Agresifleşiyor musunuz?

Erkekler 4-5 günde bir sevişmedikçe ya da mastürbasyon yapmadıkça, hadi onu yapmadı diyelim gece boşalması ile "rahatlamadıkça" agresifleşebiliyor. Aynı şey kızlar için de geçerli mi?

Çılgın bakire lafı doğru mu?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır agresifleşme olmaz ama cinsel yönden düşünceler ,arzulamalar vs artar .Biz sizin gibi agresifleşmeyiz tam tersi daha tutkulu ,arzulu ,ateşli bi hale geliriz :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• deliririm ben. Hiçbirşey de birşey yokken sırf bir erkek güzel bir bakış attı diye bile deli gibi arzularım. Normalde asla olmaz böyle birşey:D ama işte bazen oluyor..

0|0
    0|0
    • sizin gibi biriyle tanısmak ısterdım ancak benı aldatmaması şartı ıle. ozellıgınız korkutucu ve güzel bence

• sızın gıbı bır arkadasım olsun ısterdım. ancak benı aldatmaması sartı ıle. cok cılgınca özel ve guzel ancak bıraz da korkutucu

• canım her zaman olmuyor bu. Hem ben seninle arkadaş olmak istiyor muyum bakalım

• yoo... ben aylarca yapmayım aklıma bile gelmez... şu adet günleride olmasa çok dadlı kızımdır la :D

0|0
    0|0
  • kız boşalamdaı tatmin olmadı diye öyl şeyler yapmaz :D sadece regl zamanalrı sorun olurr

0|0
    0|0
  • onu bunu bilmem de, adet olmama yakin (hele de gecikmisse) bayagi bi agresiflik boy gösteriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...