Çok akıntım var neden böyle?

Vajinam sürekli ıslak çok akıntım oluyor buaralar bir sorun mu var doktora gitmeli miyim yoksa normal mi yaşım 20 hiç cinsel ilişkide yaşamadım :/ ?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• normal olabilir olmayadabilir :D hormonların gelişimiyle alakalı da olabilir o da olmayabilir. sen bir doktora gitsen iyi olucak sanırım :D

1|0
    0|0
    • Gidebiklirim gitmeyebilirim de :)

• İçin fesat aklın fikrin şeyde demek ki :D

• valla benim bildiğim kadarıyla herhangi bir hastalık durumu yoksa akıntının başka sebebi yok :D

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk havadandır herhalde.. bende de öyle 😨😕

1|0
    0|0
    • Soğukla ne ilgisi var :)

• Olabilir üşüttüm biraz :)

• Ondandır 😊

Erkekler Ne Diyor 16

• Merhaba Arkadaşım,

Öncelikle geçmiş olsun :) Bahsettiğin akıntı vücudunda anormal bir şey olduğu ya da ilişkiye girdiğinden değil büyük ihtimal soğuklardan ya da iltihapa bağlı bir akıntı. Bunun bir çok sebebi olabilir. Kendi cinsel isteklerini bastırman ya da hayal dünyanda kurman bile buna sebep olabilir ama çok küçük bir ihtimal bu tabiki :)

Eğer akıntı açık/şeffaf renkli ve sürekli olabilen (günlük) bir akıntı ise belden yediğin soğuklardan sebep olabilir. Eğer kırmızımsı ya da lekeli bir akıntı ise iltihap kaynaklı olabilir.

Tavsiyem bir Aile Hekimi ya da Jinekoloğa görünmen :) Sağlığın, bilhassa cinsel sağlığın hayatında çok önemli olduğunu unutma :)

Geçmiş olsun tekrardan.

Teşekkürler...

1|0
    0|0
    • Tamam teşekkür ederim :)

• hıı peki tamam. s. s :D :D :D

• :) :)

• umarım hep böyle ıslak kalırsın bazılarının suyu evlenince kesiliyomuş ıslak ve sulu olması her açıdan çok iyi seni alan yaşadı yani

1|0
    0|0
    • Umarım mı haha :)

• Sen deli ben deli bizden olur zırdeli sulu şeftalim benim 😅😅

• Ağzıda iyi laf yapıyor terbiyesiz😂😂

• Gayet normal bendede aynisi oluyor kiz elimi tutsun gene sertlesiyor dusunuyum sertlesiyor ben bakir degilim ama bence normal bisey

1|0
    0|0
  • seks düşünüyomusun , istekli bir kızmışın nasılsın :)

1|0
    0|0
  • Olur öyle senin hallenmen gelmiş.

0|0
    4|0
  • üşütmüş olabilirsin. akıntılar tehlikeli de olabilir. kokulu ve renkliyse acilen git

1|0
    0|0
    • ek olarak :) basit bir üşütmeye bağlıysa illaki geçer ama sürekli ıslaklık mantara sebep olur.. durumun düzelene kadar günlük ped kullan ve kuru tutmaya çalış , sık sık temizle..

• Tamam teşekkür sende dikkat et ;)

• eyvallah :)

• normal o akıntı ... kızlarda oluyormuş evleneceğin zaman sana rahatlık verir.

1|0
    0|0
  • Mantar olabilir

1|0
    0|0
  • regl donemi yaklastıgındandır?

1|0
    0|0
  • Normal

1|0
    0|0
  • Icine almadan mi

1|0
    0|0
  • Enfeksiyonn

1|0
    0|0
  • bir uzmana görün canım , sorun olabilir

1|0
    0|0
  • ya cinsel arzuların artmıştır ya da mantar ehfeksiyon gibi bişey olmuştur

1|0
    0|0
  • doktora git..

1|0
    0|0
  • ya mantar ya da isteklisin git bence doktora

1|0
    0|0
    • Mantarlı yok zaten çok temiz tutuyorum olması imkansız

Kızlar Ne Diyor 2

• rahatsız edici kokusu var mı rengi nedir

1|0
    0|0
  • Bende de cok cok cok olur idrar yolunda iltihap ve enfeksiyondan adet doneminde sancin oluyor mu

1|0
    0|0
    • Olmuyor

• Anladim dedigim gibi enfeksiyon doktora git

Yükleniyor...