki bebeğe zarar vermez. Anne karnındaki bebek, uterusun kasları, hamilelik kesesi ve kese içindeki amnion sıvısı dış etkilere karşı koruma altındadır. Orgazm, uterus'un kasıcı etkisi olan oksitosin salınımına neden olsa da, kesinlikle doğumu uyarıcı veya başlatıcı düzeyde olmayacaktır. Yine de aşırı meme başı uyarımı da bu etkiye sebep olacağından aşırı meme başı uyarısından kaçınılmalıdır. Sakıncalı durumlar Bazı durumlar haricinde normal giden bir hamilelik seyrinde cinsel ilişkide kısıtlama yoktur.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bebegin oldugu yer rahim agzi ile "kapali" oluyor normal sekste oldugu gibi penis kadinin rahimine girmiyor sadece vajinaya giriyor
    Vajina da 10cm civari uzunlukta yani bebege degmiyor ama bunu kadin dogum uzmanina da sorabilirsin hatta o sana modellerle daha iyi gösterebilir

3|2
    0|0
    • Ya cocugun babasi zenciyse!!!

• 10 cmden uzun olanlar değiyormu peki

• Degiyor ama bebege degmiyor
      Rahim agzi diye birsey var

Sekste bile köklemek deniliyor siz nereye degiyor saniyorsunuz?

Erkekler Ne Diyor 18

• Bebek kadının karnında, amında değil. O yüzden şeyin bebeye değdiği falan yok.

1|0
    0|0
  • kadın doğumcunun belirttiği şekilde.

0|0
    0|0
  • 6. aydan sonra yasak zaten...

0|0
    0|0
  • Geliyo iste. Kokledikce bebegin kafasina vuruyor babanin kim oldugunu gosteriyorsun. Sen durttukce bebekte senin gibi babanin taa a.. k diyor:)

0|0
    0|0
  • sekizde dur artık

0|0
    0|0
  • 7 aya kadar cinsellik olabilir yanlız yedinci aydan sonra sıkıntılı durum seks yapmamaları lazım 😊

0|0
    0|0
  • Çocuk için tehlike yoksa son güne kadar yap birşey olmaz

1|0
    0|0
  • Sie Go Yaa

0|0
    0|0
  • Doktor tavsiyesi alınmalı bunun için... Kadının ve hamileliğin durumuna göre dr ne derse o..

0|0
    0|0
  • Doğuma 40 gün kalana kadar seks yapılır ondan sonrası tehlikeli

0|0
    0|0
    • Ozmn benimle seks yapmasa kocam beni aldatir nasil duracaki 40 gun

• Degisik ne varki derdi vajinadir adamin

• Nasil anlatayım ben şimdi sana cok değişik seyler var bunun icinde anal yok tabi oral var daha baska şeylerde var biraz hayal gücünü kullan bazi seyler vajinal sexden daha zevkli oluyor

• 3 1 çeksin

0|0
    0|0
  • 7. aya kadar kadında ekstra bir durum yoksa yapılıyor diye biliyorum

0|0
    0|0
  • son 3 aya kadar serbest

0|0
    0|0
  • korkma qelmiyor allah oyle muazzam yaratmıştır ki insanoğlunu!

0|0
    0|0
    • Ama adamin beni aldatacagindan korkuyorum 80 diyor Adam ya ozmna kadr beklemezki Adam?
      Seks ister ben napicam

• 80 derken?

• eşim hamile iken doktoruna bende sordum. doktor son güne kadar yapabilirsiniz sıkıntı olmaz demişti.

0|1
    0|0
  • biz son haftaya kadar yaptık

1|0
    0|0
  • anal

0|0
    0|0
  • 9 ay seks yapmıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bebeğe zarar vermez ama gün aşırı değil haftalık ilişki olur ve karna baskı uygulanmamalı

0|1
    0|0
  • anal ve oral :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...