Sanal seks için yaşı cinsiyeti önemsemiyorlar.

aramızda sanal seks yapanda yapmayanda, olabilir diyenlerde saçma diyenlerde vardır. açıkcası bir kaç kere yapmış biri olarak gerçeğini tutmasada video izleyerek yapmaktanda kat kat daha zevkli olduğunu düşünüyorum. soruma gelince, bir çok erkek karşısındakinin çocuk yada gay olup olmadığını umursamadan, rahatlıkla her cevap veren ile cinsel sohbet yapıp hatta aletini göstermeyi teklif ediyorlar. hatta ve hatta çocuk olduğunu söyleselerde(denedimde ordan biliyorum kendimi 12 yaşındaki bir kız olarak tanıttım, %95 inin tutumu hiç değişmedi, sadece %5lik kısmı uyardı, çıkmamı söyledi) ben ise emin olmadan değil kamerada birşeyler göstermek, cinsellik içeren şeyler bile yazmıyorum. ama böyle oluncada aylardır kimseyi bulamıyorum. emin olmadan olmaz deyince direkt "bye" diyolar. neden böyle yapıyor kızlar, neden buna zemin hazırlıyolar, yani birilerini bulup rahatlamak için bende mi çocuk yada gay olup olmadığını umursamadan bu rezilliği yapayım. yapmam , yapmıyorum da ama bunun ödülü ise onlar boş geçirmezken ben aylardır birini bulamadım. lütfen buna zemin hazırlamayın kızlar.kimse yüzünü göster diyemez ama en azından bayan olan bayan olduğunu ses ile bile olsa kanıtlasa, benim gibileri reddedenlerin hepsinin gay veya çocuk olduğu anlaşılır. yanılıyormuyum?

Güncellemeler:
bu arada soruyu gizli sormuştum, kusura bakmayın bir kasıt yok. bağlantı hızım biraz yavaş sanırım işaretlediğim halde gizli seçeneği eklenmemiş :(

1|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal sexte güzeldir ve çokta harika oluyor bu karşındaki kişinin becerisine bağlı tabiki görüntü ile tel yada skyp yada messengerde çokta güzel oluyor bunu bende yaptım birkaç defa taki bir bayan arkadaşım almanyada idi onunla çok güzel oragzmlar yaşadık yapmasını ve becerisini hünerini gösterebilen bayanlar olursa güzeldir sanal sex

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şikayet edin duyarlı bir vatandaş olarak emniyet siber suçlara bunlara titizlikle yaklaşılıyor özellikle cocuk p*rnografisine

0|0
    0|0
    • nasıl olacak ki 15 dakika dur 100 kişi yazıyor hangi birini nsıl tespit edicen ki?

• hımm anladım, hacker olduğu sanılmış yani. tamam da bu durum farklı ben sürekli yapmıyorum bunu bir kere denedim, nasıl yaklaşımlar olacak diye. bir kaç kişi hariç demediklerini bırakmadılar. sonra bende uzun bir süre girmedim yapmadım böyle şeyler ama hayat şartları işte zaman zaman yine girdim ama asla en abazan anımda bile emin olmadan hiçbirşey yapmadım. ama dediğim gibi gerçekten yapan yetişkin bayanların tutumu çok önemli, öyle emin olmadan herşeyi yapmaya hazır olanları değil benim gibileri

• tercih etmeleri lazım ki onlarda öyle her önüne gelene açıp sapıklık yapmasınlar. ama tam aksine onlar tercih ediliyor, benim gibi davrananlara ooo senle mi uğraşıcam diyolar ama işte bunnları bilip emin olmadan nasıl böyle birşey yapabilirim ki?

