Esime gecmisimi anlatmasaydim anlar miydi? Kanamam olmamisti cunku oncesinde?

Yillar once sevgilim evlilik vaadleriyle kandirip benle birlikte olmustu. Ona cok guvenmistim ilkimdi ve cok aşıktim ama benden kan falan gelmedi daha sonralarida birlikte olduk ama hic soru falanda sormadi bana ama ben sebebini hala bilmiyorum kızlık zarim yok ya da cok esnek.. Sonrasinda sacma bir neden bulup terketti beni ortada kalmiştim resmen cok gozyasi doktum cok yalvardim ona ama dinlemedi bile, intihar ettim ilac ictim dedim arayip bana 'sen daha ölmedin mi' dedi.! İste o an dank etti kafama asla deymeyecek bir şerefsiz yüzünden canima kiyiyordum, hemen istifra ettim ve kurtuldum.. Yıllarca kimseyi sevemedim unutamadim da nefretim bitmedi ona karsi. Sonra biri cıktı karşima sevdim onu ve ciddi düsündğünü anladigimda anlattim ona gecmisimi kabullenmek zordu ve kabullendi beni evlendik.. Şimdi her kavgalarimiz oldgunda içimden acaba bu yuzden mi büyütüyor diyorum her ters davranisinda aklina gecmisim mi geliyor acaba diyorum.. Sorum şu eger ona anlatmasaydim anlar miydi? bir doktora da gitmeye utandim. Esimle gitseydik eger doktor anlar miydi iliskiye girdgimi? Okudgunuz icin tskkrler...

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• Jinekolog anlayabilir fakat eşine söylemeye hakkı yoktur sen istedikten sonra. Devlet, kadınlara yasal olarak erkekleri kazıklama hakkı vermiş. Bir de kadın hakları diye bağıranları anlamak mümkün değil. Sen eşine ilişkiye girdiğini söyledin mi peki?

2|0
    0|0
    • Soyledim yaziyor soruda da

• Zamanaşımına uğramış yapacak bir şey yok malesef. Adam şanslıymış. Bir Adanalı kıza bunu yapsaydı yırtamazdı.

• Eşin de bakir değilmiş zaten takma kafana. Bakire olmadığını söylediğin için, seni boşaması mümkün değil. Oturun konuşun sorun neymiş.

En İyi Kız Görüşü

• Eşinin ilki senmisin peki
    Ama şunu söyliyim namuslu birisin yaptın ise bir erkekle aşık olduğun lâ yaptın ve hayatına başka erkeğide almadın başkası ilede yaşamadın dürüst çede söyledin bunu helal olsun. Bence eşinin de önceden yaşamış lığı varsa bundan sebep olmaz kavga kabul etmiş hem baksana. evlilikte doğal kavgalar olur zaten. Belki baka hassas noktası vardır belki de erkeksi iç güdü ilk olmak ondan önce başkasının sana dokunduğu aklına gelse kaldıramaz kabul etmezdi

1|0
    0|0
    • Esimde daha once birlikteligi olmus ilki degilim ama ben surekli suclu goruyorum kendimi :(

• Cok tesekkr ederim, keske herkez senin gibi dusunebilse..

• Umarim herşey Güzel olur hayatında

Erkekler Ne Diyor 25

• Hayranım şu; evlilik vaadi ile kandırılma hikayesine.
    Ulan o kandırdıysa,
    Sen de kandın işte. ..
    Yazılı senet mi verdi sana da kandın?
    Biraz da kendinizde arayın be suçu...

1|3
    1|1
    • Ben henuz 17 yasindaydim cahildim oysa benden 6 yas buyuktu.. Olaylari bilip bilmeden yargilamak cok kolay insallah butarz bir olayi bacin falan yasamaz.

