Hamile olma ihtimalim var mı?

2ay önce sevgilime kendimi teslim ettim bunu neden yaptım bilmiyorum ama olan oldu ondan sonra 2aya yakın bir sürede adet gördüm yeni bitti diyebilirim 4-5 gün oluyordur biteli yani nerdeyse bir ay adet görmedim şimdi böyle göğüs uçlarım falan acıyor kusura bakmayın açık anlatmak zorundayım çünkü artık stres yapmaktan sıkıldım testte yaptırdım negatif çıktı ama biyerde okumuştum hamilelikte göğüs uçları acırmış. Ama hem adet gördüm hemde test yapmıştım negatif çıktı bunlara rağmen hamile olma ihtimalim var mı şu an bebek istemiyorum sevgilim için farketmiyor ama benim daha okulum var buarada ben 18 yaşındayım sevgilim 26 yaşında

Güncellemeler:
Sadece sorumu mantıklı bir şekilde cevaplayacak olgun insanlar yorum yaparsa benim için daha iyi olur 20 yaşında kıskanç veletlerle uğraşamam cidden

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• hamilelik testleri %99 güvenilirdir. ancak 15 güne kadar olan hamileliklerde yanılabilir. şüphelendiğin ilişki 15 günden eskiden önce olduysa sonuç doğrudur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• adet gorduysen eger hamıle kalmazsın cok suphen varsa gıt hastaneye

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• eğer bunu çözebilen matematik uzmanımız olsaydı şu an dünya önümüzde eğilirdi. böyle bir soru şu an çözümsüz.

0|0
    0|0
  • bulantı ve baş dönmesi yoksa değilsin..

1|0
    0|0
  • Testlere inanma bir hastaneye git

1|0
    0|0
  • Beynin bedeninden daha orspu MK sevgi ile cinsel çıkarı ayırt edemeyecek kadar hemde 26 yaşında diyorsun ya.

0|0
    2|0
  • ilişkide içine boşaldıysa hamile kalma olasılığın var
    onun dışın da değilsin

1|0
    0|0
  • adet olmuşsun, nasıl hamile olabilirsin?

1|0
    0|0
  • hamile deilsin ama yanlış yoldasınız hamile olma ihtimalin yüksek böyle gidersen kafan nerde kızım evlenmeden ne yapmaya çalışıyorsun ortada kalcan sonra patlak lastik gibi

0|0
    2|0
  • Dayan kızım Gülo teslim etme kendini o ırz düşmanına. :/

0|0
    2|0
  • İyi halt yemişin.

0|0
    1|0
  • ilişkiden sonra adet gördüysen bebek yoktur

1|0
    0|0
  • Hamilesin

0|0
    1|0
  • Hamile falan değilsin, seninki tamamen psikolojik. Az biraz rahatla.

0|0
    0|0
  • Cicim belirtilere aldanma önemli olan içine mi boşaldı

0|0
    0|0
  • hamıle olma ıhtımalın yıksek gıbı dorunuyo. test yaptırma zamanın gelmıs

0|0
    0|0
  • hadi hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Ohh adam sıcacık mala vurmus

0|0
    1|0
  • Yuh bee siz nasil tanistiniz yaa

0|0
    1|0
  • sevgılın sağlama yapamamış hamıle degılsın

0|0
    1|0
  • yerim göğüs ucunu

0|0
    1|0
  • Bizde yaşadık aynı korkuyu. Ama stres, bu tarz şeylerin olmasına neden oluyor. Test aldık negatif çıktı... Ben oldukça rahatladım ama kız arkadaşım rahatlamadı emin olamadı, doktora gitti ve öyle rahatladı :) Öncelikle şunu bilmelisiniz ki hamile kalmak o kadar kolay değil 1 ay içerisinde düzenli olarak her gün ilişkiye girmediyseniz sadece 1 kere olduysa sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çünkü hamile kalma riskiniz tam gün sayısını hatırlamıyorum ama yaklaşık ayda 1 gün sanırım, o günü bilmiyorsanız 30 günde 1 gün demek %3-4 ihtimal demek. O dönemde düzenli adet gören bir kadında yaklaşık adet kanaması başladıktan 14-15 gün sonrası hamile kalma riskiniz... Korkacak bir şey yok :) Ben bu süreçte her zaman kız arkadaşımın yanında ona destek oldum. Umarım aynı desteği erkek arkadaşınızdan alıyorsunuzdur.

1|0
    0|0
    • İyi b*k yedin

• Doğru ya da yanlış, ben kız arkadaşımla yaşadığım hiç bir şeyden pişman değilim, kimseyi ilgilendirmez.

• kantesti yaptırmadan kesin sonuç alamazsın. üstüne görme yaşamış olabilirsin (hamile iken adet görme.)

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm hamile değilsin ama kesin sonuç için bir idrar tahlili yaptır

0|0
    0|0
  • La 23 olacam 18 yasindaki kızlara bakamıyorum seninki se ks amaçlı :)

1|1
    0|0
    • Benim babamda annemden 10 yaş büyük ya ben zaten yaşıtım biriyle anlaşamam çekemem yani sevgilimi çok seviyorum oda beni seviyor hissettiriyor yani koruyor kolluyor ben daha ne istiyim

• İnşallah hep öyle devam eder çünkü bu yüzden seni başkaları kabul etmeyebilir

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu durumda en mantiklisi kan tahlilidir. Hamile olsan bile üzerine adet olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Aradaki yas farkina maassallah deyip sorunu cevaplayim = hamile degilsin.

0|0
    0|0
  • Hamilelik boyunca adet goren var. Kanamayla anlasilmaz

0|0
    0|0
  • Değilsindir

0|0
    0|0
  • saçmalama sakın!!! bence hamile değilsin doktora gidip kan testi yaptırdıysan ve negatip çıktıysa o kesin testtir..

0|0
    0|0
  • Eğer adetse olduğun kesinnlikle değilsin fakat bazı kadnlarda üstüne görme oluyor yani adet kanına benzer bir kanama tabi adet değil bazen karıstrlabiliyor kan testi yaptr derim

0|0
    0|0
  • Değilsindir. Psikolojik

2|0
    0|0
Yükleniyor...