Bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi arkadaşlarr?

Arkadaşlar adetim dün bitti ve biz bugün nişanlımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık fakat o vajinama boşaldı bakireykende hamile kalınabiliyormuş ben hemen temizlendim fakat içime kaçmışmıdır sorusu kafamı karıştırıyor adet bitiminden hemen sonra hamile kalınabilir mi bilgisi olan yardımcı olabilir mi

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• neden vaginana boşalttırıyorsun onu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• İhtimal var ne yazıkki. İnternetten ertesi gün haplarının adını öğren eczaneden hapibismiyle ışte alman daha rahat olur. İçtikten sonra mide bulantısı yapar. Çıkarırsanız bir daha kullanmam gerekir. Bu tür haplar hormonal denge ne zarar verir maksimum ayda 1 kez kullanabilirsiniz uygunuysa 3 ayda 1 defa yi gecmemelidir. İlişkiler ve cinsellik konulu görüş için özel mesaj atabilirsiniz

0|0
    0|0
  • çok zayıf ihtimal eczaneye git haplar var ilişkiden 24 saat önce ya da sonra icersen içerdeki sipermi öldürüyor bu her zaman ihtiyacın olan bilgi durum ilerde lazım olacagını anlatıyor genel olarakta kadının yuurtlama döneminde spermle birleşmesi sonucu hamilelik olur yumurtlama da regl öncesi son günlere işaret ediyor ama az bir ihtimal şu olabilir temizledim dedin siperm vsjinden içerimi girdi dışardamı kaldı

0|0
    0|0
    • Boşaldiktan sonra sürtünmeye devam ettik ve vajina girişimde cinsel organini hissettim

• imkansız gibi görünüyor genede emin olmak hamile kalmamak için dikkat etmek gerekir nakireysen zaten duvar görevi görmüştür sevgiller tehlikeli sularda yüzme

• içeri meni gittiyse ihtimal herzaman vardır kızlık zarın sağlam olsa bile küçük küçük delikleri vardır o yüzden aradan sızar hamile kalabilirsin ertesi gün hapı filan iç. birazda dikkatli olun böyle şeylerde.

0|0
    0|0
  • Olabilir ihtimal var adet dönemenizde bu ihtimal hemen hemen hiç yoktur ama adetinizden sonra işler öyle degil

0|0
    1|0
    • Adetim tam bitmemişti kan değil ama kahverengi leke şeklinde devam ediyordu son günlerdi yani

• O zaaman tam birşey söyleyemem tam ters bir dönemde girmişsiniz ilşkiye

• Hic bisey olmaz merak etme. Mahrem yerini guzelce yıka.

0|0
    0|0
  • Adet sonrası hamile kalma oranı çok yüksek.

0|0
    1|0
  • Rahat ol canım 1 yaprakla bahar gelmez

0|0
    0|0
  • ooo geçmiş olsun çok çok büyük ihtimal olabilirsin

0|0
    0|0
  • bir ihtimal evet

0|0
    1|0
  • İlk on güne kadar problem olmaz diye düşünüyorum zira ben 6 aydır geri çekilme yöntemiyle korunuyorum

0|0
    0|0
  • Vajinama bosaldi derken ustunden bahsediyosun sanirim, hamile degilsin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya o degilde nisanliyken bunu yapacak ortami nasil buluyosunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...