Bunun sebebi nedir zararlı mı?

arkadaşlar lazere başladım 3 ay oluyor. genital bölgemede yaptırıyorum. sürekli mast yapmak istiyorum yani elimde olmadan istek geliyor. çok kötü bir his ayıplamayın sağlıkla ilgili bir durum mu? sürekli akıntı oluyor ve sıcaklık o bölgemde zaten o sıcaklık beni zorluyor. iç çamaşırım ıslanıyor. namaza başlamak istiyorum hep kirleniyorum ağlıcam ya

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• İstek herkeste olur canım bu gayet normal ama, lazerle ne ilgisi var onu anlamadım?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu doğanın verdiği üreme çağrısına uyma hissi.. Demek ki hormonların çok yüksek.. Tedavi olman gerekir yoksa başa çıkamazsın.. Bir kerede alıştın mı aynen alkol bağımlılığı gibi olur... Bu işte zihin kontrolu şart.

0|0
    0|0
  • Mast yapma sıklığın nedir?

0|0
    0|0
  • Bu soruyu doktoruna sorarsan daha sağlıklı bilgi alırsın...

1|0
    0|0
  • Tuy olmayinca uyarilma mi oluyo acaba?

1|0
    0|0
  • yas bilmiyorum ama yasinin getirdigi bir donem olabilir. hormonlar surekli degisim icindedir ve bu surecte bunlar normaldir. mumkun mertebe aza indirmeye calis. ya da indiremesende surekli dus al.

0|0
    0|0
    • 20 yaşındayım çalışıyorum duş alamam namaza başlamak istiyorum çok kötü bir durum hep pis hissediyorum

• yapıcak fazla birşeyin yok , yaş gereği normal. biz bile yaşıyoruz o durumu. tek çaresi evlenmek. o yüzden sanırım kendini idare etmelisin ve br çözüm yolu bulmalısın

• unutturacak birşey bul boş kalıyorsun ondandır.

0|0
    0|0
    • böyle olmuyodu ama çalışıyorum meşgulüm iş yaparken bile

• sürekli aklındaya ondan ilgilenmememeye çalış geçer.

• Elbetteki lazerin etkisi ve bunu yaptırmanın verdiği bir duygu da olabilir, yapana bağlı olarak.

0|0
    0|0
  • bunlar doğal şeyler

0|0
    0|0
  • kolay canım

0|0
    0|0
  • gel bana.

0|0
    0|0
  • mastur alıp kullan.. tabii bakire değilsen.. akıntıyı hemen önler

0|0
    0|0
  • deli misin yaa !!! Kıl olmadığı için, tertemiz olduğu için canın ister normaldir

0|0
    0|0
  • Soğuk suyla yıka sürekli

0|0
    0|0
  • evlenme vaktin gelmiş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...