Türkler cinsellikte ne kadar iyiler diyen arkadaşımız var bahsettiği yobaz dediği kimseler acaba kimden yana ?

Az önce bi arkadaş seks yapmayana bilmeyene yobaz falan demiş.Şişman ve kıllı yok kezban diye insanları küçük düşürmüş bazı şeyleri günah kabul eden insanlar için yobaz cahil diyerek hem onları hem de kutsal kitabımızı küçük düşürmüş yani anlamıyorum çok mu gerekli seks ömrü hayatı boyunca seks yapmayan evlenene kadar bakir kalan kişiyi küçümsemek alay etmek mi bütün olay sevişmeyi bilmeyenler, yok tabuları olmayan özgür kadınlar buna anlam verebilicek biri var mı ? kimse sevişmeyi bilmiyor kimse fetiş yapmıyo herkes birer odun demiş soruyorum size bu kadar gerekli mi bilmeyen yapmayan bu kadar küçük düşmeyi gerçekten hakediyor mu o yazan arkadaşımız belli ki ülkesini beğenmiyo bize avrupa ve amerika bu konuyu aşmış durumda diye hava atıyo böyle düşünen insanlar mı medeni inanın bana ben her bakir ve ya bakire olan insanları hiç bir zaman yadırgamadım aksine o konuyu açan arkadaşada burdan sesleniyorum senin gibi düşünenleri topla gel gerekirse senin o küçük düşürüp aşağıladığın insanların kılı olamassın

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben ağzının payını verdim merak etme. amerika ve avrupaya hevesli, onlara özenen kendi kültürünü unutmuş tüm dinleri ve bu güne dek tüm bilimleri ve dinleri inkar eden edepsizin biri.

bana 100 yıl öncesinden kalmışsın dedi. dünya etrafınfında bu gün de 24 saatte dönüyor 2000 yıl öncede aynıydı. doğrular değişir mi. bilim değişir mi.

ters ilişki bilimadamlarınca ve tüm dinlerde yasaklanmış hoş görülmemiş sağlıksız görülmüştür. lut kavminin devamı bu şahıs. lut kavmi bu nedenle yok edilmedi mi. sedan şehri şu an israilde ölü deniz denen göl altında gömülü. deniz seviyesinin 742 metre aşağısında bu göl. tüm dünya bilim adamları kuranda anlatılanı doğru buldu o bölgede bir çökme olduğunu kabul etti.

neyse boşver böyle imansız amerika heveslisi ahlaksızları. adam olsa insan olsa koca topluma ve tüm islam topluluklarına hakaret etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sapık işte herkesi kendi gibi sanıyor.

0|0
    0|0
  • Cinselliğin de bir adabı vardır.Ama kişiler kendi isteklerini gerçekleştirebilir buna kimse karışamaz yargılayamazda zamanı gelince tek hesap soracak olan ALLAH tır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Öncelikle insanlar bir birine saygı duymayı çok iyi bilmeleri gerekli. Cinselliğe bu kadar takıntı haline getirmek de gerçekten çok yanlış bir yaklaşımdır hele ki din konusunu buna karıştırmakta yanlıştır diye düşünüyorum.

Bu konu oldukça uzaya bilecek bir konudur.

Aslında dinimiz bir çok olayı oldukça çok güzel özetliyor, anlatıyor ve hatta öyle ki her şeyin en sağlıklı olacağı şekliyle yapmamızı öneriyor.

Kimse annesinin karnında bir şeyleri bilerek doğmuyor, yaşadıkça öğreniyor veya kendisini geliştiriyor. İster 50 yaşına kadar bakireliğini korusun isterse de 18 yaşında bakireliğini kaybetmiş olsun. Önemli ne yaptığını bilerek, bilinçli bir şekilde yapmaktır.

Bazen düşünüyorum 2013 yılındayız dünyanın tüm bilgileri elimizin altında. Sadece bir kaç harfe tıklamamızla, bir iki saatlik bir araştırmayla bir çok bilgiye ulaşabiliriz. Böylece neyin doğru neyin yanlış, neyin sağlıklı neyin sağlıksız olduğunu çok iyi anlaya biliriz.

Yıllardır yapılan en büyük yanlış:

Evet maalesef dinimiz bile ergenlik çağına gelen kişinin ebeveynleri tarafından bedenleri hakkında ve cinsellik hakkında bilgilendirlmeleri gerektiği söylenir. Ama bir çok ebeveyn bunu yapmıyor ve daha çocuk yaşta neyin ne olduğunu bilmeyecek bir yaşta kendi çabalarıyla deneme yanılma yöntemleriyle bir şeyleri öğrenmeye çalışıyoruz.

Her zaman savunduğum bir konu vardır;

İnsanlar okullarda eğitilir, kişi kendisini yetiştirir ama ahlaki bilgiler aileleri tarafından verilir. Bu unsurlardan biri veya bir kaçı eksikse o zaman şunu diye biliriz.

Eğitimi eksik olan: Demek ki eğitim hakkında yeterince teşvik edilmemiştir.

Kendini yetiştirme: Bir insanın kendisini yetiştirmesinin ne kadar önemli olduğu öğretilmemiş, gösterilmemiştir.

Ahlak eksikliği: Demek ki ebevenler doğurmuş ama asıl önemli olan ahlak eğitimini vermeleri gerektiğini unutmuş veya vermemiştir.

Kim olursa olsun bir insanı işaret parmağıyla işaret ederek "sen" diye gösterirken. O esnada üç parmağının aslında seni baş parmağın ve işaret parmağının karşıyı gösterdiğini unutma.

Bu şu anlama geliyor; bir insanı yargılarken, onun hakkında konuşurken insanlar soracakları soruyu en az üç kere önce kendilerine sormalı, sonra karşıdakine sormalı.

Sanırım o yobaz diyen kişi her kim ise, kendisi büyük bir cahilliğin içinde olduğunun farkında bile değil.

0|0
    0|0
  • bana avrupayı örnek gösteren kişiye kutsal bakireler ne işe yarar diyecektimde orda daha fazla bozmak istemedim.

0|0
    0|0
  • kim miş ki o link verirmisin

0|0
    0|0
  • gir yatağa gerçekleştir pozisyonları fantesileri tamamdır :D

0|0
    0|0
  • Link ver bakim. Kim dedi onları ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...