Yanlışlıkla bekareti bozulan var mıdır?

Bir kız arkadaşım çocukken merdivenlerden düştüğünü ve bekaretinin bozulduğunu söylemişti ben de inanmamıştım. Gerçekten böyle kazalarda bekaret bozulma olayı olabiliyor mu?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Eğer çok sert bir şekilde vurduysa orayı he birde kızlık denilen şey esnek değilse bir ihtimal ama zor. Bilmiyorum şimdi yengemlere ne zaman gitsem kızı 7 yaşında ve oynamak ister benimle ama öyle evcilik değil ayaklarım üzerine çıkar uçur beni der , annesi de yani yengem yavaş ol kızlığı gider der hepi bende saçma bulurum bunu nasıl olacak diye ama kızlık yakın der sert darbede gideceğini söylemişti. O yüzden bir daha kuzenimle oynarken sert davranmam bende

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• olabilir ama merdivenden düşünce nasıl oluyo anlamıyom farklı şekillerde kazayla olan var biliyorum ama merdiven...

0|1
    0|0
  • Olmaz.

0|2
    0|0
  • Olabiliyormus bende aynısını duymuştum ve bunu yaşamaktan korkuyorum açıkçası

0|1
    0|1
  • olur

0|0
    0|1
  • Var yakın arkadaşım bana anlattı ve o kıza kendim kadar güvenirim düşüp bisikletin Demiri girmiş ve kan gelmiş o da korktuğu için kimseye söylemedi bir tek benimle paylaştı korkuyordu ama sevgilisi var çünkü ve ona daha söylememiş

0|1
    0|0
  • Doğru mu söylüyo tabi ki bilemeyiz
    Ama öyle kazalar olabilir arkadaşım tatilde aquaparkda bir kaza geçirdi gidiyodu az daha 😄 bir şey olmadı ama olabilirdi de baya bikaç gün oturmakta falan zorlanmıştı

0|2
    0|0
  • Nasıl olmus o merdıven gotune mı gırmıs😂

0|1
    0|0
    • Anlamış değilim :) Onun için sordum zaten :)

• Aynen 😃

• delikanlı kız işi biliyor.. bence de öyledir.

• Olabilir.

0|1
    0|1
    • Peki düşmeyle kızlık zarının ne bağıntısı var? Yani düşmeyle zarar görebilecek bir şey mi bu?

• ee nasıl anlatayım ki? :/

• Tamam Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Olabiliyor. Bu tür bir durum yaşayıp, hastaneye gelip rapor alanlar olabiliyor doktordan. Biraz düşük bir ihtimal ama gerçek olduğu durumlar var yani.

0|1
    0|0
  • Ya olabilir mesela ben bekaretimi gece yatarken yitirdim bir uyandım baktım sağ elim yanlışlıkla yapmış birşeyler 😆😂

0|1
    0|0
    • Bu kızlara hiç mi güven olmayacak anlamış değilim :)

• Ben sağ elime güvenmiyorum kızlara nasıl guveneyim 😆😊😂

• Ben bisikletten düşünce bekaretim gitti.. s. s

1|0
    0|0
    • Evet böyle şeyler de söyleniyor :)

Yükleniyor...