Bu acı nasıl gecicek ciddi yorum atın?

dün anal denedik sadece bir 2 kere git gel oldu cıkardı , ozamanda cok acımıstı ana tuvaletimi yaparken flan acı oluyor nezaman gecer acaba bilgisi olan var mı

Güncellemeler:
ciddi yorum atın kimsenin hayatı sizi ilgilendirmez ki zaten eşimle yaşadım

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• “Karısı ile ters ilişkiye girenler, Allah’ın rahmetinden uzak kalırlar.” (Ebu Davud, Nikâh, 45, Ahmed b. Hanbel, 2/444)

“… Kadınlarınızla ters ilişkiye girmeyin. Allah hakkı söylemekten çekinmez.” (Tirmizi, Radâ’, 12)

“Allah, bir erkeğe veya kadına arkasından yaklaşan kimseye rahmet nazarıyla bakmaz.” (Tirmizi, Radâ’, 12; İbn Mâce, Nikâh, 29)

“Bir erkeğin karısı ile ters ilişkiye girmesi küçük lûtîliktir.” (Ahmed b. Hanbel, 2/182)

1|2
    0|1
    • üzgünüm 😦😣😕

• İnsanların bu hallere düşmeleri benide üzer önemli olan tekrarını yapmamak ve tövbe etmek

Erkekler Ne Diyor 17

• Muhtemelen makat çatlağı oldu. Kolay kolay geçmez.

Dışkınızın yumuşak olmasını sağlayacak besinler yiyin. Kabak çekirdeği gibi

1|0
    1|0
    • ya ne çatlagı off ya en korktugum npıcan ben simdi

• özelden mesaj atabilirmiyim?

• Hayır yazmayın, çünkü söyleyebileceğim başka bir şey yok. Geçmiş olsun.

• Geçer bugün yarın merak etme...

1|0
    0|0
  • Aklıma bir anım geldi kız :) lise yıllarımda yürüyüş güzergahımızda sürekli oturan bir çatlak dayı vardı. O zamanlar piçliğin önsözünü yazıyoruz tabi. Fırsatı kaçırır mı volfi, kaçırmadı tabi. Gel zaman git zaman bu dayıyla uğraşmalarım falan derken birgün bana ne dese beğenirsin. "seni bir zikerim 40 gün bulanuk zıçarsun" :D ben şok ben iptal. Neyse soruna gelecek olursak geçer birmaç gün dayan. Bulanık zıçmıyosun dimi ;p

0|0
    2|0
  • hak yolu varken tercih eden erkeklere şaşıyorum inanılmaz zevki yaşamak varken dışkı atan yere sokak ne demek biseks erkekleri de anlamıyorum mideleri nasıl alıyor allah düşmanımın başına vermesin şahsen teklif etseler bile anüsten yaklaşmam sende bir daha tecrübe etme alışırsan bırakamazsın ve popon sarkar ve 70 lik nine gibi porsuklaşır

0|0
    0|0
  • sen boku yedin haberın olsun

0|0
    1|0
  • İyice genişleyince 😋

0|0
    2|0
  • damar zedelenmiştir. yakında düzelir

0|0
    0|0
  • Yırtılmış Olmasın l*n

0|0
    0|0
  • İşin zor yazık

0|0
    0|0
  • Haram zaten anal lanetli olduğu icin

0|0
    0|0
  • Krem kullansaydın :)

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım yapmayıda düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Krem felan kullanmadınız mi?

0|0
    0|0
  • sanırım eşin acemi idi bir anda çullanıp bastı. tabi hayat sizin o ayrı mesele ama lanetli bir davranışta bulunmuşsunuz. soruna gelince anal fistül olmuşsun tuvaleten önce anestol sür sonra zeytinyağı sür tek çözüm ameliyat. vakit geçirmeden genel cerraha görün. geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • fuggy adında bir ilac surdum ama fsydası olurmu?

• onu bilmiyorum ama kabızlık çeken kişide oluşan çatlağa fito diye krem var iyi geliyor. tuvaletten önce anestol uyuşturduğu için ağrısız yaparsın. kabız olmamaya çalış.

• Dr olarak yapma diyorum ameliyatına girdim stajlarda yazık günah kendinize

1|0
    0|0
  • Kayganlaştırıcı kullandınız mı?

1|1
    0|0
  • Anladım arkadaşın dediği gibi yapın ama bir daha yapmayın sağlığınız herşeyden önemli ve çok mühim o yüzden sağlıktan öte ne var ki bir karın ağrısı bile insanı mahvediyor.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Koca ile yapınca sevap oluyor sanki ya :D hey Yarabbim :D haram haramdır kurallar ve çizgiler nettir.. yırtılma olmuştur doktora git zaman geçirmeden

0|0
    1|0
  • Iyi bk yemisn umarm gecmz

1|1
    2|0
Yükleniyor...