Doğum kontrol hapı reçetesiz satılıyormu ?

baylar bayanlar bileniniz varmı dogum kontrol hapı reçetesiz satılıyormu bide yasmini öneriyolar kullanan var mı ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• evet satılıyor 17 tl :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu tür hapları kullanmadan önce mutlaka doktora danışıp ona göre başlamak gerekli.Bazı ayrı tılar var çünkü.Onun için eczaneden alıp kafanıza göre kullanmamanızı öneririm.

0|0
    0|0
  • selam satılır alabilirsin ama kendi büünyene göre verilse daha iyi olur jinekologtan yardım alabilirsin

0|0
    0|0
    • adet sancısı düzeni için bide göğüs büyütücü etkisi varmış kullananlardan duymuştum onun için yasmini öneriyolar bitkisel ve en az yan etkisinin olduguda söyleniyor onu alıcam jinekologa falan gitmicem hatta doktora gitmicem bu ülkede saçma sapan ilaçlar verip gönderiyolar en son gittiğimde evlenince geçer sancıların dedi -_-

• anlaşılan iyi iletişim kuramamışlar senle haklısın ne diyeyim doğru söze ne hacet maalesef var öyle arkadaşlar yasmin uygun olabilir evet sizede ama genede bakıştır yanetkilerine iyi bak sende etkili olamayack yan etkili olanını seç

• öyle yapıcam artık

• satılır receteye gerek yok

0|0
    0|0
  • ben yanlış hatırlamıyosam eski sevgilime yasemin almıştım evet reçetesizdi ama senin istediğin omu bilemedim

0|0
    0|0
  • evet recetesiz alabilirsin ne o sıkıntımı var yada bişeylermi yasayacaksın tedbrili olmanda fayda var tabikide

0|0
    0|0
    • adet sancısı ve düzeni için doktora gittim adam evlenince geçer dedi töbe yarabbim ya

• aslında 1 haftadır yapıyorum masaj az bişey dolgunlasma var ama cok az

• devam et artacakdır merak etme sen oksanmaya dayanamz gögüsler

• Evet

0|0
    0|0
  • sağlık ocakları önceden veriyordu ama şimdi ne oldu bilmiyorum, bu arada diena35 yasaklandı kullanma

0|0
    0|0
  • evet satılır

0|0
    0|0
  • satılır tabi ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet reçetesiz.

0|0
    0|0