Kasık bölgeme ağda yaptıktan sonra kıl kökleri yara oldu, ne iyi gelir?

kasık bölgeme ağda yaptıktan sonra kıl kökleri yara oldu, ne iyi gelir? krem falan sürsem iyi gelir iyileştirir mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kantron yagı oldukca ıyı gelıyor. alabılıyorsan pomad tarzı bı merhem veya krem alabılırsın. ayrıca bı sure kuru tutmaya calıs.

1|0
    0|0
    • Kantron yağı çok iyi fikir evet herşeye iyi geliyor o aklıma grelmemişti teşekkürlerrr

• Bende teşekkür ederimm

• Rica ederimm :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Cildi ölü hücrelerden arındıracak olan kremler kıl dönmesi tedavisinde kullanılabilir.
    Retinoidli cilt kremleri kararmayı ve kalınlaşmayı engellemek için kullanılır.
    Kortikosteroidli kremler iltihap oluşumunu kontrol altına almak için kullanılır.
    Antibiyotikler bölgedeki enfeksiyon oluşmasını engeller.
    Eczaneye gidip derdini söylersen ona uygun kremi verirler.

0|0
    0|0
  • kaliteli vazelin. uydur kaydır marka almayın

0|0
    0|0
  • Antibiyotik içerikli kremler traş, ağda sonrası tahriş olan ya da sivilce yapan kıl köklerine iyi geliyor.

0|0
    0|0
  • çörek otu yağı

0|0
    0|0
  • kırmızı kırmızı birsürü dimi..

0|0
    0|0
    • Aynen nokta nokta bide diğer hiçbiyerime yapıtıgımda öyle kırmızı kalmıyo

• yardımcı olmak isterim..

• bana gel

0|0
    0|0
  • krem var

0|0
    0|0
  • Krem ve losyonlar var agdadan sonra muhakkak yapmalı sin

1|0
    0|0
    • ağda yağı var ağdadan sonra onu sürdüm zaten ama bir süre böyle yara kalıyo her sefeinde temizce halletmek istiyorum fakat bölgenin hassaslığından kaynaklı sanırım

• aynen aynen en iyi secenek krem gibi sağolll

• Geçmiş olsun :)

Kızlar Ne Diyor 2

• banyo yapıp kurlandıktan sonra yaparsan daha rahat bir temizlik yaparsın yumuşamış olur.. birde ağdayı çekerken kıl uzama yönüne doğru çekmeye çalış..

2|0
    0|0
    • Sorun cidden adayı yapış şeklimden değil ordaki kıl kökledi kalın da biraz ondan kanıyor bazı yerleri yoksa temiz oluyo yani ama yumuşaması için bidakine banyodan sonra yaparım teşekkürler

• hımm.. tamam canım.. rica ederim..

• Evet ya. Normal krem mi kullanmak lazim

0|0
    0|0
    • Canım ben kantron yağını deneyeceğim cogu şeye iyi geliyor zaten o, kimyasal birşeyde değil

Yükleniyor...