Bilginiz varsa bu konuda cevap verebilir misiniz?

Haftada bir yasanan anal iliskinin saglik acisindan zarari olur mu? Haftada 1 cok mu?

Yargilamadan sadece "saglik" acisindan cevap verir misiniz?

0|0
10|40

En İyi Erkek Görüşü

• Kuralalra uyularak yapıldığı takdirde her hangi bir zararı olmaz..

1|0
    0|0
    • Kurallari nelerdir acaba?

• Anladim cok tesekkur ederim ozenli anlatip vakit ayirdiginiz icin :)

• Rica ederim bir işe yaradıktan sonra sadece mutlu olurum.

En İyi Kız Görüşü

• Ben de yaşadım. 35 gün arayla iki kez yaptık. Yaparken hiç bir sorun olmadı acımadı bile krem sürdü rahatlattı hiç acıtmadı. Ama aradan 3-4 ay geçti ve arkadan kan gelmeye başladı hemoroid oldum diye çok korktum bilmiyorum belki bagırsaklarım zarar gördü ikiside olabilir. Ama ben yapma derim

0|1
    0|1
    • 3-4 ay geçtikten sonra kanamış olması şaşırttı. Sebebinin ilişki olduğuna emin misiniz

• Sonra denemediniz sanirim?

• Hayır iki kere yaptık. O kişiyle görüşmüyorum. bir daha kesinlikle yapmam

Erkekler Ne Diyor 39

• Got genellikle s*çmak için kullanılır. Orası bokların çıkması için programlanmıştır. b*k boyutlarında ki bir penisin girmesi farklı çıkması farklı olur.

Canınız yanar, kişiliğinizi kaybedersiniz. Haftada bir veya yılda bir olmasının bir önemi yoktur.

1|1
    0|1
    • Psikolojik değil de fiziksel açıdan ve büyük abdesti kaçırma gibi durumları kastetmiştim aslında

• Düzenli yaptığınız sürece sıklığın bir önemi yok. Gotteki kaslar elastik değil. Esnekliğini kaybederse bir daha toparlayamazsınız.

• Tesekkurler

• Bir zararı olmasaydı, Allah karı-koca olanlara bile neden yasaklasın?

1|2
    1|2
  • bir kitapta okudum anal ilişkiyr giren kadının önceleri acı çeksede sonraları alışacağını ve bırakamayacağını hatta bu ilişkide erkeğin hamilelik riski olmadığından rahat hareket ederek içine boşalması halinde sipermlerin bağırsaklarda kurt oluşturacağını ve kadını bağımlı hale getireceğini hatta önden daha çok zevk alacağını yazıyordu bunun bilimsel gerçekliği var mı bilmiyorum ama bağırsakları çürüteceğini biliyorum nedeni sipermde çok kuvvetli kimyasallar var rahim duvarına yapışarak hamilelik sonucunda bizler doğuyoruz böyle kuvvetli bir madde hazım yapan içinde iyi bakteriler sindirim sistemini mahvetmesi bence doğal neticede en azından içine boşalmasını engelle ya da bırakmanı tavsiye ederim düşünsene dışkı çıkardığın sisteme zarar veriyorsun islamda evlilik dışı birliktelik haram bunu hatırlattım sadece ama evlide olsa analdan yapmakta haram biri hak yolu biri b... yolu en azından allaha tövbe edersin ama allahın sistemine karşı hak olmayan yoldan girdiğinde sağlığınıda zarara sokuyorsun yani size öyle yapıyorsunuz demedim soruya cevap verdim sevgilerimle

0|0
    0|0
  • Bir kere bile yapsan zararlı haftada.

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından hafta da bir yapılması zarar verebilir. İleride kaslarda ki yıpranmalardan dolayı çok ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Anüs teki kaslar içten dışa doğru çalıştığı için dıştan içe doğru uzun süreli zorlamalarda bozulmalar meydana gelir. Saati düşünün sürekli sağdan sola doğru çalışır bunun tersi saati bozar...

0|0
    0|1
  • Kaslarini kontrol edemezsin bir yerden sonra. Altina yaparsin valla.

1|0
    0|0
  • Anüs yırtılması , anal prolapsus , basur , enfeksiyon riski var haftada 1 ya da 5 fark etmez. Anüs sonuçta bir kastır ve ne zaman zarar göreceği belli olmaz anüs dışarı atmak için programlı bir kas içeri almak için değil. Anal ilişkiye giriyorsan , vajinalde yapabilirsin başlatmayın namusunuza anal yapan vajinalda yapar :) Adam gibi sevişin sevişiyosanız :) Ne gerek var işi zorlaştırmaya :) sağlığına yazık.

0|0
    0|0
    • Namus kaygım yok ben zaten evliyim vajınalde yaşıyoruz

• Tesekkurlerr

• Rica Ederim :)

• zararlarını söyleyeyim.

bir süre sonra gazını tutamayacaksın daha sonra dışkını

uzun vadede ise kolon kanseri.

0|0
    0|0
  • Anal ilişki sürekliliği hemoroide ve rektal prolapsusa neden olur. Her hafta olmasından ziyade süreyi uzun tutmamanız, ön hazırlığını iyi yapmanız önemli. Yeterli kas gevşekliği ve kayganlığı olmadan yapılırsa çok ciddi problemlerin olur.

0|0
    0|0
  • Ayda birde olsa rektum yirtilmasida olur altini kacirmada olur haftada bir neden anal yapiyosun merak ettim senin saglini dusunmeden kim mulaniyo

0|0
    0|0
  • Muhtemelen ileriye dönük anüs etrafındaki kaslarda boşalmalar olur ve yaşın çok geçmeden kendi tuvaletini tutamamaya başlarsın..

