Penisim ile ilgili bir sorunum var. Yardımcı olabilir misiniz?

Bunu eğlence olsun diye sormuyorum. Yani işin cılkını çıkarmayın. Sağlık sorunu olarak soruyorum. Bilgisi olan cevaplasın ya da aynı sorunu olan cevaplasın. Üroloğa gidicem ama gereksiz olur mu acaba diye ilk önce erkeklere ve evli kişilere soruyorum.

Sevişmeyi sağlayacak kadar penisim büyüyor. Bununla ilgi bir sorunum yok. Ama penisim küçüldüğü zaman sorun yaşıyorum. Spor yaptığımda, merdivenleri hızlı çıktığımda, koşu yaptığımda ve yüzdüğümde penisim aşırı küçülüyor ve yuvasına kadar giriyor. 5-10 dk o şekilde kalıyor. Bu beni çok rahatsız ediyor. Ancak biraz oturduktan sonra normale dönüyor.

Diyorum ki acaba kaslarla ilgili mi bir sorunum var? ya da nedir? Geçer mi?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Penis boyun kisa ve yuzerken sogukta dahada kisaldigi icin oyle olmasi normaldir

0|0
    0|0
    • Peki engellemenin bir yolu yok mu?

• Once bir doktora danista yardimci olacaktir

• Aynen, bakalım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• küçülme normal birşey, ama aşırı küçülme ürolog'luk gerektiren bir durumdur, benim küçülür ama normal şekilde küçülür.

0|0
    0|0
  • kilolumusun? ya da penis boyun küçük? psikoloik bir stres ya da ruhsal bir duurm? bunlardan biridir kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ayak baş parmağından pipinin ucuna ip bağla uzun kalmasını sağlayacaktır bir süre sonra zaten o hale alışır alışınca çıkar

0|0
    0|0
    • Yok yanlış anladım. Devamlı olan bişi değil. Koşu ya da yüzme gibi eylemlerde oluyor. Ayağa gerek yok. Oturunca geçiyor ama ben niye olur diye soruyorum.

• Anliyorum seni haci bnmkise oyle oluyo spordan sonra bir kalksın ayvayı yedigimin resmi indirmek icin kac posta atyom hala doymuyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...