Kızlığını almayı düşünürmüydünüz?

Sorum şu çok sevdiğiniz ve sizi aldatıp tekrar barıştığınız ve bir kaç kez bu durumu tekrarlayan bir kız arkaşınız var, ona olan sevginizi yitirdiniz ve size çok acı çektirdi şuanda da çıkmaya devam ediyorsunuz fakat eski hisleriniz yok olmuş durumda bu süreçte canını yakmak istermisiniz, şimdide ben aldatayım dermisiniz, ya da kızlığını bozup ayrılmayı düşünürmüsünüz.

• Canımı yaksada adam gibi ayrılırım.
    71% (22)60% (18)66% (40)Oy Ver
  • Bende onu aldatırım.
    6% (2)7% (2)7% (4)Oy Ver
  • Kızlığını alırım, kendi düşünsün onunda canı yansın.
    6% (2)17% (5)11% (7)Oy Ver
  • Çevresine rezil ederim.
    3% (1)7% (2)5% (3)Oy Ver
  • Söylediklerin az daha şeytani planlarım var.
    14% (4)9% (3)11% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Bende onu aldatırım tınlamam takmam o daha acı;)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben adamlığımı yaparım ne olursa olsun zarar veremem hele fiziksel ama duygusal bir yikintiya sürükleyebilirim bana bagliyken ayrılabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne saçma bir can yakma mantığı
    Birinin canını yakmak için namusuna el uzatılmaz adamlığa sığmaz bu.

1|2
    0|0
    • Vazgeçemediğin ve çok sevdiğin beş senelik bir ilişkin var erkek arkadaşın seni birden fazla aldatıp sürekli sana dönüyor ve artık içindeki sevgi yok oldu napardın?

• Herkes kendine yakışanı yapar.
      O onun kendi kalitesini belli eder aldatmak ve ya umut verip yarı yolda bırakmak falan insanın kendi seçimidir.
      Bunun için saygı duyarım ama kendimi de ezdirmem.
      Yani aldatırsa affetmem isterse 10 yıllık sevgilim olsun fark etmez.
      O zaman benim ne kadar fedakarlık yaptığımın bir önemi kalmaz düşünmem de zaten

• Peki. Teşekkürler

• Ne sacmaliyosun yaa adam ol o karaktersiz diye sendr mi öyle olacaksin

0|0
    0|0
  • affetmeseydın. kız suçlu evet ama bunları bılerek affetmek senın suçun... bir kere aldatan yıne aldatır. ve bır kere bırakıp gıden yıne gıder.
    bırak napıyorsa yapsın. senden değil başkasından bulsun. ıntıkam için bırının canını yakmakda acizliktir..

0|0
    0|0
  • herşeyi yap ama namusuna dokunma. seninde bigün kzın olur çünkü etme bulma dünyası..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne olursa olsun; eski sevgilim veya uzatmalı sevgilim bile olsa kasten zarar vermek istemem. Unutma ki TR şartlarında kadın olmak çok zor. Onu unutur, ilerisi için işime bakardım.

0|1
    0|0
  • Biz türk milletinin ata sporu Allah a havale etmek. içindekileri haykır yüzüne sonra tüm ilişiğini kes, yapıcan hiçbişey değmez!

1|1
    0|0
  • Ne yaparsa yapsın benim ona öyle şeyleri yapmaya hakkım yok asla yapmam adam gibi ayrılırım..

1|0
    0|0
  • Seni aldattıysa kızlığını nasıl alacaksın?

0|0
    0|0
  • Hata 1 kere yapılır.

0|0
    0|0
  • Bu kadar tahammül eden biri yanlış anlamada bir halt edemez.

0|0
    0|0
  • Kusura bakmasın çakar geçerdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...