Sevgilim yakinlasitiginda benden sogudugunu ve yakinlasmak istemiyorum dedi sebebi?

2.5 yıldır beraberiz ve yakınlaşma sonunda tatmin olma durumumjz var ve yüzeysel ilişkiye girmiyoruz ve sebebini inanin bilmiyorum ciddi iliskideyiz ve beni öyle görmek istemiyör büyük ihtimal ama bir insan sevdiğine dokunmak istemesi kar güzel bir şey yoktur asirisi olmadığı sürece sizce

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide sarılmak öpmek doğal ama yanlış anlama agız kokundan ya da vucudunun biyerinden memnun kalmamıştır

0|0
    0|0
    • Bu zamana kase herseye dikkat ettim sorun o değil dokunmak ustemiyor sorun oda değil soguyormus seviyor ise o konumda görmek sogutuyor ya da başka bir sebej

• Sorarim

En İyi Kız Görüşü

• en çok ne yaşadınız?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Gördüğü bir şey, ağız veya vajinada istenmeyen kokular kısacası iğrenmeye sebep olacak her hangi bir şey soğukluk yaratmaya nedendir.

0|0
    0|0
  • evlenmeden bir kıza dokunmak
    erkek için iki yüzlülüktür
    senin babana hiç saygın yokmu?

0|1
    0|0
  • bazı erkeklşer gariptir cidden eski kafalıdır madem böyle bir karakteri vardı seninkinin evlenmeden keşke seks yapmasaydın.

0|0
    0|1
  • İçinde senin ilgili çizdiği profile göre değişir...

0|0
    0|0
  • Bazıları insan sevdiğine o gözle bakmaz desede
    Sevmediğim biriyle nasıl sevişirim diyenlerdenim

0|0
    0|0
  • bir garip gerçekten

0|0
    0|0
  • EE SONUÇ

0|0
    0|0
  • Kusura bakma iliskinizi sen ciddi olarak algiliyorsun ama sevgilin öyle degil.. Seninle vakit geciriyor, asik degil, seni seksi bulsa coktan ileri gitmisti, askta olmayinca uzak durmayi tercih ediyor..

Belki yazdiklarima alinip güceneceksin ama ilerde birisi böyle demisti diyeceksin..

1|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • çıplakmı sevişiyorsunuz?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ne anlattığın belli değil. Madem evlilik öncesi yakınlaşma taraftarı değil, neden o zaman bu süreç içerisinde seninle bu şekilde yakınlaşabildi? Yeni mi aklına geldi? "Evlilik teklifini daha yeni aldım" demesen, bunlar tamamen ayrılık öncesi belirtileridir.

0|0
    0|0
  • Fazla yakinlasmayin o Bellini seninle ciddi düşünüyor çok yakinlasirsaniz senden soguyabilir evliliğe bisry kalmaz diyedir. Kendini ulasilmaz kil bak nazil koşuyor pesinden herşeye evet deme ciddiyseniz soğutma kendinden

0|0
    0|0
    • İlişkiye girmiyorum ben müsade etmem ama yan yanaylen insan yüzeysel olsa da istiyor

Yükleniyor...