Bursa'da flep yapan bayan jinekolog var m?

Arkadaşlar Bursa'da flep yapan bayan jinekolog var m? Ve ücreti nedir? Acil bilgi verir misiniz?(özel olması şart )

Güncellemeler:
Flep (kalıcı kızlık zarı onarımı) demek.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Flep Ne Mk Yaa

1|0
    0|0
    • Bursa'da krep yapmayı bilen lokanta biliyorum onu yazsam ayıp olurmu acaba :D :D

• @KorhanKara komik oldu bu 😀

En İyi Kız Görüşü

• kaza mı pişmanlık mı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İstanbula gelme şansın var mı?

0|0
    1|0
  • Merhaba Arkadaşım,

Bursa'da krep yapmayı bilen bir lokanta vardı onun adresini verecektim :D :D

Şaka bir yana Bursa'da "Flep yöntemi" diye bilinen ve "doku nakli olarak yapılan" kızlık zarı tedavisi yapan bir doktor bulduk. Bursa'da üniversite'de okuyan bir kız arkadaşımdan telefon numarasını vs. genel bilgilerini aldım.

Dilersen buradan vereyim dilerseniz özelden atayım hiç fark etmez.

Teşekkürler...

0|0
    0|0
  • doku nakli il ne gibi bir işin var anlatır mısın

0|0
    0|0
    • Doku nakli mi? Kızlık zarı onarimdan bahsediyorum

• yanlış bir bilgin var. flep demek doku nakli demektir bundan dolayı da kızlık zarı tmirini bu ad içine almışlar. gerçek anlamı kızlık tamiri değil doku naklidir. vücudun bir yerinden başka bölgeye naklin flep denir

• bence hiç uğraşmayın doku nakli çok pahalı ve buna uğraşıyasa kadar sevgilinize gerçekleri paylaşın daha iyi

• Kardeşim Flep onarım demek pansuman yapmak demek bakım yapmak demek. Millete yanlış bilgi verme ! Kankilerinden öğrendiğin yarım yamalak bilgileri burada saçmalamak hoş olmuyor.

0|0
    0|0
  • o ne

0|0
    0|0
  • Özelden yaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...