İlk gecede kanama ne kadar sürüyor?

İlk gecede kızlık zarı bozulduğunda kanamadan sonra ilişkiye devam edilmeli mi kanama ne kadar sürüyor ve ne kadar bir akıntı oluyor?

0|0
10|40

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç olmayabilirde ne alakası var. Hallam neleri kafaya takıyorsunuz bu yaşlarda...
    Başka şeyleri düşün. Kanama yerine anlayışlı ve sabırlı bir eşin olur inşallah öncelikle. Yoksa kanaman hiç durmaz hıaaa öcüüüü, gözünü kortukayım senin.
    Zaçma zapan düşüncelere dalma evladım. Garantisi yok bunun...

2|0
    3|1
    • 21 yaşındayım bence bunları sormamda bir sakınca yok 15 16 yaşında değilim sonuçta ayrıca bu çok doğal bir durum sormamda ne zararı var bilen bilmeyene söylesin Rabbim herkese anlayışlı ve sabırı eşler versin benim sorumda saçma sapan bir düşünce görmüyorum belki biraz erken olabilir ama benden küçükler çocuk sahibi olanlar bile var

• Burası bilgi öğrenmek için yanlış yer. Ederim ricalar bu arada. Bilgi öğrenmek yerine tam tersine mükemmel kafa karışıyor burada :) Soruna cevap ararken kendini başka soruların cevaplarında buluyorsun. Bir an ben nerdeyim bu kim falan kayış kopuyor o derece yani...

• öyle tabi çünkü herkez kendi vücüdüna düşüncelerine göre cevap veriyor normal yanii genel olarak bilgi birşeyler öğreniyorum herşey kişiden kişiye değişir

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• iyi de kanacağını kim söyledi. zar dediğin bir deri uzantısı. fazla damar olmaz. yırtıldığı bölgede damar yoksa kanama olmaz.

velevki var kanadı. kanasın sorun yok ilişki devam etmei. öyle vah tüh yaklaşana bakıp mutluluk anlarınızı ertelemeyin. tek dikkat edeceğiniz temizlik. mutlak banyo yapın. pis olmayın

0|0
    1|0
  • Çok ender olarak bazı kızlarda kanama aşırı olup hastahanede ancak durduruluyor.. Diğer kızlarda 2-3 damla veya sadece bir pembelik oluyor.. Onun için ilişkiye devamda sakınca yok.

0|0
    1|0
  • 4 saat 17 dk

2|2
    0|0
  • kanama manama olmuyo. o kan dediğiniz şey ancak peçeteyi iyice bastırdığında peçeteye küçük bir leke bırakacak akdar bir kan. öyle şarıl şarıl akan bişey yok. yarıda bırakılacak bir durum da yok. çünkü sen zaten yeteri kadar kayganlaşmışsan ilişki devam edecektir ve sen kanama oldu mu olmadı mı onu bile anlamayacaksın

1|0
    0|0
  • Yaranın derinliğine bağlı olarak değişiyor. :):

0|0
    0|0
  • Hem fiziksel hemde psikolojik olarak kan geldikten sonra devam edilmemeli.

3|0
    0|0
  • kızlık zarı kişinin fizyolojik yapısına bağldır.1-2 damla olur, el kesilmesi gibi sızıntı sweklinde olur. ya da hiç olmaz o anki duruma göre davran

0|0
    0|0
  • Yapıdan yapıya degisir

0|0
    0|0
  • bikac dakika sürüyor cok cok az gelende oluyor biraz kanayanda. icinden cıkıp biraz peceteyle temizleyip devam ediliyor bir sıkıntı cıkmıyor icine girdikce alısıldıgını söylediler hep ben devam ettim yani

1|0
    0|1
  • bence ogün ara verilmeli yarın doyumsuz bir şekilde yapılmalı

0|0
    0|0
  • 1 dakika.34 saniye.58 salise

1|1
    0|0
  • 3 ya da 5 yıl

0|0
    0|0
  • değişir o kişiden kişiye.

0|0
    0|0
  • kanama penisin büyüklügüne baglı büyükse çokkanatır küçükse fazla kan akmaz vajınanın yırtılmasına baglı

0|0
    0|0
  • Desene ana vatan kan ağlayacak diye :)

1|0
    0|0
  • günlerce litre litre

1|0
    0|0
  • sabaha kadar :P

1|0
    0|0
  • Bir dk filamn

0|0
    0|0
  • 30 sn

0|0
    0|0
  • 3 5 damla

0|0
    0|0
  • cok az bişey gelir biter

0|0
    0|0
  • İlk girişten sonra devam edilmez 3 gün falan beklemek gerekir

0|0
    0|0
  • 12 saat ara ara

0|0
    0|0
  • Evet araliksiz

0|0
    0|0
  • kanama hemen olup bitiyor

0|0
    0|0
  • 3 damla kan

0|0
    0|0
  • En fazla 3 5 damla kan gelecek

0|0
    0|0
  • yarım saate yakın sürer işin zor

0|0
    0|0
  • aşırı derecede çok

0|0
    0|0
  • Bir iki saniye

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 9

• kanamanın süresi ve çokluğu kişiye göre değişiyor ya. ama genelde bzulduktan hemen sonra kan geliyor. 1 2 dk sürüyo

0|4
    0|1
    • peki ilişkiye devam edilmelimi edilmemili ağrı oluyor mu

• ağrı oluyo ama çok değil. edilse bir şey olmaz ama hijyen açısından edilmemeli

• en gerçekçi görüş teşekkür ediyorum bu yüzden cevap bile yazmadım yazsaydım aynısı olacaktı!

• Bir damla falandir , kan gelince yapilmamali :)

0|1
    0|3
  • 2 ünite akıyor ertesi gün 1 ünite daha :D

1|1
    0|5
  • bayandan bayana degisir

0|0
    0|0
  • Benim bir cay bardagi kadar 1dk icin kan geldi devam ettik ertesi gun yapinca tekrar 1 2damla geldi devam etmenizde sorun yok

0|0
    0|0
  • İlk gece görürsün.

0|0
    0|0
  • Benim ilkimde kanama fazla sürmedi eşim zaten devam etmedi hassaslaştm diye ama sonrasındaki bir hafta da her ilişkide az da olsa kanamaya devam ettim. Bu kişiden kişiye değişir aslında

0|0
    0|0
  • sabaha kadar. istersen hortum falan takılı kalsın boğulursunuz mazallah

0|0
    1|0
  • ne bir iki damlası yaa benim elim kadar kanamam oldu :s

0|0
    0|0
Yükleniyor...