Bakın lütfen ya?

Arkadaşlar gogus uclarım hiç bişey oomadığı halde yara oluyor daha once hiç bişey yasamadım ama yinede yara oluyor ve çok acıyo neden olabilir sizce? ya da cozumu?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• 70 lik abaza dede yine sacmalamis...

Kardesim banyo yaptigin Sabun, Sivi Sabun veya Sampuan türü seylere dikkat et, kurutuyordur... Bunlara öncelikle dikkat et ve bildigimiz siyah cayin demlikteki yapraklarini cöpe atma, ilik vaziyette üzerine koy 20 dakika beklet faydasini göreceksin.

0|0
    0|0
    • Tesekkürler

• Rica ederim, birde gögüs uclarina degip tahris edecek olan sütyene falanda dikkat et, kalitesiz birsey kullanma... Bana kalirsa baska sütyen markasina gec, cünkü bazi giyimlerde cilde zarar verebilecek artik maddelerde olabiliyor...

En İyi Kız Görüşü

• iki uc gundur kasinti var benim de ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu dediğin olay bebek emziren kadınlarda çok olur.. Yoksa sen de sevgilini haddinden fazla mı emdirdin? Bu söylediklerin başka türlü olamaz..

0|0
    0|0
    • Daha once hic bisey yasamadim yaziyor gormuyormusunuz yasiniz dolayisiyla sanirim gozler pert olmus

• Okudum gayet iyi ancak benim yazdığımda bilimsel sonuç.. O zaman gidip bie hormon tahlili yaptır.. Çünkü bazı hormon bozuklukları böyle olumsuzluk yapabilir.. benim eşim sürekli açlık çekiyordu. Yapılan hormon tahlilinde süt veren loğsa hormonu çıktı...

• iyi de kızım doktor varken nden bizim gibi cahillere soruyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Göğüs uçları hem erkeklerde hem kadınlarda; kimi zaman aşırı spor yapma gibi fiziki aktiviteler sonucu terleme neticesinde (tuzun ve sürtünmenin etkisi büyük) hassaslaşır, kimi zaman çatlar, acı verir ve kanar. Bunun çözümü bir süreliğine o bölgeye olan temasın, sürtünmenin ve varsa aşırı terlemenin önüne geçmektir. O bölgeye düzenli uygulanacak nemlendiricili ya da steroidli kremlerin faydası çoktur keza bunun yanında pamuk takviyesinin de.

0|0
    0|0
  • Bu soruyu düşünerek cevaplayın düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası...

Birinci seçeneğimiz gökyüzüne kadar yükselmek yani bulutlara kadar belki de daha yükseğe
    S

İkinci seçeneğimizde derin denizin en dibine kadar dalmak denizi baştan sona kadar gezmek...

Peki ya sizin tercihiniz hangisi olacak görüşte belirtin...

0|0
    0|0
  • Tahriş oluyor. Ayva çekirdeklerini kaynat. Ve dondur buzdolabında. Jelimsi olacak. Göğüs uçlarına sür. Hemen çatlak ve yaralar iyileşir

0|0
    0|0
  • lutfen bunu ıcın bır doktora gorun. kullandıgn sutyenden veya terlemeden oturu tahrıs olmus olabılır.
    helede goguslerın sutyenı doldurmuyor ve kuması pruzlu ıse yapabılır.

0|0
    0|0
  • Annene söyle o bilir

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon olabilir. Vitamin eksikliği de olabilir. Doktora gidip tahlil yaptırın.

0|0
    0|0
  • bir doktora gitsen?

0|0
    0|0
  • kıyamam öpeyimde geçsin

0|0
    0|0
  • krem sür, bakım yap

0|0
    0|0
  • Cildiyeye git ihmal etme

0|0
    0|0
  • ılık süt ile yumuşat çatlama falan varsa

0|0
    0|0
  • iç çamaşırlarını sık sık değiştir gerekiyorsa at yenılerını al

0|0
    0|0
  • Fazla yalatıyorsundur

0|0
    0|1
    • Hiç bir şey yasmadım daha once

• O zaman dermatoloğa git ihmal etme

• Teşekkürler

• nasil yara iltihaplanma mı?

0|0
    0|0
    • Yok yok soyuluyor gibi dokununcada çok acıyor

• rica ederim, birde krem kullan yani o bölgeyi nemli ve cildini kurumrmrsi için krem kullan inşallah en kisa zamanda geçer..

• İnşallah

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...