0|0
    0|0
  • cok sık anal ılıskı anus kaslarında zorlmaya sebep verbılıyor. bazen kaslarda zedenlenme olusturup tuvalet tutmama gıbı olaylara sebep oluyor. ayda 1 yapmanda sakınca olmaıgını dusunyorum

0|0
    0|0
  • götün yırtılır basur olursun

0|0
    0|0
  • Anal ilişki çok sık tekrarlanırsa senin yaptığın gibi haftada 1 ileride çok büyük sıkıntılara yol açabiliyor.

0|0
    0|0
    • Haftada 1 cok yani oyle degil mi ben bunu ogrenmek istedim

• Evet haftada bir çok değil aslında şöyle anlatayım eğer sürekli yapıyorsanız ya da yapacaksanız evet çok mesela 3 ayda bir yapıyorsunuzdur problem olmaz ama aşırı derecede sürekli olarak yapıldığında evet.

• Dikkatli yapıldığında sorun olmaz ama en çok senin anal temziliğine dikkat etmen lazım. Partnerinde kıtlıktan çıkmış aç ayı gibi zorlamamalı. Sakin, yavaş yavaş, temiz temiz problem olmaz.

0|0
    0|0
    • Dikkatliden kastınız nedir?

• Yani abanmadan, temizliğe dikkat ederek özellikle ishal zamanları uzak durun. Ayriyetten kondom kullanmanız daha iyi olur. Oluşabilecek hastalıklar için önlem almış olursunuz. İlişki öncesi ve sonrası temizlikte şart.

• Tesekkurler :)

• İleride görürsün zararını.

0|0
    0|0
  • ilerde anüs kasların zayıfladığı için büyük tuvaletini tutamayacaksın... ayrıca anal ilişkiye girdiğini eşin görecek... belki hoşuna gitmeyecek bu durum

0|0
    0|0
  • çok olsa iyi değil diyolar ama az olsa bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Canım sende ne yaşadığını bilmiyonki one öyle ya arı deliği olur mağra deliği illaki bişeler olur

0|0
    0|0
  • Hiçbir zararı olmaz sana... ama partneriniz mikrop kapma ihtimali var özellikle içeri boşalmak hastalık kapmasına yol açabilir.

0|0
    0|0
  • anah her türlü kötüdür zararlıdır. ilerde sağlık sorunları olur.

0|0
    0|0
  • Anal ilişki başlı başına sağlıksız bir şey.

0|0
    0|0
  • güzel güzel. devam et sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Eşin istiyo diyemi yapıyosun yoksa sende zevk aldığın için mi?

0|0
    0|0
    • O istiyor diye ama asla beni zorlamadi ya da baskida bulunmadi yanlis anlasilmasin

• Birsey anlayamamis olmami deneme asamasinda olmamiza bagliyorum, tam basarili bir anal sayilmaz yavas yavas. Dedigim gibi sadece denemeler zevk almazsam tabiki yapmam o saatten sonra

• Demekki o zaman sende istiyosun bunu..

• önden yapıyormusunuz

0|0
    0|0
  • Haftada bür biraz çok olabilir bizde ara ara yapıyoruz ama o kadar sık değil

0|0
    0|0
    • Öğrenmek istediğim buydu bilemedim çok mu değil mi diye. Anladım teşekkür ederim

• Anladim tesekkurler :)

• Rica ederim yardıöcı olabildiysem ne mutlu bana

• azalt bence nolur nolmaz

0|0
    0|0
  • NEDEN ANAL

0|0
    0|0
  • bunu 3 senedir yapan bir arkadaşımda senin gibi haftada birden bir zarar görmediğini söylüyor.

0|0
    0|0
  • anal zararlı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence orayı sadece s*çmak için kullan😄

1|3
    0|2
  • Bence yapma canım

0|0
    0|0
  • Canım bildiğim çok sıklastirmaman gerek bir de girerken çok zorlaniyorsa sakıncalı mikrop kalabilirdin ve hemoroid ihtimali

0|0
    0|0
    • Siklastirmamak derken? Anlayamadim kusura bakmazsaniz :)

• Çok sık yapmadan birde girerken çok zorlaniyorsa hemoroid ihtimalini de artırıyor makat mikrobik bir bölge cunku

• Deneme, yapma

0|0
    0|0
  • haftada değil de ay da 2 3 kez en fazla yapılmalı canım

0|0
    0|1
    • 2 haftada 1 gibi diyorsunuz yani

• Evet biz evliyiz

• eşinize yetmiyor mu vaginal

• hem sağlık açısından hem dinende günah cenabı Allah her organa ayrı bir görev vermiş bunu düşün onun için anal yapmayın yaptıysanda bırak derim.

0|0
    0|0
  • oraya giren alete bağlı.. eyer büyük ve kalınsa.. tehlikeli olabilir ilerde

1|0
    0|0
  • Yumuşak davrandığınız sürece sıkıntı yok ama acı çekiyorsan bir yerde bir sıkıntı var demektir o zaman yapmayı bırakın ve haftada 1 değil de 2 haftada 1 falan daha iyi olur sağlık açısından

0|1
    0|0
    • Yumuşak davranıyor şimdiye kadar hiç acı çekmedim zaten yavaş yavaş denemeye başladık eşimle de. Tam anlamıyla başarıya ulaşmış sayılmayız, deniyoruz.
      Söylediğim gibi endişelerim var sadece. 2 hafta da 1 daha mı iyi diyorsunuz

• Öyle bir şey olmuyor.

• Teşekkür ederimm

• Olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...