FFM denediğine pişman olan var mı?

Sevgilimle her konuyu olması gerektiği gibi paylaşıyoruz, Fantezilerden açıldı konu, Benim sert hikayelerim filan derken döndü dolaştı ''sevişirken başka bir bayanın bize eşlik ettiğini yada izlediğini hayal ediyorum'' dedi. Tabi erkek psikolojisi aklıma hemen threesome double pent. geldi ağzını aradım acaba 2 erkekle istiyorda benimi sınıyor diye, sert tepkisiyle asla 2 erkek düşünmediğini belirtti. ''Peki ya pişmanlık duyarsak?'' sorusuna ''bilmiyorum ama denemek istiyorum'' karşılığını verdi. Sevgisinden zerre şüphem yok fakat bu cinsel kimlik bunalımına sürükler diye endişe ediyorum. Sevgilileriyle bunu deneyen arkadaşlar pişmanlık yaşadımı? Deneyimi olmayanın yorumuna ihtiyacım yok arkadaşlar.

Güncellemeler:
Benim bu konuda 2 kez deneyimim var fakat fuckbuddy ile olunca hadisenin ne kadar vahim sonuçlar doğurabileceğini bilemiyorsun. Sevgili olup bunu yaşayanların yorumları benim için önemli

0|0
26

En İyi Kız Görüşü

• Fem le cinselliğin ne alakası var dedim bende :D . evet fuckbudy de oldu ama hoş değil pişmanlık oluyor. sevgilide ise asla istemem. sizde yapmayın.

0|0
    0|0
    • ff miş o. yanlış okumuşum. neyse dediğim gibi hoş değil pişman olursunuz

• kedicik fotodaki sensin sanırm.. :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Eşlerin bisexüel olması gerekmekte aksi taktirde siz kız arkadaşınızın başka bir kızı kabullenip yatakta fantaziye izin verirsiniz bu sizi bilinç altı olarak zorlamaz ama hemcinsiniz sevdiğiniz kadınla karşınızda sex yapması sizin bilinç altınızda ağır tahribatlar yaratabilir ki hiç sanmıyorum sizin bu durumu kabul edebileceğinizi ama partneriniz lezbiyen olabilir bu durumdada seçim size kalmış beyfendi iyi geceler dilerim...

0|0
    0|0
    • Dışarıda sümüğünü çekip kirli sakalla dolaşan ağır abi edalarındaki kazma tiplerin karısı annesine gezmeye gittiğinde karısının donunu çorabını giyip facebook 'ta ben cd yim yokmu beni yola koşacak diyen tiplerin yanında gayet masum bir soru bu ön yargılı olmayın derim adam eğer bu mantıkta olsa aklı karşmaz ve sormazdı ...

• ben kendim bisexsuelim ve bisexsuel bir bayan ile beraber yaşıyordum bir zamanlar bu tarz şeyler denedik bir çok kez yani içinden geliyorsa ve eğilimi varsa yapacak bir şey yok bunu denemelisiniz ayrı bir renk katar ve dağa keyifli bir cinsel hayatınız olur aksi taktirde o kendisi deneyecektir merakından dolayı yada eğiliminden dolayı

1|0
    2|1
    • Kendisi benden habersiz yapamaz zaten öyle bir zemin oluşmasına müsade etmem fikir bazında. Bilmiyorum ben pek yaşama yanlısı değilim illaki bilinç altı hasar vericek

• olaya birde farklı pencereden bak bu içten gelen birşey yani bir bayana karşı ilgi duyuyor ve böyle birşey yaşamak istiyor eğer bunu yaşayamazsa bilinç altı sürekli onu uyarıcak ve ilgisi dağada artıcak

• deneyimi olmayanın yorumuna ihtiyacın yoksa sapık sitelerde sor bu sorularını

1|0
    0|1
    • Arkadaşım sapıklıkla ne alakası var bunun zorlamı yapıyor yada yaptırıyoruz

• ilginc ya garip

0|0
    0|1
  • Yazmayın şöyle şeyler. Birini bulamayan var !1!111!

0|0
    1|1
  • millet bu fuckbuddy i nerden bulur anlamıyorum

0|0
    0|0
    • Üni ortamında birazda girişkensen sen aramasanda seni buluyor. Belkide ben şanslıyım bilmiyorum.

• Ne diyolar fuckbuddym olur musun gibi mi yoksa muhabbet arasında bi cinsellik konusu acılıyo ordan mı

Yükleniyor...