Bir çeşit perhiz yemini....

Merhaba arkadaşlar.. Öncelikle konuyu nereye açacağımı bilemedim o yüzden bu kategoriye açıyorum. Ben hem irademi kuvvetlendirmek hemde kız arkadaşıma olan zaafımdan(cinsel bakımdan) vazgeçmek için Allah'a yemin ettim 40 gün boyunca kesinlikle cinsellik düşünmeyeceğime masturbasyon yapmayacağıma. İlk başta herşey güzeldi açıkcası sıkıntı yoktu ancak şu an 16 gün oldu ve bazen dayanamayacak noktaya geliyorum. Sanki inadına olurmuş gibi 3-4 gündür cinsellikle ilgili rüyalar görüyorum. Çok sıkıldım gerçekten nefsimi nasıl dizginleyebilirim bu konuda? Herhangi bir dua bir telkin ya herhangi birşey var mı bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• İnşirah suresini bol oku..

Ben alemlerin Rabb'ine teslim oldum(ayet-i kerime)/teslim olduğun ne ise,teselli bulduğn da O olacak çünkü

...

Ben size yetmez miyim?

ayet-i kerime

..

De ki:Allah bana yeter.

ayet-i kerime

..

Beynine ne atarsan onu öğütür,uğraşlarına dikkat et.

Ayrıca,her şey makul ölçüde uygundur.Bunu sakın kız arkadaşına yaklaş diyorum gibi algılamayasın ama..

Allah yardımcın olsun..

Bir de;o kızın masumiyetini korumak sana da kalmış,bunu düşün,iyi düşün lütfen.Ona göre.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1.Oruc.Nefsin arzularını sadece oruc kırar.Allah cc. Nefsi yaratınca ona sorar'Ben Kimin'nefis sen sensin ben benim der.Allahcc.nefsi 1000yıl yakar.sonra tekrar huzuruna çağırıp aynı suali sorar.Aynı cevabı alınca Allah cc.1000Yıl nefsi dondurur.huzuruna çağırır.Nefis gene sen sensin ben benim der.Allah cc. Bu defa nefsi1000yıl aç bırakır.1000yıl sonunda huzuruna çağırır.Nefisin cevabı sen Alemlerin Rabbi Sahibi Olan Yüce Allah'sin olur.Efendimiz s.a.v. Şöyle buyurur.'Evlenmeye gücünüz yetiyorsa evlenin.Zira bu gözü haramdan korur.Ama evlenmeye gücünüz yetmiyorsa oruc tutun. Zira bu nefsin arzularını kırar'Hadisi şerif2.kendinizi hertürlü teşhir ve tahrikin olduğu ortam ve kişilerden uzak durun.3.Mümkün olduğu kadar yanlız başınıza durmayın4Kendinize meşguliyetler bulun sürekli zihninizi ve kendinizi birşeylerle oyalayın. Ama zinadan uzak durun.Cunki cehennemde sırf zina yapan erkek ve kadınlar için hazırlanmış bir kuyu vardır ki hepsi o kuyuda ciplak olarak azap görürler.

1|1
    0|0
  • cinsellik insanın doğasında vardır. dizginleyemezsin.

0|0
    0|0
    • hiç mi bir yöntemi yoktur bunun

• İyi fikir aslında teşekkür ederim

• rica ederim :D

• jiletle orayi . acidan dokunama yemini bozmamis olursun =]

0|0
    1|1
    • çok aşırı komiksin biliyosun dimi?

• hiihii optum canim. aklini bi ara s...nden al basina koy oyle konusalm((:

• Keşke senin babanda benim gibi yemin etseydide senin gibi bir oksijen israfı dünyada meydana gelmeseydi :) Hadi öptüm canım görüşmemek üzere

Erkekler Ne Diyor 1

• hacı bende bırakmak istiyorum ama anca azalıyor o kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...