• Kucaktan kucaga atlamadim ben asil sen defol git terbiyesizlik yapanda soruma gelen de sensin!!!
      Senin gibilerle daha fazla muhattap olmayacam

• Bunlardan ne çok var burada be...
      Kandırilan saflar...
      İnşallah canım ya inşallah...

• insanların geçmişleri o kadar çok acılarıyla doluki şimdi mutlu olmasına engel oluyor, geçmişi unut geleceğe bak, bunun için psikoljik tedavi görebilirsin faydası oluyor

1|0
    0|0
  • Doktor anlardi esin kavgalari bu yuzden mi butuyuyo sor bence bu dusunce seni icten ice yer bu durumda olsam ben napardim bilmiyorum gerci ben daha sevdigim kiz 3 defa flortu oldu diye muhabbeti kestim oyle bir durum bana zor geliridi bayaa sor esine inşallah o sebeple degildir anlatmasaydin esin anlamazdi belki ama bence onun guvenini kazandin anlatmakla

1|0
    0|0
  • arkadaşım orospuluk yapmamışsın sonuçta. muhtemelen o da evlendiğiniz de bakir değildir. bunu kafasına takmışsa bile kavga etmez, uzaklaşır, sessizleşirdi.

1|0
    0|1
  • kızlık zarı için doğum öncesi doktora gidin , muyene olun, eşinize anlatmış olmanız yanlış olmuş geçiş onun için sorun olabiliyor sonradan

1|0
    0|0
  • Adamların çoğu alana kadar sen ona anlatmakla en doğrusunu yapmışsın fakat o sebepten değilbence kafanda kuruntu yapma 2nci evliliklerini yapanlar napsın ozman

1|0
    0|0
  • anlatman iyi olmuş bence sonuçta o da seni öyle kabul etmiş evlenmiş o yüzden kavga edeceğini sanmıyorum ama bence konuş derdi ne ne sıkıntısı var?

1|0
    0|0
  • eğer kabullenmiş ve evlenmeyi kabul etmişse bence ondan değildir bu tavırları

1|0
    0|0
  • Zor durum ama eşinin aklına bu hadise geldiği için sinirlendirdiğini düşünmüyorum böyle olsa ima eder ve her zaman kötü davranır ve bu evlilik biterdi

1|0
    0|0
  • işte bu senin durumunu okuyan genç kızlar da br ders alim demez, üzüldüm durumuna umarım iyi olur herşey, ama birileri ders almalı bundan yapmayın evlenmeden biriyle olmayın be işte, çok sevdim güvendim yok be, yapmayın :(

1|0
    0|0
  • boşver bütün deliklerine sokturup bakireyim diyenlerden temizsin.. takma kafana fazla

1|0
    0|0
  • Yok ya o kadar takma artik olan olmus.

1|0
    0|0
  • peki eşinle gerdek gecesi yaptığınızda kan geldimi

1|0
    0|0
    • Hayir gelmedi

• demekki esnekmiş ama senin hiçbir suçun yok sen herşeyi baştan anlatmışsın ve o da kabullenmiş birbirinizi sevmişsiniz şimdi niye kafaya taksın ki o belki başka bir konu vardır ya da kişiliği öyledir ondan büyütüyordur hem söyler kafaya onu taksaydı

• Bu soruyu düşünerek cevaplayın düşüncelerinizi merak ediyorum açıkçası...

Birinci seçeneğimiz gökyüzüne kadar yükselmek yani bulutlara kadar belki de daha yükseğe
    ,

İkinci seçeneğimizde derin denizin en dibine kadar dalmak denizi baştan sona kadar gezmek...

Peki ya sizin tercihiniz hangisi olacak görüşte belirtin...

