Yanlış anlar mı ne düşünür?

Ben cinsel ilişki sırasında zevk alamıyorum ama mast ta 3dk en fazla sonra rahatliyorum. Eşime söylesem ilişki sırasında elini klitorisde tutsa yanlış anlar mı ya da ben tutsam.

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Eşin ben olsam bunu bana söylediğin zaman , benimle zihinsel olarak sevişmediğini anlarım.. Gerçek olansa bu zaten zihinsel olarak kendini arzuyla cinselliğe bırakmayanlar zevk alıp orgazm olamazlar. Soeun ne kocanda nede organlarda tek neden senin zihininde..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• BELKİ ANLAR

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Erken mi boşalıyor eşin?

0|0
    1|0
  • nekadarlık evlisiniz?

0|0
    1|0
  • artık bunları aşın nelerden hoşlandığını eşinle paylaş ki güzel bir cinsel hayatınız olsun

1|0
    0|0
  • Bence sen mastla çok yaptığın için zevk almıyorsundur. Ayrıca söyleme onun elini sen götür istediğin yerine. Ders niteliğinde.

0|0
    0|0
  • Nasıl zevk alıyorsan birlikte keşfetmeniz lazım, hiç konuşmazsanız zamanla birbirinizden soğursunuz. Hiç yanlış anlamaz. Sen üste çık o şekilde sen veya eşin klitorisini okşayarak yapın.

0|0
    0|0
  • Kadınların büyük çoğunluğu ilişki esnasında bile klitorise dokunmadan boşalamıyor, masturbasyondan gelen alışkanlık işte

0|0
    0|0
  • Tutmuyosa okuz zaten

0|0
    0|0
  • Tabiki anlamaması lazım bunları konuşmak önrmli neden zevk almıyosun küçükmü eşinin penisi ya da ön sevişme yapmıyormusunuz

0|0
    0|0
  • Anlamaz ama sen soleme sen esinin elini oraya gotur sevisirken sekste sole yap bole yap denirmi ya sen isi bilcen

0|0
    0|0
  • Sacmalama hemen belirt olmadi emsin bir sey yapsin yani

0|0
    0|0
  • Yanlış anlamaması lazım söyle. yönlendir zevk alabileceğiniz hale getirin.

0|0
    0|0
  • Anlamaz yapması lazım zafen

0|0
    0|0
  • eşler arasın da herşey konuşulmalı

0|0
    0|0
  • söyleme onun elini al oraya götür mesajı alacaktır. :) sapık karı

0|0
    0|0
  • Bir seksoloğa gitmenizde yarar var

0|0
    0|0
  • bence okşar okşar sonunda sokar eşin tam olarak senı sikebilse mast hıc aramassında esınde ıs yok

0|0
    0|0
  • Mast yaparken ne dusunuyosun peki

0|0
    0|0
  • neden yanlış anlasın be güzelim, istediğini yap ya da söyle o yapsın

0|0
    0|0
  • 3 dk çok iyiymiş defalarca rahatlarsın eşine söyle bişey dememesi gerek

1|0
    0|0
  • yok niye yanlış anlasın öyle daha çok zevk alıyorum dersin bir şekilde halolur ama mastürbasyona o kadar çok alışmışsın ki eşini hissedemiyorsun bu iyi birşey değil ön sevişmelerle bir şekilde kendini ilişkiye hazırlayıp vajinal orgarzma yönelmelisin yoksa problem olur ilerde

1|0
    0|0
    • Zevk alamadgmda masta yöneliyorm napaym ki

• işte sürekli masta yönelmen seni vajinal orgazmdan daha da uzaklaştırıyor boş vakitlerinizde mümkün olduğunca sevişin birbirinizi okşayın özellikle ön sevişmeyi uzun tutun napayım ki deyip her seferinde aynı haltı yerde bunu farkederse benden zevk almıyorsun mantığı boşanmaya kadar gider

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...