Gebelikte mastrbasyonun bir zarari var mi?

Esim her zaman yaznimda degil o olmadigi zamanlar kendimi bu sekilde tatmin ediyorum ama bebegim kasılıyo acaba bir zarari mi var?

0|0
419

En İyi Erkek Görüşü

• bunund tek sebebi senin bosalamaman... yani mast yapıyon sulaniyon sonra da bosaldigini zannediyon ama yarım saat sonra canin yine istiyo dimi? Bu yuzden cok isteklisin benim eski kiz arkadaşım da boyleydi asiri istek vardi.. bunun çözümü doğru mast yapmak mastın puff noktalarini bilmen lazim.. zaten 1 defa bosaldiktan sonra istediğin zaman rahatlayabiliyon. .. yani g noktalarini bilmen lazim ama turk kizlarinin genelinde var. anlatayım taktiğini

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• önceden sanal s. yapıyormuşsun. evlenip anne adayı olunca vicdan yapmadın mı?
    Samimi bir soru.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• gebelikte eğer doktor düşük uyarısı vermediyse hamilelik normalse. ilişki ve mast serbest. doğum saatine kadar serbest. sadece karın bölgesine yüklenmek olmaz. ama düşük tehlikesi var ise zaten doktor söyler uzak dur diyerek

0|0
    0|0
  • Varla yok arası :D

0|0
    0|0
  • yok canım bir zararı.. ama kadın doğum uzmanınlada konuş bunu muhakkak.. en iyi o bilgilendirir seni.

0|0
    0|0
  • Cocugu da kendi gibi azgin yapacak

2|0
    0|0
  • Kadin dogum uzmaninizla konusabilirsiniz :) ancak masturbasyon zararli olacagindan sanal seks de bir secenek haberiniz olsun.

0|0
    0|1
    • Sanal sexin sonucunda da mastrbasyon yapilmiyo mu zaten ayni sey

• Evet yapiyodum bir zamanlar

• Himm isterseniz daha fazla ozeliniz dokulmesin buraya. Birkac sorum daha olacak da size. Isterseniz gizliden cikin veya bana mesaj atin da ordan konusalim hanimefendi? Konuyla alakali sorularim ve ozelinize giriyor da :/

• yok normal

0|0
    0|0
  • ilerleyen aylarda yapmamalısın.. kasılmaların büyüyen bebişe zarar verebilir..

0|0
    0|0
  • Jinekolog gibi ahkam kesmek anlamsız olur ama mantık yürütmek mümkün. İlişkiye girmek sorun olmuyorsa mastürbasyonun ds sorun olmaması gerek

0|0
    0|0
  • hıc bır sorun yaratmazz

0|0
    0|0
  • yok sorun olmaz sen yinede ilk ve son 3 ay yapmayaya calıs

0|0
    0|0
  • Bilemiycem

0|0
    0|0
  • içeriye permak atıyormusun sürtmemi

0|0
    0|0
  • Ilk aylarda olacagini sanmiyorum son 2 ay yapma yeter bence

0|0
    0|0
  • Yok sorun olmaz :)

0|0
    0|0
  • Eğer hamileliğin sonlarındaysan yapma derim

0|0
    0|0
  • MasT. Ile ilişkiye girmek aynı şeyler zaten ikisinde de zevk oluyor dolayisi ile yapmasanda canın isteyecek durduğun yerde kasılacaksin?

0|0
    0|0
  • çok içine sokmazsan bişy olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir zarari yok.
    benim eski sevgilimdw boyle yapiyor.
    Hamileylen oonusuyoruz ordan biliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zararı yok

0|0
    0|0
  • canım bence yapma korkuyo yavrucakk :(

0|0
    0|0
  • Bence yok ama kasilma gibi seyler oluyorsa dikkatli ol ya da druna danis

0|0
    0|0
    • Rahatsiz oluyo galiba

• bir iki dk lik zevk mi onemli yoksa bebegin rahatsiz olmamasi mi bence yapma ozmn eger oyle hissediyorsan yani bebegin kasildigini falan

• Dogru diyosun

Yükleniyor...