Esiniz reglken yalniz uyumak istese tepkiniz ne olur?

Esiniz reglken yalniz uyumak istese tepkiniz ne olur?

0|0
13|39

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Evli insanların yatağı ayırmaları sebebi ne olursa olsun evliliğin ilerleyen dönemleri için doğru değildir. Bir sebeple bir kere yapılan eylem ileride başka sebeplerle tekrarlanir ve çiftler arası problemlere sebep olur.
    Kadın regl olduğunda erkeğin ona karşı tutumunu değiştirmesi ve partnerinin rahat etmesini sağlaması gerekir. sorunun kök nedeni bulunmalı ve çözüm önerileri getirilmelidir.
    Ancak kadının erkeğin bu yaklaşımını suistimal etmemesi önemlidir. Son olarak da erkeklerin de ruhsal anlamda regl olduğu hassas ya da agresif ruh hallerine düzenli olarak girmesinin muhtemelligi unutulmamalı ve erkek partnere de bu gibi durumlarda destek olunmalidir. İlişkiler ve cinsellik konulu uzman görüşü için özel mesaj atabilirsiniz

1|0
    0|0
  • o nasıl mutlu olacaksa..
    ama salonda bile uyurken aklım onda olur, tilki uykusu modu..
    birşeye ihtiyacı olur ağrısı olur diye, beklerim..

2|0
    0|0
  • Bir kereliğine mahsus ise saygı duyarım.

Yoksa her zaman böyle yaparsa daha fazla devam etmem.

1|0
    0|0
  • Onu kıramam ben nasıl istiyorsa öyle uyusun sorun değil gece gelirsede geri cevirmem alirim yanima

2|0
    0|0
  • Gaç uyu salonda derim

3|0
    0|0
  • Sert olur.

Anladık cinsel münasebet olmayacak ama ayrı yatmanın mantığı nedir?

3|0
    0|0
  • Süreklı olan bır durum değil ise koltuga geçerim sorun yok ama bokunu cıakrtır sureklı yaparsa cıddı sorunlar cıkar

2|0
    0|0
  • Saygı duyarım 3luye gidip yatarım.

1|0
    0|0
  • Ağzının ortasına vururum. Olmaz öyle saçmalık.

0|0
    0|0
  • Olmaz tabi ki.
    Ayaklarina sicak su torbasi koyup yaninda olup ona masallar okurum ben.
    Baktim faydasi olmuyor cay demler getiririm cayin her derde sifasi var 🙊

1|0
    0|0
  • Rahatsız olduğu ne ise onun rahatsız olmaması için konuşurdum. Yine de rahatsız olacağını söylerse anlayışla karşılardım tepki vermek için bir neden yok bence.

1|0
    1|0
    • Ilerde öyle birşey Başıma gelirse diye eğer neden sordun bu soruyu acaba?

• Ayri. gayri neymis yanimda dursun akanda kokanda bizdendir

2|0
    0|0
  • Uyusun napim

0|0
    0|0
  • İşime gelirdi, zaten yatakta biri olduğunda uyuyamam.

0|0
    0|0
  • yalnız nıye uyuyor gelsin yanıma nasıl rahat edecekse öyle yatsın ben rahatsız edermıyım onu dermişim

1|0
    0|0
  • sebebini sorarım senin dediğini derse olur derim

2|0
    0|0
  • Ay sen beni sevmiyosuuuun. s

0|0
    0|0
  • izin vermem

0|0
    0|0
  • eh madem ısrar ediyo

0|0
    0|0
  • Regl dönemindeki kadınla cinsel münasebet günahtır. Bu dinimizce de yasaklanmış. Nedeni de, kadın regl iken akıttığı sıvı bakteri ve mikrop dolu ve böyle iken yaşanacak birliktelik erkeğe büyük hastalıklar bulaşmasına neden olmasıdır..

0|0
    0|0
  • tamam yat zıbar şu köşeye

1|0
    0|0
  • Pek olumlu bakmam hatta bayor derim ama eger cok istiyosa yalniz oyumak ayda yolda 1 2 defa goz yumula bilir

0|0
    0|0
  • Anlayış gösteririm...

