Ereksyon Problemi Yaşıyorum Yardım?

bundan 3 sene önce ayrıldığım sevdiğim bir kız vardı. onun yanındayken durdurabilene aşkolsun. bayrak hep gönderdeydi anlıcağınız. bu 3 sene içerisinde bir kaç tecrübem oldu ama hepsinde de kalitesi ereskyon yaşadım yani zorlama oluşan erksyonlarla birlikte oldum. ve açıkçası artık cinselliktende pek zevk almıyorum bir soğuma oluştu içimde. sizce bir hormon testi yaptırmalı mıyım ne yapayım. bilgili birisi yardımcı olsun lütfen :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen benim de :( psikolojik bişi ve geçmesi uzun sürüyor

0|0
    0|0
    • seninde öyle unutamadığın birisi mi var kardeşim

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence psikolojik tamamen
    soğumaktan olmuş bu
    bir ürologa git
    muhtemelen sorun çıkmaz
    sonra da psikiyatriste git

0|0
    0|0
    • bilmiyorum canım çok sıkkınya üroloğa felan gidicem zaten bu yaşta uğraştığımız işlere bak :(

Erkekler Ne Diyor 5

• Mastürbasyon yapıyor musun? Yapıyorsan periyodu nedir?

0|0
    0|0
    • ya abi haftada 1-2 iki ama ereksyonda bazen istikrar sallanıyor diyebilirim :/

• Kardeş %90 testesteron un düşmüştür.. test yaptıracaksan.. bir endokrin uzmanına veya bir üroloji uzmanına git... Endokrin uzmanı daha geniş kapsamlı bir tahlil isteyecektir.. kanla yapılan bir testtir bu.. özelde çok tutabilir tahlil vs.. Endokrinoloji veya Üroloji...

0|0
    0|0
    • olabilir abi endokrinoloji diye ayrı bir dal mı var?

• Evet kardeşim her hastanede yok ama dr.. Endokrin hormonal hastalıklara bakar takibini yapar vs... ilk önce kendi dr un sn olucaksın kendine vücuduna iyi bakicaksın. Sigara vs zararlı yiyecek ve iceceklerden uzak duracaksın...

• İnşallah büyü yapmamıştır

0|0
    0|0
  • Düzwenli ilişikin olmadığı için psikolojitir. bu konuyu kafana takma vitaminli seyler ye ceviz fındık baden vs

0|0
    0|0
  • Hala o kızı unutamamissn o yuzden

0|0
    0|0
Yükleniyor...