Kibarca nasıl sorabilirim?

erkek arkadaşımla bazen cinsel içerikli sohbetler ediyoruz.

geçen gün sordum evlensek ilk gece ne yapardın, nasıl olurdu... o da dedi ki "tüm vücudunu emer ve zevkten çığlık attırırdım." bende şok tabii :D ne diyceimi şaşırdım yani o kadar arzuluyum ki, sizce içimdekileri söylemekten endişe etmem gerekir mi, yani direk cinsellik hakkındaki fantezilerimi söyleyim mi? bide ben onun nelerden hoşlandığını bilmek istiyorum nasıl bir şekilde sorabilirim kibar olarak ?

Güncellemeler:
olayı p*rnoya falan çektiğim yok ki, sadece cinselliği konuşmayı çok seviyorum onunla konuşmayı hepsi bu :)

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Içinden geçenleri sor tabiki merak ettiklerini senin şöyle bir çekincen var ya ben şimdi içimden geçenleri söylersem o benim hakkımda kötü düşünürmü diye kafana takıyorsun. Için rahat olsun seninde bir bayan olarak kendi fantazilerin vardır kurduğun hayallerin vardır yani bunda kötü birşey yok. Ama sana naçizane ufak bir tavsiye kulağına küpe olsun evlenmeden alsa yanlış birşeyler yapma niye böyle söyledim çünkü gidiş o yönde o yüzden dedim. Erkek ister her zaman sen dur demesini bileceksin.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bırak o anlatsın sen dinle, masum ayaklarına yat, öğrenmek istiyormuş gibi sorular sor. hemen atlama. zaten evlenince açılırsın. :)

2|0
    0|0
  • o ilşkinizin ciddiyetine baqlı bence belki seni elde ettikten sonra bırakcak emin olamazsın değil mi _?

1|0
    1|0
  • bence sorarak başla ve birlikte deneyin ..bakire isen nerde duracağını biliyorsun...

2|0
    0|0
  • sorma devamı yatakta devam edebilir...

3|0
    3|0
  • Böylerş konuşmaktan çok uygulamayı severim aslında nedeni ise söylenin aksine ilişkideyken anlatılanlar gerçkleşmiyor ve söylediği kadar performans içermiyorsa cinsel birleşme içersinde hayal kırıklıkları olabilir. Bu da beraberlik anında gerçek haz duygusunun kaybolmasına kadar uzayıp gideiblir. 2 kişi kendini sadece o an tanımalı ve anlatmalıdır.

0|0
    0|0
  • zaten konuyu oralara kadar getirmişsiniz. sorulmayacak neyi var.

0|0
    0|0
  • Önce konuşmayla başlar bu işler sonucu yatakta biter bizden söylemesi.

0|0
    0|0
  • yuh! yani olayı resmen p*rnoya çevirmişsin kınıyorum...

sayfamız sex hikayeleri sayfası değil...

0|0
    3|0
  • garaja araç park zamanı gelmiş bence...

0|0
    0|0
  • Konuş

0|0
    0|0
  • ağır ol kız.

0|0
    0|0
  • zaten sende istyormussun sok mok ne gerek var ? adam dunden hazır, yaşayın ve görün bence :)

0|0
    0|0
  • bence rahat rahat konuş çünkü erkeklern çoğu kendini rahat ifade eden bayanlardan hoşlanır.

0|0
    0|0
  • bence konuyu aşağılara getirince direk merakını anlat ve ne düşündüğünü sor...

0|0
    0|0
  • sorabilirsin işte kibar olarak... hiç mi edebiyat okumadın hacı:D

0|0
    0|0
  • bence korkma itiraf et

0|0
    0|0
  • bu kadar açık sacık yazman bence kızlarsoruyor.com un formatına uymuyor keşke daya sade yazsaydın ?

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sen kendin kaşınıyorsun

1|4
    1|0
  • hala senin cevabını bekliyo olamaz ne sorusu bu?

zaten anlatmış fantazilerini , daha neyi merak ediyosun?

cinsel muhabbet edebiliyosan söle sana göstersin seninle..

2|0
    0|2
  • Bence sorma

2|1
    0|1
  • hm bence sor evet iisnde kalamasin yani konu cinsellikden dusdukde canım sen enelri seversin peki ebenim sana ne yapmamai isdersin de tatli bir sekilde oda soyler isde neelrden hoslandgini

2|0
    1|2
  • sorarsan uygulamaya geçersiniz bence sorma yaa yaşa direk :):)

1|0
    2|3
  • sor işte ucunda ölüm mü var

2|0
    0|2
  • erkek arkadaşın seni çok şiddetli orgazmlara ulaştırıcak çok şanslısın bence.

0|0
    0|1
    • her anlatılanın gerçek olacağını nerden biliyorsun ya sonuç hayal kırıklığı olursa ,

• bence bırak içinde kaalsın.. o seni hep masum bilsin zamanı gelince nekadar ateşli olduğunu görsün.. hem cinsel konuşmalar hep masum gitmez bazen iğrençleşebilir... sen masumiyetini bozma kızlar yumurtaya benzer çatlarsa bidaha toparlanmaz

2|2
    0|0
Yükleniyor...