Bu sorunu yasayan var mi?

Selam arkadaslar
1 haftadir cinsellik temelli sacma sapan ruyalar goruyorum ama igrenc seyler cirkin adamlar ya da en yakinlarim tarafindan taciz edildigimi falan. O kdr cok dua edyrm besmele cekyrm namaz kiliyrm yatarken kimseyle cinsellik yasamadim aklim fikrim de hep dersimde hayat savasinda neden blmyrm ama artk uyumak istemyrm :-( biraz korkunc seyelr dr gordum karman corman harabe ev kacirmak isteyen adam seytan falan dovduydum boyle karman corman huzursu seyler nasil kurtulunur? Normalde adet olmadan bir iki gun once normal cinsel ruya gorursum ama su an adetime 1 hafta var epeydir goryrm mantigi nedir?

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bilinçaltı kirlenmesi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• göttün çıkta kalmış. üsünü iyi ört

0|0
    0|0
  • İnancın sayesinde savaş veriyorsun sana mıusallat olmak üzere olan 3 harfli var ve senle evlilik yapması an meselesi , ayrıntılar için özel yazalım !!!111

0|0
    0|0
  • arzularını yukseldıgı zamanlarda durtulerının ruyana yansıması muhtemelen. caın seks ıstıyor olmasından kaynakı. kurtulusun ck zor.

0|0
    0|0
  • HayırLara vesile olsun

0|0
    0|0
  • Buna en iyi çözüm mast yapmaktan geçiyor kuzum. bilinç altın senin rahatlaman gerektiğini söylüyor. korkunç ta olsa bu rüyaları gördüğünde azmış ve bundan zevk almış olarak uyanıyorsun kesin...

0|0
    0|0
    • Hayır aksine cinsellikten tamamen soğumuş olarak uyaniyorum. Haftada bir ya da iki kez mast yapiyorum. Onun disinds istek yok kadin bedeninden hoslanmyrm kadinlari falam goryrm ciplak. Kusacak gbi okuyorum uyandigimda korkunc dyrm guzel degil ki

• Hayir olmuyor tersi oluyor

• hmm anladım..

• Kendini tatmn et boylw durumlarda mast yapmak caizdir o zaman dersinede daha iyi konsantre olucksn ve ruyarndn kurtlcaksn..

0|0
    0|0
  • Popon açıkda kalıyor...

0|0
    0|0
  • Cicim rahatlaman gerekiyor senin yoksa geçmez

0|0
    0|0
  • asmaya su gitmeye başlamış sanırım ablacım.

0|0
    0|0
  • sen dolmuşsun
    boşalmalısın

0|0
    0|0
  • 10 gunde 1 mast yap vucut ihtiyaci bir sure sonra normale döner

0|0
    0|0
  • demekkı ıcın gırılşmek ıstıyor

0|0
    0|0
  • Valla canın istiyor olabilir

0|0
    0|0
  • bu saat değilki kurasın. Allah hayırlara getirsin. seyrettiğin filmlere dikkat et.

0|0
    0|0
  • Evlenme zamanın gelmiş

0|0
    0|0
  • Bu sitede çok gezme bilinç altı yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...