Sorum beylere cinsellik konusunda

Beyler cinsel problemlerinizi doktora ve çevrenizdekilere ailenize eşinize sevgilinize açamadığınız oldumu olduysa nedeni neydi ?

Güncellemeler:
Bir prof 'un ağzından bana direkt söylediği şu olmuştu bayada küfür ederek söyledi çünki ! kadınlar erkeklerin yatakta psikolojilerini bozuyorlar sonra biz uğraşıyoruz sabahtan akşama kadar ak. demişti ben bir kongrede iken ama ne yazıkki bazı kadınlar ön yargılı ve durumu anlamamak için ısrarcı bakıyorlar dünki eşiniz penil protez taktırmak zorunda olsa destek verirmiydiniz soruma çok az bayandan evet yanıtı aldım diğerleri yok yapay olur bilmemne dediler sizce nasıl davranılmalı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1 sene önce testis agrısı ile doktora gittigimde adam pantalonunu indir bakıcam demişti... pirinc'in icinde taş arar gibi testis yumurtalarımı 2 eliyle sıkıtıp saga sola cevirip bakıp bakıp duruyordu acayip kıl olmuştum :D anladımki tıpda utanma olmaz o gün bügündür her konuda doktora danısırım ve sevgilime durumumu anlatırım hepside hak verir.. bircok erkek utanıpda gidemiyor doktora ve sonunda kötü sonuçlara sebebiyet veriyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet nedense erkekler böyle konularda doktora gitmeye çekiniyorlar..ne kadar destek olsakta:(

0|1
    0|0
    • siz yine olanlardansınız bravo sağlık ile ilgili durumları kafasında ayıran dengesiz insanlar var onlara nedemeli bilemiyorum açıkçası sanırım yaşadıklarında anlıyacaklar neyin ne olduğunu şimdi ben 20 yaşındayım daha deyip palavra savuran bayanlara söylüyorum hastalık heryaşta bulabilir biraz daha anlayışlı ve empatisel bakalım bukadar basitleştirmeyelim lütfen ! ..

• teşekkür ederim ilginize

• rica ederim geçmiş olsun sağlılkla kalın ..

Erkekler Ne Diyor 4

• yıllar önce üroloji doktoruna sıkıntımı anlatırken biraz zorlanmıştım ama yinede anlatmıştım. şimdi daha rahatım, bir süre önce işeme testine girdim testi yapan kişi kadındı hatta. şır şır gönderdim sıkıntı olmadı.

0|1
    0|0
  • erken boşalıyordum ilk ilişkide eşime bahsettim sorun etmedi ikincide uzun süre performans artığını görünce bukez o sıkıldı , birde penis etrafında kabuklanma vardı dr a gitim baktı krem verdi geçti. dr mutlaka git utanacak bişiy yok

0|1
    0|0
    • Allaha şükür sıkıntım yok ama olduğunda hiç çekinmem zira 22 senem hastanede geçti :)

• süper sağlıklı günler o zaman

• her problemimi doktorla konuşurum konuştumda neden sıkıntı olsunki doğrusu bu asıl açılmazsan sıkıntı olur

0|1
    0|0
    • evet haklısınız bazı bayanlar erkekleri bu hususta eksik hissettirmeye çalışıp tamamen sığ ve suskun olmalarına sebep oluyor aslında en doğrusu budur tebrikler...

• eksik hissettirmeye çalışan bayanlar aslında eksikliği birazda kendilerinde aramalılar, ama cinsellikte sorun ne olursa olsun doktora gidilmeli ve hatta bu doktorların çoğuda bayan, o kadar medeni bir ülkede yaşıyoruz, biraz hastalarda medeni olmalı

• bi aralar ereksiyon problemim vardı doktora felan gittim ama ailemden sadece kız kardeşime söyledim anneme ve babama benımkı kalkmıyo diyemezdim

0|0
    0|0
    • babana söylemeni anlarım ama kız kardeşine nasıl söyledin ?

• cinsel konuları paylaşıyomusunuz. odamı anlatıyor sana ?

• bende bi kaşıntı çıkmıştı büyük özel bi hastanenin başhekimi tanıdıktı ona açıldım gel heman kontrol ettireyim dedi, gittim bölüm doktoruan yönlendirdi odaya bir girdim doktor bayan yaşıda fazla değil mecburen açtım kontrol etti 10-15 dk herhangi bir sıkıntı yaşamadım

Yükleniyor...