Ilk kez iliski yasadiktan sonra ortaya boyle sorunlar cikar mi?

Yeni evliyim. Kocamla birkac kez iliskiye girdik daha ama ilki de dahil iliskiden sonra karnima agri giriyor. bir kac gundur de idrarimi yaparken yanma oluyor ve tuvaletim o kadar ani geliyor ki kacirmamak icin zor atiyorum kendimi tuvalete. Bu yasadiklarim normal mi ilk iliskide yoksa doktora mi gitmeliyim?

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• doktora git. seni ya ürolojiye gönderir ya da kendi çözer. sen de idrar yollarını üşütme ve enfeksiyon var. ayrıca bir ihtimal kum dökme de olabilir. jinekolog eğer ürolojiye göndermezse sen kendin git bir idrar testti yaptırıp tam öğren durumu

bana göre idrar yollarını üşütmüşsün enfeksiyon var ve muhtemelen kesin olmasa da kum dökme sornun olabilir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ilk deneyimde acı çok oldu mu ona göre cevaplıycam?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu yaşadıkların psikolojik bir sorun.. Tedavi görmen gerekiyor.. Tamamen aklına yerleştirdiğin bir durum.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu düşünerek cevaplayın düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası...

Birinci seçeneğimiz gökyüzüne kadar yükselmek yani bulutlara kadar belki de daha yükseğe

İkinci seçeneğimizde derin denizin en dibine kadar dalmak denizi baştan sona kadar gezmek...

Peki ya sizin tercihiniz hangisi olacak görüşte belirtin...

0|0
    0|0
  • kesinlikle gitmelisin eşi birazda kendini kasıyorsan ama doktora git tahlil iste rahat etnde bel soğukluğu varsa sanada bılaşmış olabilir

0|0
    0|0
  • hamıle olabılrısın belkı

0|0
    0|0
  • kaç gün oluyor evleneli

0|0
    0|1
    • 1hafta kadar ama tuvalet sıkıntim 2 gundur var.

• Hayir yasamamis.

• bir dr görünmelisin

• kısa süre sonra geçer

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olma ihtimali yüksek...

0|0
    0|0
  • Gecmezse git

0|0
    0|0
  • İdrar yolu enfeksiyonu olabilir ya da aşırı zorlamadan tahriş olma durumu doktora görün derim

0|1
    0|0
  • Doktora git ihmal etme

0|1
    0|0
  • alışırsın sıkıntı yokk

0|0
    0|0
  • Bobreklerine baktir

0|0
    0|0
  • *** büyük geliyor zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • Doktor derim

0|0
    0|0
  • Gayet normal yürüyüşünde bile değişiklik olabilir

0|0
    0|0
  • zamanla atarsın

0|0
    0|0
  • çok ilişkiye girmekten dolayı sistit olursun, belki de olmuşsundur

0|0
    0|0
  • Hanimefendi kondom kullaniyorsaniz, alerjik reaksiyon gösteriyor olabilirsiniz. Kondomsuz yaptiysaniz, durum nasil?

0|1
    0|0
  • Psikolojik olabilir

0|0
    0|0
  • Normal tabi bir haftaya bir şeyin kalmaz

0|0
    0|1
  • bakireydin de mi

0|0
    2|1
  • Kocandan mikraop kapmissin, bir an önce doktora görün böbreklerine kadar cikmadan tedavi ol..
    Dünya okadar bozuldiki, kimin kimle yattigi, kimden hangi hastaligi ne zaman kaptigi belli olmuyor..

1|0
    0|0
    • Enfeksiyon idrar yollarinda, yanma olur ve * * cis yapma ihtiyaci duyarsin, beni dinle bir an önce doktora görün, sadece sen degil kocanda görünsün..

• Sizin vajina ağzı tahriş olmuş yanma ondan oluyor. Penis muhtemelen büyük içeriye baskı yapıyor ağrılar ondan.

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• İliskiyle alakasi yok canim idrar yollarinla vajinanin penis girisi farkli yerlerde
    Hiperaktif mesanen var urolojiden randevu al bendede olmustu bir kac gunde duzeldi. İliski yasamadim ama yanma normal bence

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Eşinden mikrop kapmışsın ve tahriş olmuş yanma o yüzden. batikon kullan derim. ve doktora git kardeşim. eşinede söyle mikrop kaptığını yoksa sürekli böyle devam eder

0|1
    0|0
    • Prezervatif kullandik ama yine de mikrop kapabilir miyim?

• Bence bir kadın doğuma gitmelisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...