0|0
    0|0
  • Elbette koltuğa kadar taşırım ben yorganı yastığı

0|0
    0|0
  • Aglardim herhalde. Dusunsene omrumu verdigim esim bunu dese bosanmis gibi berbat olurum

0|0
    0|0
  • Saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • Eii yat napiyim :/
    derim :D

0|0
    0|0
  • Hakkı var, uyuyabilir.

0|0
    0|0
  • Sarılarak uymayı tercih ve teklif ederim denerim ısrar etmem anlarım...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 12

• Öyle tribe girmeye gerek yok sanırım. İyi kötü her şeyi paylaşıp göreceğiz neticede. Yatağı ayırmak hoş bir durum olmaz.

4|2
    1|0
  • Bana göre kadında erkekte sebep ne olursa olsun yataklarını ayırmamalıdır. O yatak sebep ne olursa olsun bir kere ayrıldı mı bana göre devamlı ayrılır diye düşünenlerdenim ben.

Birde benim bildiğim kadarı ile ve çoğu kişinin bilmiyor diye düşünüyorum "ERKEKLERDE REGL" oluyor.

Regl olayını, kadının ölü yumurtayı vücudundan atma faaliyeti olarak kabul edersek, erkeklerin de aynı faaliyeti, ölü spermler için gerçekleştirdiğini düşünebiliriz ve bu durumda önermemiz doğru olur. Ancak, bu faaliyetin kadın ve erkekteki gerçekleşme biçiminde belirgin farklılıklar gözlenir.

Şöyle ki;

Kadın yumurtalığından döllenme kanalına inen bir yumurtanın yaşam süresi, yaklaşık olarak 48 saattir. Yani, erkek spermleri bu süre içerisinde döllenme kanalına ulaşıp yumurtayı dölleyemedikleri takdirde yumurta ölür. regl, bu ölü yumurtanın döl kanalından önce rahime oradan da vajina vasıtasıyla dışırı atılma işlemidir ki bu, bir nevi kanla yıkama işlemi şeklinde gerçekleştirilir ve 60 ile 72 saat arasında sürer.

Erkek yumurtalıklarında üretilen spermlerin meni kesecikleri içerisindeki yaşam süresi ise 5 ile 7 gün arasındadır. Ölü spermler, periyodik olarak önce meni keseciklerinden meni kanalına, oradan da idrar yoluna itilerek, ergenlik döneminde çoğu kez tatlı düşler sayesinde orgazm yaşayarak ama kimi zaman idrarla, olgunluk döneminde ise cinsel ilişki sıklığına da bağlı olarak idrarla birlikte dışarı atılırlar. Dolayısı ile erkeklerde bu işlem, hemen her gün ve iki meni keseciğinden 0.2 - 0.5 cc gibi göreceli olarak az miktarda devam eder.

Sonuçta regl, hem kadın hem de erkek ırkı için söz konusudur. tek fark "kanlı mı kansız mı" olduğu noktasındadır.

1|0
    0|0
  • Ya benim gece karnım ağrır ağrıdan ağlarım birde bana sarılıp uyuması gerek karnımı ovması gerek niye ayrı yatmak isteyeyim kiii

1|1
    0|0
  • Ben aksine ona sarılıp uyumak isterim.

0|0
    0|0
  • niye yatağı ayırıyoruz ki

1|0
    0|0
  • Bir kadın neden bunu ister ki acaba

1|0
    0|0
  • Erkek olsam izin vermem

1|0
    0|0
  • Öyle bişi yapsam kafayımı yedim dıye dusunurum

1|0
    0|0
  • izin verirse iyi olur o dönemlerde tek uyumak isterim.

0|0
    0|0
  • İstemez ya.

0|0
    0|0
  • Ben reglken eşim yalnız uyumak istese çok sinirlenirdim

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kadın ayrı yatsa haberi bile olmaz horul horul uyur. burada hepsi bekar atıyolar tutuyolar evleninde az git öte olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...