Klitorisimden başka şekilde orgazm olamıyorum yardım lütfen?

Arkadaşlar zamanında maturbasyon yaparken alışmışım. Şimdi ise seks esnasında klitorisime dokunmazsam orgazm olamıyorum. Zevk alıyorum, hatta tam orgazm olabilecek kıvama geliyorum ama noluyorsa bir anda her şey kesiliyor ve dokunmadan orgazm olamıyorum. Sizce ne yapmalıyım hiç bunun gibi bir olayla karşılaştınız mı? Karşılaştıysanız naptınız?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• alıştığın gibi devam etmelisin:)

1|0
    0|0
    • Ama düzeltmek istiyorum

• yetersiz değil diyorum yetersiz diyorsun değil diyorum öyle diyorsun. Daha ne diyeyim sana.

• O kadar ara verdinki ne konustugumuzu unuttumm 😛😛😛

En İyi Kız Görüşü

• Ayni sorun. Bilenlerde ozelden yazmasn burdan anlatsin iste ya.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bunund tek sebebi senin bosalamaman... yani mast yapıyon sulaniyon sonra da bosaldigini zannediyon ama yarım saat sonra canin yine istiyo dimi? Bu yuzden cok isteklisin benim eski kiz arkadaşım da boyleydi asiri istek vardi.. bunun çözümü doğru mast yapmak mastın puff noktalarini bilmen lazim.. zaten 1 defa bosaldiktan sonra istediğin zaman rahatlayabiliyon. .. yani g noktalarini bilmen lazim ama turk kizlarinin genelinde var. anlatayım taktiğini

0|0
    0|0
    • Masturbasyon taktiği istemiyorum açıkçası. Sadece ilişki sırasında elimi kullanmak istemiyorum

• ? tamam ı

• Daha çok psikolojik senin sorunun.

1|0
    0|0
  • zamanla alısırsın partnerınınde tecrubelı olmasında fayda var tabı

0|0
    0|0
    • Zamanla alışır mıyım kesin? Elimi kullanmamalı mıyım yoksa ne yapayım tavsiyen var mı

• Mast. Yaparken değil. İlişki sırasında elimi kullanmak istemiyorum sadece

• partnerın ellesın o zaman o daha guzel ;) ben sureklı ellerım mesela

• Oral yolla tatmin edebilirim sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • psikolojik bunabenzer bir durum erkek arkadaşımda olmuştu ilişkide zevk alamıyo mastürbasyon yapıyo

0|0
    0|0
  • açıklama yapmak isterim ama burası gerçekten doğru olmaz. Gizli olmasan yazardım ama gizlisin de üzgünüm

0|0
    0|0
  • Kafan oraya programlanmış yani mast yapmaya ondan olda gerek kafandan tamamen çıkartmalısın elle orgazm olmayı belki ilişkide işe yarar en azından orgazm olabilirsin

0|0
    0|0
    • Yani seks dışında bir şey yapmayayım alışana kadar öyle mi?

• Yani seks dışında başka ne yapıla bilinirki zaten kadınların çok az bir kısmı vajinal orgazm yaşaya biliyor onlarda şanslı olanlar sende bu şans yok sanırım

• Olabilir belki

• Kapakta ne isin var kuyunun dibine inin. Ne varsa dibinde var

0|0
    0|0
  • Fazla mast yapmanın zararları

0|0
    0|0
  • hep merak etmişimdir bu kızlar ne değişik zevk alma yöntemleri var diyee

0|0
    0|0
  • sen bence erkeksin yani kız görünümlü erkeklerden

0|0
    0|0
    • Aynen

• Önündekini kes gitsin o zaman köpeklere ver ki bir işe yarasın bari ş... r.. fs.. z.

• senin durumunda çok kadın var

0|0
    1|0
  • Sevgilinle konustunmu bu durumu? Tek basina cozemesin bu sorunu

0|0
    0|0
  • la erkek kardeşlerim sizin klitorisinizmi var nasıl cevaplayabiliyonuz bu soruyu

0|0
    0|0
  • yardımcı olabilirim ama , gizlisin be arkadaşım..

0|0
    0|0
    • Buradan olsan da herkes öğrense

• Dünya üzerinde tek ben yaşamıyorum bu problemi. Sanmıyorum yani en azından. Ödül derken? Masturbasyon yapmıyorum bile neredeyse hiç artık

• yapmıyosan sorun ne peki?

• kaç yıldır ne kadar aralıkta masturbasyon yaptıgını bilmem lazım

0|0
    0|0
    • Artık neredeyse hiç yapmıyorum diyebilirim. Ama ondan öncesinde haftada 2-3 kere yapardım

• evet bazen oluyor ama sen pıskolıjk olarak kurtulaslsısn önce bundan sexse odaklann orgazm olurusn ılk önce biraz uzn üsrer geç olurusn sonra düzene girer

0|0
    0|0
    • Umarım girer normale

• girer merak etme mastrbasyona ara ver bırazz

• Evet eski sevgilim de aynen senin gibiydi klitoral orgazma alışmıştı yaklaşık 3 ay gibi bir surede hallettik biz o sorunu

0|0
    0|0
    • Peki nasıl hallettiniz?

• İrade nasıl mesela

• dayanma iç güdüsü elini ne olursa olsun klitorise atmama gibi. eğer nasıl yapacağınızı anlatmamı isterseniz özelden olabilir

• İlişki sırasında üstte sürtünme en basit yol

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şimdi kadın mastürbasyonda da ilişkide de klitorisinden zevk alır, orgazm olur. Yapılış şekilleri farklıdır.
    Sen mastürbasyonla dıştan direkt olarak klitorisini uyardigin ve buna alıştığın için klitorisinin içten uyarılmalara tepki vermen biraz zaman alır.
    Kendini okşamaktan çekinme, dokun kendine.

0|0
    0|0
    • Ne cinsiniz yaa siz kadınları anlamak zorr

• Haklısın da ilişkide dokunmak biraz garip kaçıyor ondan

• Bu konu hakkında merak ettiğim cevapları ararken yorumunu okudum. özel konular ama her kadında durum aynı mı?

• aynı sorun bende de vardı mast. bırakmalısın canım

0|0
    0|0
    • Bıraksam çözülür mü? 3 aydır en fazla 2kere yapmışımdır

• mesaj ayarlarınızı değiştirin.

• Takip edin. Geri takip edicem

• partnerin seni yeterince uyaramamasıylada alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • Zaten klitoristen başka orgazm olma yolu yoktur vajinal falan cahil uydurması senin bu iş psikolojik

0|0
    0|0
    • Yani mesela bazen elimi kullanmıyorum ama sanki orgazm yaşamış rahatlığım oluyor. Ama benim isteğim o orgazm hissinin güzelliğini yaşamak. Yani kendimden geçmek güzel ama o orgazm başka bir olay gibi geliyor bana :/

Yükleniyor...