Ben neyim biri bana açıklasın beyler bayanlar ?

biri bana açıklasın ya mesela 1 ay önceye kadar kızlarda kızlar o kız bu kız diyordum bi aydır erkeklere öyle ilgi duymaya başladım ki işte gay chatlerde takılmalar konuşmalar arkadaşlarımı yönlendirmeye çalışmalar o ara kızlarlada konuşuyorum buluşuyorum filan ama artık bi kızla konuşmak zevk vermiyor bana istemediğim şey mi oluyor bana yahu ? kişilik bozukluğu demeyin herşeyin farkında olan bi insanım :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazen karşı cins can sıkıcı olabiliyor. Kafan karışıktır bu aralar, kafanı toparlamaya bak. Eğer ki kendi cinsinden de hoşlanıyorsan kendini tutma ve sakın yargılama. Daha çok üzülrsün, çünkü unutma bu dünyaya sadece 1 kere geldik.

0|1
    0|0
    • sanırım gerçekten böyle yapmalıyım ama malüm türk halkı :D

• Tabiki de takmamak. Biz sözde Türk milleti namusluyuz, bayrağımızı öpüp başımıza koyarız, yardım severiz, yalancı değiliz, şerefliyiz, birbirimizi koruruz, yapılan her yanlışı affederiz. Hani nerede bunlar? Yok. O zaman sorun değil, sende istediğin hayatı yaşamakta özgürsün.

• tişkürler tişkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• Herseyin farkinda olan biriysen bunun da farkindasin demektir.

0|0
    0|1
  • Bende de o var ya. Bi de kizlarla konustuktan sonra hicbi erkek ilgimi cekmemeye basladi. Zorladim kendimi bi erkekle flortlesiyim bari diye yok olmuyor :D kac yasindasin sen ?

0|0
    0|0
    • yaş 18 benim :D olmuyor yani zevk almıyorum ben ama bi erkek daha çok sarıyor anlamıyorum niye ama :D

• Belki de biseksuelsindir :D cinsellik dusunmuyosan depresyondan olabilir ama

• aynen aynen şuanlık cinsimden biriyle ilgileniyorum idare ediyorum ama elbette bi kıza aşık olurum yani :D

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana bi çare olmusss gardas Laa

0|0
    0|0
Yükleniyor...