Makatimda sivilce gibi birsey cikmis?

Banyo olurken fark ettim vajinamin ic dudaginda sivilce gibi birsey cikmis sisikti bende sıktım icinden beyaz birsey akti sonra kan geldi cok az sivilceyi sıkinca cikarya onun gibi birseydi onemli bir durum budur bu doktora gozukmem gerekmi endiselendim cunku daha once boyle birsey olmadi temizliginede dikkat ederim banyo cok * olurum olurken makatimida temizlerim acaba bir sorun mu var mikrop kapmis olabilir mi daha once boyle olan kizlae var mı iy miy dicekler lutfen yorum atmasin cunku gercekten endiselendim napmam gerek?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• Annene anlat.

0|0
    0|0
    • Nedir bu durum bir bilgin varmi?

• Hpv nedir?

• Buradan konuşmayı sevmiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Makatım diyorsun vajinanın içi diyorsun. Hangisi? Anüs bölgende ise hemoroid olabilir vajina iç kısmında ise sivilce , mantar veya vajinal siğil olabilir.

1|0
    0|0
    • Vajinamin ic dudaginda cikmis

• @sjsksnsksjso tecrübe değil sağlıkçı konuşuyor boş boş yorum yapma.

• Tamam apla özür dilerim bu arada sağlıkçı olduğundan da bahsettin :D

Erkekler Ne Diyor 14

• bun sıkmadan önce söylesen daha iyi olurdu.

seninki saçmalık. hem kendin çözüm bulup sıkıyor hem de ardından çözüm yardımı istiyorsun. çelişkili bir durum

0|0
    0|0
  • Aktif cinsel yaşantın varsa genital siğil (hpv) ya da uçuk (herpes) olabilir. Bir ihtimal basit bir sivilce de olabilir. Dr. a git göster, için rahat etsin.

0|0
    0|0
  • Doktora filan gitme kesin kanser teşhisi koyar aldırma hayatına bak zaten herkez ölücek ahpap : )

0|0
    0|0
  • Vajinal tümör olabilir. Sıkmasaydın iyiydi. Doktora gitmeni tavsiye ederim... Ciddi bir şey olabilir...

0|0
    0|0
  • çıban cıkmıstır belkim

0|0
    0|0
  • Tekrar çıkmıyorsa boşver

0|0
    0|0
  • Sürekli kapalı kaldığı için çıkmış olabilir temizliğine dikkat etmelisin.

0|0
    0|0
  • Makat. Esit degildir vagina

0|0
    0|0
  • kaş üstündeki sivilce mi sıkamıyorum sen makatında kini nasıl sıkabiliyorsun?

0|0
    0|0
  • Eyvah ne yaptın sen

0|0
    0|0
  • öpemde geçsinnn

0|0
    0|0
  • mikrop kapmıs olabilirsin enfeksiyon yani

0|0
    0|0
  • Çıbandır korkma