• çok kötü bi durum o halde.çocuklar açısından özelliklede

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyle, ya bir kere denemek için ece12yaş gibi bir nnick ile giriş yaptım, bir kaç kişi hariç 20-30 kişi neler neler yazdı, bazılarına cevap verdim ama benim yaşım 12 böyle şeyler bilmem ben dedim, iyice körüklendiler sanki, göstermek için çan atıyordular. sonunda kanalda uzunca bir mesaj yazdım böylesi rezillerin olduğunu kanalda ifşa etmek için tabi hemen atıldım :)

• canlısı cansızı heryer p*rno oldu :/ yetişkin olmayanların psikolojısını bozar bu

• keşke eskisi gibi mektup işi olsa. yaz cevap bekle..:))

• İlginç..Görmeden erkekler nasıl zevk alıyor. :/

0|0
    0|0
    • öyle deme, şartlar gereği gerçeğini yaşayamıyorsan, video izlemekten daha güzel oluyo. karşında senin duran birinin olduğunu bilmek seni arzuladığını bilmek, işin verdiği korkunun heyecanı zevki körüklüyor.ama karşımdakinin bayan olduğuna emin olmadan yapanları bende anlamıyorum.

• Temam neyse.

• elbette görmek daha bir başka, ama işte naparsın abazanlık başa vurunca sesle yada yazı ile bile yetiniyor insan ama dediğim gibi karşındaki kişinin senin için orda olması bile bir başka :S

• evt bende bi oyunda kız kardeşimin hesabıyla girdim 30 yaşında erkekler bile 13 yaşındaki kıza neler neler yazıo o hesabı kendi ellerimle sildim yok böle bişey ya o daha çocuk nasıl bi akıl var bu insanlarda :S

0|0
    0|0
    • malesef, bende hayat şartlarım gereği böyle bir şekilde ihtiyacımı gidermeye çalışıyorum ama böyle bir ihtimalden dolayı asla emin olmadan birşey yapmıyorum. malesef kimse benim gibi hassas davrananlara şans vermiyor. sorgusuz sualsiz isteneni yapanları tercih ediyorlar. buda bu tip insanların artmasına neden oluyor. belki başlarda emin olmadan yapmayan bazen nefsine yenik düşebiliyor.bende çok zorlandım zaman zaman ama nefsime yenik düşmedim.

• gay veya çocuk olduğunu anlamak için neler yapıyosun demek istedim

• yapacak bayan erişkin ise ve gerçekten yapmak istiyosa yeri gelip yüzünü bile gösteriyor. ama bazen hiçbir şekilde bir kanıt göstermek istemeyenlerde oluyor. zaten gay yada çocuk ise kanıt istediğin zaman hemen bye diyor. ama dediğim gibi ordaki erkeklerin çoğu bunları önemsemeden her isteneni yapmaya hazırlar.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne yazıkki 13-15 yaşında kızlar var sanal sex yapan. Bana denk geldi oyundan tanıştık yaşını yüksek söyledi muhabbet gır gır felan. Baya bir sardı sonra söylediği şey ben 14 yaşındayım istersen evine geleyim her şeyi yaparım oldu. Sanırım etmediğim küfür kalmadı. Allah korusun bu kadar düşmedik ama 14-15 yaşındaki kız ne anlar cinsellikten. Daha dün bakkaldan lolipop alırken ne çabuk değişti şekerleme anlayışları. Ailelerin bu konuda biraz uyanık olmaları lazım kızın hayatı şimdiden kaymaya başlamış.

0|0
    0|0
    • kesinlikle haklısın arkadaşım, iyi yapmışsın ama çok şerefsiz var bunu fırsat bilip değerlendirmeyi düşünecek. malesef aynı şeyi başkaları ile de denemiştir o kız ve muhakkak o şerefsizlerden birine denk gelmiştir yada gelecektir. inşallah başına kötü birşey gelmeden aklı başına gelir.

• Vaybe neler varmis

0|0
    0|0
  • görmeden bır sey yapmak sacma ve tuhaflar..ama gorup belırlı buyuk kısıyle yapmak farklı

0|0
    0|0
    • çocuğum desende yaşım küçük desende, tamam öğretirim ben sana herşeyi diyorlar, o kadar adi insanar var.

• nerede oluyor bu olaylar ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...