Sanal ortam diye bu kadar sınırsız mı davranılmalı, ölçü yok mu yani?

Burda çok güzel bir paylaşım yapılabiliyor. cinsellik de dahil birbirimizle birçok takıldığımız konuda paylaşım yapabiliyoruz.

Merak ettiğim şey aslında şu; bir insan hangi amaçla şu tür bir soru sorar? "ben evlenmek istemiyorum ama sevgilimden hamile kaldım. sürekli dayak da yediğim için ayrıldım. hamile olduğumdan haberi yok. ben de eski sevgilime döndüm. içkiliyken onunla beraber olup ondan hamile kalmış gibi yapmaya çalışacağım! "

Aman Allah ım! cümlelerinin sonunu okumaya bile gücüm yetmedi, bu nasıl bir düşüncedir? Bir insan nasıl böyle düşüncelere dalar veya sırf sanal ortamdır diyerek mi bu tür yazılar yazılır? Nedir yani, ne?

Aklımı yitirmezsem tabi ki!

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal ortam da olsa, gizli soru cevap da olsa biraz utanma sıkılma ahlak olmali insanda. Profil resmimi bile koymaya cekiniyorum yarin öbürgün is cikartir basima diye veya insanlar görünüsle yargilamasin diye. (yakisikliyimdir he, orasi ayri :D) Ne kadar sanal da olsa insanlarin aldigi egitim burda da belli olur. Yazisindan, sorusundan, saygisindan. Sanal diye klavye kabadayiligina, terbiyesizlige, patavatsizlik yapilmasina, veya ölcünün kacmasina asla tahammülüm yoktur. Bunu da önceden de bazi forumlarda, oyunlarda her girdigim sanal ortamda gösterdim, burda da göstermeye calisiyorum. Emin olun ki ici dısı bir olmak daha iyidir, Mevlana bosuna dememistir her halde. Bu sitede olmaz belki ama yarin öbürgün sanaldan tanidigin birisini realde tanissan kim bilir neler olur eger 2 yüzlü biriysen. Velhasil kelam, ölcü her yere lazim, ister sanal ister real, oo kadar :D (Ali desidero bitirisi)

0|0
    0|0
    • eyvallahhhhh. aklın yolu birdir velhasılı kelam... ali desidero yu da anladım yani kaçmadı benden :) yakışıklı kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• O soruyu gördüğümde resmen çıldırmıştım ben de.Şuna emin olunki o bayan sanal alemde yazdığı için bu cümleleri kurabilmiş değil.O bayanda kadınlık gururunu bırak insanlık dahi yok.İşi gücü ona buna yamanmak.Suçsuz günahsız insanların başını yakmaya çalışmak.Böylesine yılan dersem yılana hakaret olur...

0|1
    0|0
  • Ona sormak lazım ama seninde burda bu soruyu böyle tesir etmen ne kadar dogru?

0|1
    1|0
    • tesir etmek kelimesini söylerken sanırım teşhir etmek olarak kullanmak isterken eksik yazdın. şayet teşhir etmek ise kastın; diyeceğim o ki, ben rahatsızlığımı ve insanların bu tip yaklaşımlara tezat olması gerektiğidir. tabi ki bu benim düşüncem. zaten ben yapılsın diye söylemedim. nasıl yapılır ve yapana da nasıl düzgün gözle bakılır. sence hoş mu onun açtığı bu konu. siz yüce varlık bayanların adını kirletiyorlar bence. sizi aşağılayan insanlara prim vermemek lazım diye düşünüyorum...

• Allah klavyene şifa versin :) kimseyi sorgulamak asla niyetim değil ama hani bazı değerler vardır ya bu değerler ölmesin diye. yani ben hep olaylara; "iğneyi kendime batırıp çuvaldızı başkasına batırmak taraftarıyım. sana yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapma. benim donduğum yer bir de akıl istiyor hanımefendi. höh yani. duracağımız yerleri bilmemiz gerekli ya. bir kadının haysiyeti öyle ayaklar altına alınası ve bunu yaparken de utanmadan tavsiye alması olmamalı...

• Gerçekten bilemiyorum yani. Çaresizlik mi, cahillik mi.. Bilemeyecegim gercekten. Hak veriyoum size, gayet iyi anlıyorum

• Bir şeyi çok yasaklarsan "görünmediğin" bir alan bulup atıp tutarsın. Tabu sadece eğlencelik bir oyun değil yani...

0|0
    0|0
  • bunun adı dikkat çekmek :) takma kafana...

0|0
    0|0
  • ölçü sensin

0|0
    0|0
  • o düşünsün boşver bizene::):)

0|0
    0|0
    • keşke umarsız davranabilsem. haklısın aslında da ne yapayım insanlık ucuz olmamalı bence...

bizi biz yapan şeyler vardır. bir yerde bir kıza tecavüz edildiğinde, birinin hakkı gasp edildiğinde veya haksızlığa maruz kaldığında içim yanıyor. acaba hata bende mi dersin?

• hata sende niye olsun işte böyle şeyleri kaldıramıyosun canın sıkılıyo haklısın aslında ama bu kızn ki tecevüz olmuyo kız isteye isteye o insanla beraber olmuş daha sonrada kendini başkasına yamıyo olurmu böyle şey saçmalık ben bile bunu okuduğumda kızdım...ne demiş atalarımız akılsız başın zahmetini ayaklar çeker...bununkide aynısı...

• teşekkür ederim beni anlayan insanların olması, aynı düşünceyi paylaştığım inasnların olması beni mutlu ediyor açıkçası...

Erkekler Ne Diyor 2

• korkularımızla yüzleşme cesaretini gösterip olayları doğru bir şekilde irdelemek için sınırsız olmak kötü sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Sanal ortam gizleme var diye ahlaksız sorular tabiki görülüyor insanımız biraz durmayı bilmelidir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...