Hiç sperm testi yaptırdınız mı?

Ben meraktan yaptırayım dedim ama cidden zor o durum da penisin sertleşmesi. Şöyle ki; Ben yurdun abazasıyım ormalde 15 saniyeye sertleşir. Fakat hastanenin gürültülü ortamı buna engel oldu çok sinirliyim 1 aylık merağım boşuna çıktı of ki of. Benimle aynı durumu yaşayan var mı?

Güncellemeler:
Testesteron hormonu oranı da normal çıktı kafayı yiyecem beden böyle oldu ya?

0|0
18

En İyi Kız Görüşü

• Ne için bu test ve bn çekinirdim bosalmaya. Nerede boşalmalıydınki?

0|1
    0|0
    • Meraktan yoksa ailede kısır felan yok ama kısmet olmadı. Herkes yapamaz o kadar sırada. Konsantre olmak zor

• Sorun takıntı olma değil, sorunum konsantrasyon bozukluluğu. Yoksa takıntı olma bir huydur değişmez. Ama konsantrasyon bozukluluğu düzelirse, en uygunduz yerde bile ereksiyon haline geçebilirim.

• Allah yardımcın olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Evlen çocuğun olmuyorsa gel diyen doktorun aklına tüküreyim

Kadınlar en ufak birşey de bile doğru kadın doğumun yolunu tutuyorlar , erkek teste gidince sapık muamelesi

Hani erken teşhis önemliydi , adamda sorun varsa niye evlendikten sonra öğrensin bu durumu

1|1
    0|0
    • Randevuyu yazan adam bana böyle dedi. Ben de bir yığın sırada boşalamayacığımı anlayarak vaz geçtim. Neden bu kabları eve vermiyorlar ki?

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 7

• Eline bir kutu verirler gidersin yurda rahatça doldurursun kutuyu getirir teslime edersin.. Sana hastahanede yap diye kimse bir baskıda bulunmaz.

0|0
    0|0
    • Vermediler işte olmaz dediler sinir oldum. Üniversitede ki hastaneye gidecem şimdi.

• Geri zekalılar bana ne ya başkasının sperminden. Sinir oldum 4 saat uyumuştum.

• Baska yerde olmaz en geç yarım saat içinde laboratuarda olması gerekli.

• Meraktan o testi yapan hastaneyi merak ettim. Adı ne?

0|0
    0|0
    • Yeni Nümune hastanesi

• Ben de hiç bir sorun yok. Meraktan gittim zaten ailede kısır bile yok.

• Merak edecek başka şey bulamadınmı kardeşim.

• özelde yaptır, odada tv de var dergi de var, yiyosa kalkmasın :D

0|0
    0|0
  • neden yaptırıyor sebep ne

0|0
    0|0
    • Vesvese ailemde kimse kısır değil fakat ben kısırmıyım diye test yaptıracaktım olmadı.

• kardeş yanına partnerini de alsaydın ya :))

0|0
    0|0
    • Yok ki

• Bana dediler ki sen evlen, çocuğun olmuyorsa gel

• doğru demişler. hele bir evlen sıkıntı çıkarsa tekrar gidersin.

• Wcdemi yapılıyor

0|0
    0|0
    • Yok odada sıra bekleyenler var. Hal böyle olunca, herkes yapamaz.

• Para yok malesef.

• Hayat zengine guzel

• Sperm testi neden yaptırayım ki :D ister kısır olurum ister mısır abi bukadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...