Sperm kalitesi çocuk olmasına etkili bir faktör. Sperm kalitesine olumlu etki eden gıdalar nedir?

Sperm kalitesi çok iyi olsun istiyorum ki icabında tek seferde hamile kalınsın. Dolu dolu biriksin , etkili ve kalite düzeyi yüksek sperm oluşsun. Çocuk çok istiyorum. Neler önerirsiniz?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Sağlıklı beslenmek
    Erkekler için ne iyi gelir bilmiyorum ama kadınların yumurta kalitesi için kuru incir iyi geliyor düzenli tüketilmelmelidir

0|1
    0|0
    • Yumurtlamasına önemli etki eder mi kuru incir

• Evet

En İyi Erkek Görüşü

• gıda deyıp kestırıp atamazsınız.. yapay gıda yerıne doğal beslenmek en onemlısı.. alkol sıgara stres gıdadan cok cok daha fazla etkıler.. gerısı sadece teferruata gırer..

0|1
    0|0
    • Ne alkol ne de sigara kullanmıyorum zaten. Kötü alışkanlıklarım yok

• doğal beslenın.. sıkı slıp ve camasır gıymeyın.. emın olun bunlar gıdadan cok cok daha onemlı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sağlıklı beslen abcd vitaminleri iyi gelir

0|1
    0|0
  • ananas suyu

0|1
    0|0
  • Keçiboynuzu pekmezi ve nar bu ikisi çok faydalı

0|1
    0|0
  • Şİmdi, sperm kalitesini artırmak, üretim olmadıktan sonra imkansızdır. Sen ilk önce bir sperm testinden geç bence.

0|0
    0|0
  • Kardeşim bunun 4 tekniği var

0|0
    0|0
    • Spermiyogram testi yaptırdınmı?

• Yaptırdım. Fazla çıktı

• Kardeşim total sperm sayın hareketliliği ve morfolojisi normalse eşinin adetinden ilk gün den say 14. gün ilişkiye gir içine boşal sen boşaldıktan sonra eşin yatakta 1 saat uzansın ayağının altına yastık koysun bu yöntemle hamile kaması 20 kat fazladır

• keci boynuzu ye dostum :)

0|1
    0|0
    • Yahu odun yiyorsun gibi. Bildiğin tahta

• pekmezi filn var onu dene :)

Yükleniyor...