Sevgilimle n'apaçağım bilmiyorum..

Biz birbirimizle fazla buluşamıyoruz aramızda mesafe var. 4 ay sonra buluşacağız özlem sona erecek. 3 Senedir bir ilişkimiz var evlenmemize daha 2 sene var ona kalsa bu yaz evlenir. Evlenmek için erken ve ben üni okuyorum o çalışıyor. İki sene daha bekliyemem diyor. Neyse sevişmek istediğini söyledi ben ona açık açık söyledim helalın olmadan dokunmanı istemiyorum diye. Onu arzulamadığımdan istemedigmden değil ya allah korusun evlenemesek nolacak düşüncesiyle? Neyse kavga ettik sonra geri düzeldi kabulendi ama şimdide arada göğüslerini opçem filan diyo. Sevişmesekte bunu yapmak istiyo. Şimdiye kadar hiç bişey yaşamadık öpüşmekten başka. Kendiside bakır bende bakire. Artık bişey demiyorum kavga çıkar diye yine benimle konuşmaz diye ama o gün geldiğinde napacağım bilmiyorum. Yapamıyorum yapınca kendimi kötü hissediyorum dersem anlayış gösterirmi ...?

Onu istemedigmden değil bakın çok seviyorum kendisini.

Güncellemeler:
5 ay kaldi , benim olacaksin dedi deminde gulumse gec -.-

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• . Kendiside bakir bende bakire ne güzel sabretsin söylediklerini yapması bile haram evlenemediğinizi düşünsün

0|2
    0|0
    • Iste biliyorum bende onu dusunuyorum zaten o yuzden ona kalsa evlenmek istiyo ya

• olmaz diyeceksin ki üstüne gelebilir olmaz de yapamam de kendimi suçlu hissederim de

• tamam sagol

Erkekler Ne Diyor 12

• arkadaşım memelerini öpmesi sevişmenizde uygun değil. illaki ilişki şart değil. svişmek de haram. bence sabredin. ayrıca cinselliğin freni yok. sevişrken bir an gelir ki kendinizi frenleyemeyebilirsiniz. sen güzeli o ortama girmeyin. bir de sevişme falan olursa o sevginin büyüsü bozulur. eski değeri kalmaz. her an bir olumsuzluk çıkabilir. ömür boyu utanmak mı istersin

0|2
    0|0
    • Yok yaa ben istemiyorum zaten sorun bunu ona anlatmak!

• dokundurma. her isteğin ardından bir ilerisi gelir. ayrıca dedim ya memeleri öptürmek oynatmak da haram

• biliyorum bu yuzden istemiyorum

• Yapmak istemediğini söyle, sevişmeyeceksen ayrılacaksa veya konuşmayacaksa bırak istediğini yapsın... Onun isteği senin bakireliğinin bozulmasından önemli değil, illa zar olarak değil ruhen olarakta bozulmamalı...

0|2
    0|0
    • Evet ben kendimi kocama saklamak istiyorum . Sevgilimin kocam olmasinida cok istiyorum ama evlenmemize daha var.

• Dun mesela bana dedi aslinda yanlis filan diye ama napim dayanamiyorum filan diyo karim olcakisnda diyo. Ama ben hep diyorum istemiyorum diye

• Bu zamana kadar nasıl dayanmış illa sevgili olunca ilişki olacak diye bir şey yok dayanmaya devam etsin.

• Yapmak istemiyorsan rahatsızlığını dile getir, zorla hiçbir şey güzel olmaz.

0|0
    0|0
  • yapmak istemiyorsan açıkça söyle bunun üstüne illa yamaya diretirse koy tekmeyi yAllah

0|1
    0|0
    • Yok artik kabulendi sevismek istemedigimi biliyor ama iste cinsellikten otru konusuyoruz. Ama iste goguslerimi opmek istermis sadece baska seyler yapmasada. Tmm gordu ust bedenmi bikiniyle ama tam gormesini istemiyorum hele opup emesini cunki devami gelir ozm

• ha guzel bunu soyliyim ona

• hadi bakalım .dd

• sevişmeyin baslarsanız sonu gelmez

0|3
    0|0
  • taviz verince devamı gelir. sonra ikiniz de pişman olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • senin bu düşüncene saygı duyması gerekir... daha evlilik diye bir şey yok...

0|2
    0|0
  • kızlığını bozdurma oral yap rahatlat sevgilini oda sana oral yapsın analdan uzak durun. eğer kızlığın bozulursa ilişkinizin sihri kaçar çünkü evlilikte olması gereken evlenmeden olursa yüzde 90 ayrılırsınız benden demesi

1|0
    1|2
    • Orala anala karsiyiz ikimizde :) yapmam igrenc

• blmyrum iste

• en azından ikizlerini sun daha fazlasını yapma o zaman elinlede okşa sevgilini boşalt onu elinle rahatlat uyuyun sonra

• madem bu kadar istekli..önce nişan yüzüklerini takalım de...yan çizerse direkt ayrıl...

0|0
    0|0
    • Ya takmak istiyo bu yaz nisan yuzuklerini. Ama insan 2 sene nisanlimi kalirmis olmaz ki. Ailem izin vermiyo okulum var diye cunki bi nisan takilinca hemen diyecekler hade uzatmayalim nikah yapalim su bu okullma engel

• anlar heralde anlamazsa öküzlük etmiş olur:D

0|1
    0|0
  • seninle kavga çıkarıp ayrılacağını düşünüyorsan elletme değmez zaten ona :)

0|1
    0|0
    • Kavga ettik ama ayrilmadi kabulendi sevismek istemedigimi ama iste neymis goguslerimi opmek istermis baska bisey yapmasada

• oyle :)

• sabreden Derviş zamanı gelince s...miş :) yalanmı :) ?

• 2 yıl daha dişinizi sıkın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...