0|0
    0|0
  • vajinanın içi de geniş olur o zamn ve eşin bundan zevk alamadıgı için daha onceden cok yapmıstır mı diye düşünebilir

0|0
    0|0
    • Ben o olaydan sonra 5 yil kimseyle birlikte olmadim ve evlendim. Genisleme falan oldgunu sanmiyorum yani

• Gerek yok detaya

• peki siz bilirsiniz

• şahsen beinm her an aklıma gelirdi büyük ihtimal kocanında geliyordur

0|0
    0|0
  • anlatmasaydın daha iyiydi. ilerde başın cok agrıcak

0|0
    0|0
    • Anlatmasaydimda vicdan azabi duyabilirdim yalan soyleyebilen birisi degilim :(

• azapı zamanla göreceksın. gun gectıkce koyacak ona.. dusun dusun kafayı yıcek sana huzurmu verecek sanıyosun. inşallah dedıgım gibi olmaz.

• Bastan niye kabul etti ozaman ayrica onun da ben ilki degilim ikimizde masum degiliz.. Beni suclamakla gec kalmis olmaz mi? Bastan ayrilsaydi. yalanlarla daha mutsuz olurdum

• vijdanın rahat olurmuydu

0|0
    0|0
  • Millete ver ver sonra pişman ol. ALLAH bizden uzak etsin bunun gibi kızları

0|0
    0|0
  • valla adamın işi zor ben öyle bir durumda her ilişkiye girme mde başkasının altına da yattı derdim

0|0
    0|0
  • Biz daha evlenmedik ama, kız arkadaşımda aynı sizin gibi düşünüyor bunu çok iyi seziyorum 1.5 senelik ilişkimiz var... Benimde ilk olmadığı için ve onu öyle kabul ettiğim için ASLA geçmişi hakkında en ufak olumsuz bir düşünce aklımın ucundan geçmez. Eşinizin de benim gibi düşündüğünü düşünüyorum. Bu arada bizde bazen tartışıyoruz, kızıyorsam geçmişinden değil o an yaptığı hatadandır...

0|0
    0|0
  • Ben asla kabul etmezdim.

0|0
    0|0
  • hayır anlamzdı

0|0
    0|0
  • Anlardi tabiki hatta eşin gördüyse ve biliyosa vajina yapisini az cok o bile anlardı bakire bir seyle bozulmus bir sey arasında baya fark var yakından inceleyince cok inceledim bana hicbi kız yutturamaz

1|0
    0|0
  • Erkek onden ya da arkadan yapan bir kadini rahatlikla anlar. Eger anlamiyorsa tecrubesi azdir bilmiyodur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzücü bisey..

1|0
    0|0
  • Tecrübesi olan anlar demişler e anlarsa zaten denk duscekmissiniz oda tecrubeli sende. Erkeklerin şu cuk egolarina hastayim. Ben anlarim tecrubeliyim diyor e sen nesin mk yapmışsın iste.

1|0
    0|0
  • ben ilişkiye girmeden, mast yaparken kızlığımdan oldum.. ben evlendiğimde bunu eşime nasıl anlatıcam? ya da evlenmeden anlatırsam, benimle evlenmeyi kabul eder mi? şimdi platonik bir sevdiğim var.. platonik diyorum çünkü beni biliyo mu tanıyo mu seviyo mu hiç bişi bilmiyorum.. eğer beni isterlerse, nişan söz filan olduktan sonra, benim bunu ona anlatmam gerekir mi? nasıl anlatıcam? anlatmasam ilk gece mutlaka anlayacak.. evlendikten sonra beraber olmadan hemen önce anlatsam bana anlayış gösterir mi? kafamda o kadar soru işaretleri var ki anlatamam.. napıcam ben of :'(

0|0
    0|0
  • onların anlayıp anlamaması mesele değil. senin vicdanın rahat edemezdi.
    Dürüst davranmışsın.
    Acaba o yüzden büyütüyor olabilir mi?
    nasıl bu kanıya vardın?

1|0
    0|0
    • burada mısın?

• Haklisin kendi kuruntum sanirim kendimi suclu hissettgimden ben buyutuyorum sanirim

• suçlu hissetme ama neden bu psikolojiden kurtulamadın hala?

Yükleniyor...