Bu durumdan dolayı bazen hayattan soğuyorum

Konuşma sorunum var lise 4deyim İlkokuldan beri kekemelik vardı kendi çabamla annem babamda beni tedaviye götürmüştü

hatırlıyorsam kendi çabamla Allahın izniyle kekemeliğimi neredeysen ortadan kaldırdım Bir keresinde Yanlış hatırlamıyosam çokukkene

Anneme birşey sormuştum Anne Saat Kaç diye ama hemen soyliyemedim saat kaç

Anne dedim: kekeleyere,saat kaç diyecektim yanlış hatırlamıyorsam Annem dediki yarım saatte birşey soyliyorsun dedi...

Şimdi yaşım 19 lise yi bitirip sınavlara gireceğim Bazen konuşurken takılıyorum 1-2 saniye sonra soyliyebiliyorum Hocalar bir şey

sorunca ve ya Ödevi kimler yaptı diyince soru soracak veya kitapdan okutturacak diye derse katılmıyorum. Derse katılıyorum ama

Hocalar Beni öyle derse katılmıyor diye görüyorlardır..Okulda Başarılı olurum ama Bu nedenlerden dolayı ne cevap verebiliyorum nede

soru sorabiliyorum

Kız arkadaşım olsa yemeğe veya cafeye gitsek Belki heyecanlanırım diye Bir şey söyliyemem diye korkuyorum...

Herkese Güler yüzlü olmaya çalışıyorum oluyorum herkes beni iyi niyetimden dolayı eziyor...

Karşımdakiylen konuşurken heyecan yok ama ne bilim Telefonla bir yere gidince Misafirliğe gidince nasılsın falan diyorlar ben zar zor

nefesim kesile kesile sen nasılsın diyorum...

Ciddi olsam Olmasam bir dert ...kendim olsam Bir dert olmasam bir dert...

Kitap oku,sosyal çevre edin diyeceksiniz ama yapıyorum olmuyor Bende hata mı var Acaba ?

Skılıyorum SKILIYORUM Skılıyorum Yardım Edin...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bunu sorun etme.Kekemeliğin üstesinden gelmek istiyorsan evde bol pratik yapmaya devam et.Ama kendinle barışık ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ay çok tatlısın sen ya ben çok severim böyle heyecandan kekeleyen erkekleri hep heyecanlandırırdım onu of sevgilin olsa yaşadı lan ah büyük olcaktın ki :D

0|0
    0|0
  • bende aynısıydım heyecanlanma kendini sakinleştir belki arkadaş ortamında fazla takılamadığın için böylesindir kendini dinlendirebilecek şeyler yap mutlu olabileceğin şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok basit, kimseyle fazla görüşme konuyu kapat. Benim insanlarla aram pek iyi değildir, günümün çoğu evde bilgisayar başında geçer. Birkaç tane arkadaşım var ama fazla değil. Şurada adam gibi arkadaş diyebileceğim 2 kişi var, en iyi çözüm kimseyle görüşme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...