Bakire olmadığınızı sevgilinizden / eşinizden saklar mısınız ?

Bakire olmadığınızı sevgilinizden / eşinizden saklar mısınız ?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• bakireyim ama olmasaydımda söylerim dürüstlükçok daha önemli

1|6
    1|0
  • onunla oldum ilk ve son. eğer olmadığını varsayarsak bir zaman sonra söylerdim

1|1
    1|1
  • Saklamam. Sonucta birlikte bir omru gecirecegim insana yani esime karsi durust olmam lazim yalan soylemem asla.

1|2
    0|0
  • Kimseye bu konuda izahat vermem.

0|2
    1|7
  • öyle birşey olmaz ama olursa da söylerim

2|2
    1|0
  • Zamanı geldiğinde öğrenirdi

0|2
    2|2
  • saklamazdım sanırım

1|2
    1|0
  • saklamazdım eninde sonunda öğrenecek en iyisi en baştan söylemek

0|0
    0|0
  • ee söylenmeli tabi ki dee

0|0
    0|0
  • bakire olmadığımı biliyor kendisi yaptığı için

1|0
    0|0
  • hayır kesinlikle saklamam gerçi kendim bozdum o yuzden

inandırmamada

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Arkadaşlar çağımız milenyum çağı bırakın bu bakire lafını cinsellik yaşı 13 e inmiş namus veya bakirelik sadece bence sözde kalıyor artık namus veya bakirelik bacak arasında değil beyindedir erkek 15 yaşında rendevu evine gider milli oldum diye hava basar komşu kızı sex yaptım derse o* olur onun için kızları kadınları o* eden kanı bozuk erkeklerdir bencede söylenip söylenilmemesi çokta önemli değil benim için onun geçmişi değil benle başladığı hayatı beni alakadar eder ve ilgilendirir sorun çok güzeldi tbkler sevgilerimle

1|0
    0|0
  • Bende bu konuda kesinlikle söylenmeli diye düşünüyorum. Ama burada iki önemli konu daha var,

1- Bilmesi gerektiği zamanda, doğru zamanda söylenmeli.

2- Erkeğinde bu durum karşısında karşısındakine karşı asla kırıcı olmamalı.

Eşim bakire olmadığını söylediğinde oldukça olgunlukla karşıladım. Hatta dürüst olduğu için ona güvenim misliyle arttı. Hatta o anda itibaren ona karşı asla cinse anlamda yanaşıp bu durumdan nemalanmaya çalışmadım, ta ki ilişkiye girmeyi aşırı ısrar edene kadar.

Bunu neden söyledim; Çünkü bir çok erkek böyle bir durumda o kızı kullanmaya kalkar ve bu çok yanlış bir davranıştır. Ben hayatım boyunca dürüst olunmasına çok önem verdim, o yüzden o günden bugüne kadarda en ufak bir güvensizliğim, şüphem, rahatsızlığım olmadı.

0|0
    0|0
  • Saklasa ne olacakki eninde sonunda öğrenilecek bu bir kadınları artık bir kızlık zarı ile değerlendirmekten bıkmayan kendileri her haltı yiyip sürekli kadından fedakarlık bekleyen bir zihniyetle o kadının işi ne 20. yüzyıldayız bide !

2|0
    1|0
  • böyle birşeyi saklamana gerek yok hangi devirde yaşıyoruz bekaretmi kaldı ayrıca bekartin ne önemi var

1|0
    1|1
    • Değerler zamanla aşıma mı uğrar?

• o onların dünyasında öyle. Öyle olması bunun önem derecesini azaltmaz. Kişileri bağlar. Birde mideleri alırsa o bahsettiklerinizle evlenecekleri...

• anladım sen aksini düşünüyorsan ve değerler ve bekaretin önemi konusunu hala benimsiyorsan şunu söyliyim senden ve senin gibilerden çok az kaldı oldukça az

• bazılarıda denemek amaçlı bakireyim diyor biliyomusun :D bakalım beni neden tercih etmiş gibilerinden

0|0
    0|0
  • yalan bence hepsinden daha kötü

0|0
    1|0
  • saklasan bile zamanı gelmiyecekmi o işin ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...