Nasıl mastürbasyon yapmamı engelliyebilirim?

Ya nedense son zamanlarda çok mastürbasyon yapar oldum. Kendime dokunmadan bile birini düşünerek boşalabiliyorum. En çokta spor salonundayken kaslı adamları görünce başıma geliyor. Nasıl engelliyebilirim?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• bunund tek sebebi senin bosalamaman... yani mast yapıyon sulaniyon sonra da bosaldigini zannediyon ama yarım saat sonra canin yine istiyo dimi? Bu yuzden cok isteklisin benim eski kiz arkadaşım da boyleydi asiri istek vardi.. bunun çözümü doğru mast yapmak mastın puff noktalarini bilmen lazim.. zaten 1 defa bosaldiktan sonra istediğin zaman rahatlayabiliyon. .. yani g noktalarini bilmen lazim ama turk kizlarinin genelinde var. anlatayım taktiğini

0|0
    0|0
    • anlat

• detaylı anlatmam lazım ama istersen takip et. ordan detaylı şekilde anlatıyım.. yarım saatte sorununu çözecem

En İyi Kız Görüşü

• Ben yıllarca durduramadım çok uğraştım. Daha sonra antidepresan kullanmaya başladım. Şak diye kesti. Uğraşsamda yapamıyorum artık

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Otokontrol ve dikkat. tamamen kesmene gerek yok ama azalt sayısını. Fazlası bağımlılık yapıyor maalesef.

0|0
    0|0
  • Kendini farkli ve guzel seylerle mesgul et aklina geldiginde konuyu degistirecek iyi seylere yor aklini

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitme ve kendine meşgul olacağın başka konulara eğil birazda yemeklerden doymadan aç kalk tokluk bedeni açlık beyni çalıştırır

0|0
    0|0
  • Neden engellemek istiyorsun ki? Bunun yerine düzene sok.

0|0
    0|0
  • Başka şeylere odaklanmaya çalış, kontrolü eline al, patronun kim old. nu göster ona :)

0|0
    0|0
  • Yemeğine şap at 😀

0|0
    0|0
  • azmışsın sen artık bir sevgilimi bulurusun? yaşın kaç evlen ya da

0|0
    0|0
  • Seks yapmayı dene :)

0|0
    0|0
  • spor salonunda hepsi sana bakiyordur. orda olsaydım sana yardım ederdim

0|0
    0|0
  • kendini başka işlerle meşgul etki ona vaktin olmasın

0|0
    0|0
  • onlarla yat engellersin

0|0
    0|0
  • Müzik dinle

0|0
    0|0
  • Kasma yap yalabildigin kadar

0|0
    0|0
  • sanal -telde yap

0|0
    0|0
  • Umarım aynı spor salonuna gidiyoruzdur... Engellemene yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Bence bırakmaya çalışma

0|0
    0|0
  • durumun vahim ihtiyacını karşılaman lazım ama sanırım yaşında küçük

0|0
    0|2
  • bunun nedeni boşalamaman , mastürbasyon yapıp kendini tatmin ediyorsun ama asıl istediğini yapamıyorsun tekrar canın çekiyor bir sürü tekniği var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Masum bir bebegi getir gozunun onune. Onu sevdigini ona dokundugunu.. kendini tatmin ediyosun onu bebegi severken dusunsene. igrenirsin kendinden.. tam olarak da bu.. ac bebek videolari izle.. emin ol yapmazsin :) Psikologa da git her gordugun kasli adamda bunu dusuneceksen cok kisi altina alir seni. edebinle namusunla otur babanin dizinin dibinde sana tavsiye ileride anne olucaksin ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...