Hiç sevgilinize atacağınız mesajı başkasına...

Evet arkadaşlar sevgilinize atacağınız mesajı (cinsellik içeren veya normal aşkımlı herhangi bi mesajı)yanlıslıkla aileden birine babaya anneye kardeşe veya yakın arkadaşlarınıza yanlışlıkla attıgınız oldu mu attıysanız o anda ne hissettiniz ne yaptınız :D merak ediyorum

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ofisteki operasyon şefime attım yanlışlıkla. Sonra birden bir sıcaklık indi başımdan aşağı ve gözlerim karardı :) Allah'tan açıklamadan anlayan bir insan da üstelemeden kapandı gitti. Normal bir mesajdı aşkımlı falan ama yine de aşırı utanmıştım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hiç olmadı aman olmasında nası toparlayacaz durumu :D

0|0
    0|0
  • uu at kendini ama bahane var telefon arkadaşdaydı

0|0
    0|0
  • Arkadaşa mesaj atıyorum üniversitede kendisi '' ee karı kız işleri ne durumda '' gönderiyorum yanlışlıkla hatuna hatun ne cevap versin?

''Ben lezbiyenmiyim oğlum''

Gülmekten öldüm bu salak kıza..

Şimdi krize girdim..

0|0
    0|0
  • evet bir seferinde yanlış mesaj atmıştım

abim anlayışla karşıladı sorun olmadı

0|0
    0|0
  • Attım oldu.

0|0
    0|0
  • bi imkanım olsada o mesajın önüne geçsem yoldan çevirsem diye çok istedim,ama olmadı:)

0|0
    0|0
  • :D asdşlksaşk nerden getirdin aklıma yarıldım :D

0|0
    0|0
  • CMYLMZ'I hatırlattın bana :) O mektup katlanıyo havalanıyo ya...

0|0
    0|0
    • ahahahah soruyu soran arkadaş muhtemelen ordan esinlendi :) orda koptum

Kızlar Ne Diyor 6

• Daha da kötüsü. "Ben de seni çok seviyorum canım sevgilimm <3" Mesajını sevgilimin 28 yaşındaki ablasına atmıştım. Bayılacak gibi olmuştum ama anlayışla karşıladı :)

0|0
    0|0
  • Baskasina atacagim mesaji sevgilime attigim da oldu sevgilime atacagim mesaji baskasina attigimda :D aldigim cewaplarda soyleydi

?

Anlamadim?

Valla mi kiz

ohaaa

0|0
    0|0
  • coookkk elım alısmıs mesela arkadsa atıcagımı sevgılımee cok kere gnderdım oda bana attı :)

0|0
    0|0
  • Evet:)Arkadaşıma atmıştım.Canım falan yazdığım için arakadaşım kendine yazdığımı zannetmiş mesajı cevaplamıştı.Birşey anlamadan atlattık

0|0
    0|0
  • anneme attım hemde gece ikide ...sonra koşa koşa salona gidip cıyaklıyan telefona annemden önce yetiştim ve sildim tabi açıklama bekleyen annem ve babamın gözlerini 30 saniye gözümün içinden ayırmamış olması da enteresandı:)

0|0
    0|0
  • cignenmis bok gibi :):):):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...