Kizlar hakkinizda birsey sormak istiyorum?

Niye vajinalariniz genelde kokuyor ozellikle cis kokusu hatsafada neden bakim yapmiyorsunuz

• Evet gercekten kotu kokuyor
    33% (7)33% (4)33% (11)Oy Ver
  • Hayir hic kokmaz
    67% (14)67% (8)67% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli temizliğini yapmayan kızlarda mantar oluşur buda kokuya sebep olur düzenli çamaşır değişmek ve pamuklu çamaşır kullanmakta önemli. Ben kıl tüy konusunda hassas bir insanım erkekte temiz olmalı kizda düzenli olarak temizliğimi yaparım her gün çamaşırımi degisirim dusumu alırım. Kendimde herhangi bir koku hiç hissetmedim kimsede böyle birşey söylemedi veya ima etmedi. Anlık temizlik değil daimi temizlik şart.

0|0
    0|0
    • çok güzel yaş kaç peki.

• Merak ettim sevgilin var mi peki?

• Inşallah benimde kendim gibi bir eşim olur. Sevgilim yok ama sevdiğim var

En İyi Erkek Görüşü

• Bugüne kadar birlikte oldugum kadinlarin hespi yikasalarda, temizleselerde kokuyor... Bazi erkekler o pis kokudan zevkte aliyor ama bana göre degil, artik oral falan yapmiyorum, kokuyorlar..

0|0
    0|0
    • Sanirim koku anusten kaynaklaniyor

• degil, vajinalari kokuyor..

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen maymunlarla birlikte oldun galiba şimdiye kadar.

0|1
    0|1
  • benim sevgilim bana hep der ki senin temizliyini hic bir bayanda gormedim simdiye kadar. hic bir zaman azicik ta olsa koku hiss etmedim sende. ve ben kendimden de eminim. Siz nasil bir bayanlarla oluyorsunuz yaa fuuu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• En temizi bile kokuyor abi dışardan gül bahçesi kilotunun içi çöplük, kalkmışı indirirler ekşi eksi leşşş

0|1
    0|0
Yükleniyor...