Türk kızları ve yabancı kızlar ?

Neden hep yabancı kızları tercih ediyoruz daha geniş oldukları içinmi bekaret kavramı olmadığımı için mi daha salak oldukları için mi eski türk kızları gibi kız varmı acaba. biz erkekler olarak o tür kızlara baktıgımız için neslimizde batıya özeniyor ve değişiyor türk kızlarını kaybediyoruz artık yeni yetişen nesil kızları yok justin bieber,one direction,zayn malik felan kafayı yemişler yani. herşeyi bu duruma getiren de türk erkeğidir yani. Buna dur diyecek kim ?

Güncellemeler:
ben zaten türk kızlarını övdüm soruyu anlamıyanlar için türk kızı gibi kız yok diyorum herşey edepli yerinde ama batıya özenme var gibi diyorum.

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Özentilik varsa, özendikleri toplumdan çok aşağıdalar demektir.

0|0
    2|0
    • bir tane cıktı sorunun içeriğini okuypta cevap veren gerçekten tebrikler..

• Bende bundan sonra öyle takınacağım zaten tesekkürler.

• Aynen. Üstüne alınan/alınmayan belli olur.

Kızlar Ne Diyor 5

• tanımadığınız için bu kadar değerliler.gündelik hayatta da öyle değilmidir tanımadığınız kız size çekici gelir.

1|0
    0|0
  • Alindim, salak miyim simdi ben? Bekaret kavrami yok mu bende? Genis bir insan miyim? Hollywood filmlerinin yurtdisina cikamayan cahil insanlar uzerindeki etkileri vol 2351236

1|1
    1|0
  • Yabancıların salak oldugunu nerden cıkardın ya da bizimkilerincok namuslu oldugunu erkeklerle kanka ayagıyla gecinen bir gün bir kankasıyla yarın obur kankasıyla olan tipler az mı burda mezhep genişligi bekaretten ibaret degildir

1|0
    0|0
    • Bunu yapan yabancılar degil bizimkiler Avrupalılardan daha Avrupalı oldu sorun bu burjuva hayatına tapan varos kızları bütün hayat amacı zengin bulma hayali kuran tipler hepsi Türkiyede Avrupada bu daha az bazı konularda bizimkiler gibi içten pazarlıkcı degiller tanıyorum biliyorum

• ben...yalın gibisi var mı :)

0|0
    0|0
  • neden sürekli bir karşılaştırma yapılıyor biz yabancı erkeklerle Türk erkekleri karşılaştırıyormuyuz bence hiç yapmayalım utanırsınız artık kim üstüne alınırsa...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence türk kızları cok guzel ama yeterınce bakımlı deıller. Bakımı makyaj yapmak olarak goruyorlar. Halbu ki yabancı kızların vücudunun guzel olma sebebı spor yapmaları :)

2|0
    0|1
  • daha önce de yazdım yine yazayım.böyle düşünenin kafasına sokayım (çomak).sizi kuş beyinliler.şunu da kafanıza sokun internet harici bir ortamda yabancı bir kız ömrümüz boyunca göremeyeceksiniz.emin olun.

1|0
    0|0
  • Bekaret kavramanın olmadığını nereden biliyorsun ? Kaç tane yabancı kız tanıdın mına koyayım

2|0
    1|0
  • Türk kızlarına kurban olsunlar. Bizim kızlar şunu yapma, şunu giyme diyince laf dinliyolar. Bir yabancıda göremedim öyle bir şey.

0|0
    1|0
  • Yabancı Kızlaaaarr .d

0|0
    1|0
  • Filmlerden görüp gelenlerin yazdıkları ne kadar belli ve o kzılardada namus kavramı vardır.Size göre amerika vs.. sex yuvası demi.İnsanları şu düşünce yüzünden yargılamaktan vzgeçmelisiniz.

1|0
    0|0
    • giden gelenide var merak etme. aile kavramı yok orada.

• Evet yok yok aile kavrami ahahhah :D

• bak sana göre dogru değil.belki bana görede dogru değildir veya dogrudur bu bişey değiştirmez.Bu onun yaşayışı ona göre dogru.Tutup ona şöyle yaşa diyemessin.

• valla onlarda sana niye şuna şuna hayransın demiyolar ve bekaret kavramının onlardada olduğu bi gerçek ama bu kişiye kalmış bi düşünce onun özgür iradesi ve kendisine yakın hissettiğim bana farklı hissettiren kız oldukça nereli olduğu çokta önemli değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...